ניהול תחבורה בספרד. חפש תוכניות ניהול תחבורה בנורווגיה.

תואר שני במנהל עסקים (MBA) הוא תואר מקצועי הניתן למי שמלומד מנהל עסקים בבית ספר לעסקים. צורות שונות של ניתוח ואסטרטגיה מכוסות כוללים תפעול, שיווק, כספים, וחשבונאיים. ניהול תחבורה הוא תחום לוגיסטיקה כרוך בימוי ופיקוח על המש… קרא יותר

תואר שני במנהל עסקים (MBA) הוא תואר מקצועי הניתן למי שמלומד מנהל עסקים בבית ספר לעסקים. צורות שונות של ניתוח ואסטרטגיה מכוסות כוללים תפעול, שיווק, כספים, וחשבונאיים.

ניהול תחבורה הוא תחום לוגיסטיקה כרוך בימוי ופיקוח על המשלוח של סחורות ושירותים מנקודה אחת לאחרת. תלמידים לומדים כיצד לעבוד עם חברות תחבורה, לפקח אריזה, לעשות פריטים בטוחים מתועדים כהלכה, ולהבטיח כי כל המשלוחים לציית לחוקים מקומיים ופדרליים.

ספרד, באופן רשמי ממלכת ספרד, היא מדינה ריבונית ומדינת חברה באיחוד האירופי. הוא ממוקם על חצי האי האיברי בדרום מערב אירופה. האוניברסיטאות ספרדיות להסדיר את הגישה למעלות שלהם והם לתקן את דמי האקדמיים. הם יכולים גם להציע מעלות לתארים מתקדמים לא רשמיות. עיר הבירה מדריד יש אולי את המספר הגדול ביותר של ברים לנפש של כל עיר אירופית וחיי לילה פעילים מאוד.

ניהול תחבורה בספרד. קח ניהול תחבורה שלך בספרד. קבל את כל מידע על תכנית ניהול תחבורה, לחסוך זמן וליצור קשר עם בית הספר בספרד כאן!

קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה: 
IMF Business School
Madrid, ספרד

מנהלת ומנהלת את התחומים השונים המאפשרים הפעלה נכונה של חברה המתמחה בלוגיסטיקה ותחבורה.

מנהלת ומנהלת את התחומים השונים המאפשרים הפעלה נכונה של חברה המתמחה בלוגיסטיקה ותחבורה. -
1-year MBA
תכנית חלקית
12 חודשים
ספרדית
מקוון
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here