MBASTUDIES.CO.IL

תוכניות לימודי קיימות. חפשו תוכניות לימודי קיימות המובילות כאן!

סטודנטים רבים מחפשים תואר שני במנהל עסקים או MBA. תואר פופולרי זה מוכר ברחבי העולם, והוא יכול לעזור לתלמידים להשיג את הכישורים הדרושים להצלחה במקום העבודה. ישנן מספר תוכניות שונות עבור סטודנטים המעוניינים.

מה זה MBA ב קיימות? זוהי תוכנית לתואר מתקדם שמטרתה לספק לתלמידים בסיס מוצק בתחום הידע העסקי ומיומנויות המנהיגות. במהלך הקורס, התלמידים לומדים קורסים כלליים עם דגש על קיימות. הם לומדים להיות יותר מודעים לעצמם ומודעים יותר בסביבה הכלכלית של היום. חלק מהתחומים המכוסים כוללים אתגרים גלובליים, יכולות מקצועיות, השלכות אסטרטגיות ומיומנויות שינוי. רבות מהאוניברסיטאות מציעות סביבות למידה מגוונות ומעשיות.

ישנם מספר יתרונות לקבלת MBA ב קיימות. כאשר יש לך תואר זה, יהיה לך סיכוי גבוה יותר לקבל עבודה טובה. במהלך הקורסים שלך, תתחיל להכיר את ההשפעה שיש להחלטות שלך. זה יכול לעזור לך ללמוד לחשוב אסטרטגית יותר - מיומנות זה מאוד מועיל על העבודה. כמו כן, קיימות היא נושא נישה שעשויים לעזור לך לגוון את עצמך מבוגרים אחרים.

עלות קבלת תואר שני במנהל עסקים משתנה בהתאם לתוכנית שתבחר ובית הספר שבו אתה משתתף. מאז יש תוכניות בכל רחבי העולם, זה בדרך כלל רעיון טוב לחקור את העלות עם כל בית ספר.

לאחר שתסיים עם אדונים שלך, אתה תהיה זכאי עבור מגוון רחב של מקומות עבודה שונים. בוגרי רבים עובדים ברמה רב לאומית. אחרים עובדים כיועצים לעסקים, המספקים ידע מועיל על קיימות. יש גם פרויקטים מיוחדים וחברות המתמקדות בתחום זה של העסק, והם עשויים להיות הזדמנויות עבודה עבור בוגרי.

אם אתה מעוניין ללמוד את הנושא הזה מרגש, אז אתה צריך לחפש באינטרנט כדי למצוא את התוכנית המתאימה לך. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

 

 

19 תוצאות ב לימודי קיימות Filter

MBA Wine, Sustainability & Sales

University of Applied Sciences Ludwigshafen am Rhein
משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 4 סמסטרים בקשת מידע גרמניה לודוויגסהאפן

Master of Business Administration (MBA) with an international approach and focus on sustainable management and sales concepts, using real-world examples from today's wine industry
The degree is state-recognized and accredited.

כפול MBA / MPA בניהול בר קיימא, סן פרנסיסקו היברידי

Presidio Graduate School
משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה 3 שנים בקשת מידע ארצות הברית סן פרנסיסקו

Presidio Graduate School מציע לתלמידים במשרה מלאה את היכולת להרוויח שני תארים לתואר שני בשלוש שנים באמצעות תואר MBA / MPA כפול בניהול בר קיימא. הסטודנטים משלימים את תכנית הלימודים הקפדנית של 90 שנות אשראי המשלבת את מיטב החינוך החדשנות במגזר הפרטי שלנו, עם ההכשרה החדישה ביותר במגזר הציבורי.

MBA בניהול בר קיימא, סן פרנסיסקו היברידי

Presidio Graduate School
משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 2 - 4 שנים ספטמבר 2020 ארצות הברית סן פרנסיסקו + 1 more

המנהיגים העסקיים של מחר חייבים להבין את הסוגיות המורכבות והתלויות ההדדיות המגדירות את הקיימות, משינויי האקלים והטכנולוגיה הנקייה למעורבות של בעלי עניין ואחריות חברתית. Presidio בוגר בית הספר הוא המקום שבו מנהיגים אלה לשגשג.

Mba בניהול בר קיימא הגלובלית

Anaheim University Online
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 18 חודשים ספטמבר 2020 ארצות הברית ארה"ב מקוונת + 1 more

ניהול גלובלי בר קיימא מתבונן מעבר לרווחים רבעוניים לטווח קצר ומתמקד ברווח לטווח ארוך על ידי שילוב העלויות הסביבתיות והחברתיות של עשיית עסקים בהחלטות ניהוליות. Online Green MBA מעצימה אותך להצליח באופן אחראי מבחינה כלכלית, חברתית וסביבתית.

MBA התמחות ב אחריות חברתית ופיתוח בר קיימא

ESLSCA Business School
קמפוס תכנית חלקית 1 שנה בקשת מידע צרפת פריז

בתום ההכשרה, הסטודנטים והחניכים, מומחי העתיד המקצועיים המתמחים באימונים טובים של הקיימות ושליטה על האתגרים של פיתוח בר קיימא / SDG - CSR כדי למטב את השינוי, ההתאמה והביצוע של ארגונים. בנוסף, יש לציין כי MBA מכין עבודות ישנות רבות להתפתח ועבודות מתעוררים חדשים.

MBA באנרגיה וקיימות

Exeed School of Business and Finance
קמפוס מקוון 1 שנה ספטמבר 2020 איחוד האמירויות הערביות שארג'ה עומאן עומאן אונליין ערב הסעודית ערב הסעודית ברשת סינגפור סינגפור און ליין בחריין בחריין און ליין הודו הודו און ליין דובאי קנדה קנדה און ליין ניגריה ניגריה און ליין מומבאי בנגלור אבו דאבי מלזיה מלזיה און ליין הממלכה המאוחדת לונדון ריאד ג'דה דמם + 25 more

שנה אחת MBA (תואר שני במינהל עסקים) באנרגיה וקיימות היא תוכנית מקיפה המיועדת לאנשי מקצוע שרוצים להשיג ידע בתחום אנרגיה בת קיימא וניהול אנרגיה. לאחר השלמת התוכנית, הלומדים יקבלו דיפלומה לתואר ראשון באנרגיה וקיימות של קיימברידג 'הבינלאומי כישורים, בריטניה ותואר שני במנהל עסקים אנרגיה וקיימות מאוניברסיטת Universidad Catolica de Murcia, UCAM.

MBA ניהול קיימות

Leuphana University of Luneburg
משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה 2 - 4 סמסטרים מארס 2020 גרמניה לונבורג

MBA ניהול קיימות מסמיך אותך באמצעות מגוון רחב של נושא ותוכן מחקר בין תחומי, פיתוח בר קיימא ואחריות חברתית אחריות חברתית (CSR) יישום יזמי. ה- MBA פותח את הדרך לתפקידי מנהיגות ואפשרויות קריירה חדשות באמצעות מיומנויות מקצועיות, אישיות וניהוליות, כמו גם רשת רחבה.

Mba בפיתוח בר קיימא ודיפלומטיה

EUCLID (Euclid University)
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 36 חודשים הרשמה פתוחה ארצות הברית וושינגטון גמביה גמביה און ליין + 3 more

מס '1 מדורגת MBA המוצעת כיוזמה משותפת עם IOSD (הארגון הבינלאומי לפיתוח בר קיימא), EUCLID MBA / SD נשאר התייחסות במונחים של רכישת מיומנויות MBA הליבה ואת תפיסה גלובלית של קיימות יישומית.

MBA מתחדשת

Renewables Academy AG (RENAC)
מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 5 סמסטרים אוקטובר 2019 גרמניה ברלין + 1 more

תואר שני מקוון MBA מתחדשת מספק תואר שני במינהל עסקים עם דגש על אנרגיה מתחדשת ויעילות אנרגיה.

MBA בניהול המשק הירוק

Kazakh British Technical University (KBTU)
קמפוס תכנית מלאה 15 חודשים הרשמה פתוחה קזחסטן אלמטי

MBA בניהול הכלכלה הירוק מספק ידע מעמיק על תחום חדש חשוב ביסודו של הכלכלה שלנו והחברה, מסתכל על איך את הפיתוח של עסקים קיימא לסביבה יכול ליצור יתרון תחרותי. קורסים מכסים את תמהיל האנרגיה המשתנה, ואת השוק - את הפיתוח של מקורות מתחדשים ואת האתגר לדלקים מאובנים - לפני מסתכל איך הטכנולוגיה ויזמות יכול להיות מיושם על עסקים בר קיימא, גלישת עם מבט על אינטראקציות בין פיתוח עסקים קיימא חברות אחריות חברתית.

MBA מקוון ב אירוח בר קיימא

Sustainability Management School
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 18 - 36 חודשים ינואר 2020 שווייץ שווייץ און ליין + 1 more

התוכנית המקוונת שלנו היא 100% באינטרנט! זוהי הזדמנות לך להתקדם בקריירה שלך ולפתח מיומנויות חדשות בתחום האירוח בר קיימא.

מגיסטר למנהל עסקים (MBA) באופנה בת קיימא

Sustainability Management School
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים פברואר 2020 שווייץ בלוטה + 1 more

חינוך בעל אוריינטציה מקצועית, המתמודד עם אתגרי הקיימות העומדים בפני מנהיגים בדפוסי העבודה המורכבים של ימינו. להבין את האתגרים המרכזיים הקיימות והזדמנויות בתוך תעשיית האופנה!

מגיסטר למינהל עסקים (MBA) בארחה בר קיימא

Sustainability Management School
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים פברואר 2020 שווייץ בלוטה + 1 more

חינוך בעל אוריינטציה מקצועית, המתמודד עם אתגרי הקיימות העומדים בפני מנהיגים בדפוסי העבודה המורכבים של ימינו. מתמקדת באחד התעשיות בעולם הצמיחה המהירה ביותר, תוכנית זו מספקת גישה מעשית לקראת האירוח בר קיימא השינוי בדרישות של הנוסעים מצפוני!

MBA מקוון בניהול קיימות

Sustainability Management School
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 18 - 36 חודשים ינואר 2020 שווייץ שווייץ און ליין + 1 more

התוכנית המקוונת שלנו היא 100% באינטרנט! זוהי הזדמנות עבורכם להתקדם בקריירה שלכם ולפתח מיומנויות חדשות בתחום ניהול הקיימות.

מגיסטר למנהל עסקים (MBA) בניהול קיימות

Sustainability Management School
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים פברואר 2020 שווייץ בלוטה + 1 more

חינוך בעל אוריינטציה מקצועית המתמקד באתגרי הקיימות של היום!