MBASTUDIES.CO.IL

MBA בשווייץ - תוכניות MBA במנהל עסקים בנורווגיה

בתור אחת המדינות העשירות בעולם על ידי התוצר לנפש המקומי הגולמי, שוויץ ידועה החוזק שלה בכמה מגזרים עסקיים קריטיים. סטודנטים הלומדים לקראת תואר שני במנהל עסקים שלהם (יחידת למנהל עסקים) באחד המוסדות האקדמיים לציין בשוויץ המפורטים להלן יקבלו תובנות רבות ערך להצלחה של חברות כמו השוויצרי הופמן-La Roche, נסטלה, אדקו, UBS AG ו קבוצת Swatch. קורסים כאלה MBA בשוויץ כמו יסודות חשבונאות, ניהול, שיווק, חוצה תרבויות משא ומתן ותקשורת ההנהלה לבנות על הבנה בסיסית של תלמיד של העסק, שנרכשו תואר ראשון ו / או ניסיון בעבודה.

לימוד עבור תואר שני במנהל עסקים התמחות בניהול גלובלי בלוצרן (שוויץ), ניהול אירוח Crans-מונטנה (שוויץ) או להשיג מאסטר המנהל של המדע כשרון וניהול הון אינטלקטואלי בציריך (שוויץ). בקש מידע על תוכניות MBA בשוויץ יישלח אליכם ישירות מבית הספר! התחל את החיפוש שלך MBA ​​בשוויץ מיד!

תוצאות Filter

MBA בניהול אירועים

Swiss School of Higher Education
קמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים פברואר 2020 שווייץ מונטרו

התוכנית לתואר שני באומנויות בניהול מאפשרת לתלמיד לרכוש ידע מעמיק בתהליכים עסקיים ולהצטיין באופן אישי ומקצועי בשוק של ימינו. בוגרים יוכלו לתקשר ולשתף פעולה עם אחרים באופן יעיל; ליישם תיאוריות כלכליות, פיננסיות וניהוליות בכדי לעמוד ביעדים העסקיים שלהם ולפתח כישורי מנהיגות ליישום במגזרים שונים בהם יעסקו.

ארגונים בינלאומיים MBA (IO-MBA)

Geneva School of Economics and Management GSEM
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה בקשת מידע שווייץ ג'נבה + 1 more

מלון IO-MBA ממוקם בלב ז'נבה, בסמוך לאומות המאוחדות ולמוסדות בינלאומיים יוקרתיים אחרים, ומציע תכנית לימודים רב-תחומית בהנחיית סגל בינלאומי מאוניברסיטאות מובילות בעולם ומתרגלים ממשרדי IO ומהארגונים הלא ממשלתיים.

MSc בניהול אירוח ותיירות ותואר שני במנהל עסקים בניהול אירוח

HTMi Hotel and Tourism Management Institute Switzerland
קמפוס תכנית מלאה 320 שעות ינואר 2020 שווייץ סורנברג

בסיום התוכנית התלמידים יוכלו: לפרש את הכישורים המעשיים, התיאורטיים והאישיותיים הנדרשים לתפקידי ניהול בכירים במגוון ארגוני מלונות ותיירות בינלאומיים; מסנתז תהליכים אסטרטגיים, ארגוניים ושיווקיים של עסק אירוח מסחרי במסגרת האופי הגלובלי של העסק ...

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

SBS Swiss Business School
קמפוס מקוון תכנית מלאה 50 שבועות פברואר 2020 שווייץ ציריך + 1 more

תואר שני במנהל עסקים מבוקש על ידי אנשים שאפתניים ובארגונים רבים, הוא מתוגמל על ידי עלייה בשכר וקידום. אחת הסיבות הנפוצות ביותר עבור התלמידים להזכיר עבור רודף MBA הוא שינוי קריירה.

MBA ביחסים בינלאומיים

Geneva Business School (GBS)
קמפוס תכנית מלאה 18 חודשים פברואר 2020 שווייץ ג'נבה ספרד ברצלונה מדריד + 3 more

תואר שני במנהל עסקים זה נועד לספק לסטודנטים הבנה מעמיקה של ההשפעה שיש ליחסים בינלאומיים ולגורמים גיאו-פוליטיים על ניהול תפעולי והצלחה עסקית. לאחר סיום תכנית זו, הסטודנטים יהיו מוכנים לעבודות בתחומים בינלאומיים כמו זכויות אדם, דיפלומטיה, בקרת נשק והסכמים בינלאומיים.

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

IMSG International Management School Geneva
קמפוס תכנית חלקית 18 חודשים פברואר 2020 שווייץ ג'נבה

המאה ה -21 דורשת גישות מקוריות הנוגעות לגזע חדש של מנהיג עסקי - חדשני, בעל תושייה, פרגמטית וחשוף. מנהיגים אלה חייבים להחזיק בידע ובתובנה באופן יצירתי ויעיל להתמודד עם האתגרים של מחר - כולל אלה שאינם ניכרים כיום. בית הספר לניהול בינלאומי, ג'נבה MBA, נוצר כדי לענות על דרישות אלה. מרתק, חשיבה קדימה, תגובה, אנו שואפים לחנך דור חדש של מנהיגים עסקיים שהם גם אזרחים גלובלי.

תואר שני במנהל עסקים (MBA) בניהול יעוץ - אוניברסיטת יורק (ארה"ב)

Robert Kennedy College
משולב קמפוס ומקוון 1 - 3 שנים פברואר 2020 שווייץ ציריך שווייץ און ליין הממלכה המאוחדת יורק + 2 more

בית הספר למינהל עסקים של אוניברסיטת יורק בניהול הייעוץ מספק לסטודנטים ידע נרחב והבנה קריטית של תעשיית הייעוץ הניהולית והערכת האתגרים וההזדמנויות העדכניות ביותר. תוכלו לקבל הבנה של טכניקות ייעוץ ומתודולוגיות ולפתח מגוון של מיומנויות להעברה. התוכנית מספקת לך ידע של תיאוריות מפתח, דיונים, ושיטות המשמשים ייעוץ וניהול תתמקד בפיתוח מיומנויות וכישורים אשר יהיה שימושי עבור קריירה עתידית כיועץ.

תואר שני במנהל עסקים

B.H.M.S. Business & Hotel Management School
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה הרשמה פתוחה שווייץ לוצרן

עסקים BHMS

תואר שני במנהל עסקים (MBA) בטרנספורמציה דיגיטלית (3 הסמכות)

IFM University - Institute of Finance and Management, Geneva Switzerland
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה פברואר 2020 שווייץ ג'נבה

תעשיה 4.0 מאיצה את ההתפתחות של כל המודלים העסקיים הקיימים, ומשפיעה על כל המגזרים הידועים במשק; זה היה הנושא המרכזי של הפורום הכלכלי העולמי לשנת 2019

MBA בניהול האירוח הבינלאומי

IMI International Management Institute Switzerland
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה הרשמה פתוחה שווייץ לוצרן

זה MBA יוקרתי בניהול האירוח הבינלאומי מאומת על ידי אוניברסיטת מנצ'סטר מטרופולין, בריטניה.

תואר שני במנהל עסקים

EU Business School
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ינואר 2020 ספרד ברצלונה שווייץ ג'נבה מונטרו שווייץ און ליין + 6 more

תוך כדי השלמת תוכנית ה- MBA של האיחוד האירופי בברצלונה, ג'נבה, מונטרו או קמפוסים מקוונים, יש לך את האפשרות להרוויח הסמכה נפרדת שנייה, בריטניה תואר מוסמך בבריטניה מאוניברסיטת Roehampton (UoR) בלונדון. MBA הוא מושלם עבור סטודנטים עם ניסיון ברמה ניהולית או ניהול, שרוצים לשנות את נתיבי הקריירה שלהם ולהשיג יותר על ידי פיתוח ערכות מיומנות הקיים שלהם. בהשלמת העבודה עבור תוכנית MBA כפול, תוכלו לעצב את האישיות העסקית שלך לחדד את כישורי הניהול שלך - באמצעות ניתוח תיאורטי וניתוח מקרה.

תואר שני במנהל עסקים מקוון בת קיימא התיירות

Sustainability Management School
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 18 - 36 חודשים ינואר 2020 שווייץ שווייץ און ליין + 1 more

התוכנית המקוונת שלנו היא 100% באינטרנט! זוהי הזדמנות לך להתקדם בקריירה שלך ולפתח מיומנויות חדשות בתחום התיירות קיימא.

תואר שני במנהל עסקים

SMC University
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים הרשמה פתוחה שווייץ זוג + 1 more

SMC של תוכנית MBA מקוון מספק שילוב מאוזן היטב של תוכן עסקי אקדמי ומעשי. התוכנית מספקת הבנה מוצקה של המורכבות של הארגון העסקי ומספקת כלים מעשיים לפתרון האינטרסים לעתים קרובות סותרים של מחלקותיה השונות ותחומים שונים.

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

Webster Leiden Campus- Webster University USA
קמפוס מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 1 שנה בקשת מידע הולנד ליידן הרפובליקה העממית של סין שנחאי שווייץ ג'נבה בייג'ינג הממלכה המאוחדת לונדון + 9 more

בקמפוס וובסטר ליידן אנו מבינים כי השגת MBA הוא אתגר. זה עושה דרישות עליך, המשפחה שלך ואת הקריירה שלך. זו הסיבה, היום של פעולה מוכוונת עסקים.

בעל תואר שני במינהל עסקים

United International Business Schools
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים נובמבר 2019 שווייץ ציריך בלגיה אנטוורפן ספרד ברצלונה בריסל מדריד יפן טוקיו הולנד אמסטרדם איטליה מילאנו ג'נבה + 14 more

איקס