MBASTUDIES.CO.IL

MBA בשווייץ - תוכניות MBA במנהל עסקים בנורווגיה

בתור אחת המדינות העשירות בעולם על ידי התוצר לנפש המקומי הגולמי, שוויץ ידועה החוזק שלה בכמה מגזרים עסקיים קריטיים. סטודנטים הלומדים לקראת תואר שני במנהל עסקים שלהם (יחידת למנהל עסקים) באחד המוסדות האקדמיים לציין בשוויץ המפורטים להלן יקבלו תובנות רבות ערך להצלחה של חברות כמו השוויצרי הופמן-La Roche, נסטלה, אדקו, UBS AG ו קבוצת Swatch. קורסים כאלה MBA בשוויץ כמו יסודות חשבונאות, ניהול, שיווק, חוצה תרבויות משא ומתן ותקשורת ההנהלה לבנות על הבנה בסיסית של תלמיד של העסק, שנרכשו תואר ראשון ו / או ניסיון בעבודה.

לימוד עבור תואר שני במנהל עסקים התמחות בניהול גלובלי בלוצרן (שוויץ), ניהול אירוח Crans-מונטנה (שוויץ) או להשיג מאסטר המנהל של המדע כשרון וניהול הון אינטלקטואלי בציריך (שוויץ). בקש מידע על תוכניות MBA בשוויץ יישלח אליכם ישירות מבית הספר! התחל את החיפוש שלך MBA ​​בשוויץ מיד!

תוצאות Filter

תואר שני במנהל עסקים

The Swiss Institute for Management & Hospitality (SWISS IM&H)
קמפוס 2 שנים בקשת מידע שווייץ Weggis

להירשם זה על הידיים, בכיתה חדשני לקחת חלק בחוויה לימודית ייחודית, מאתגרת. המורים המוסמכים והמיומנים שלנו משמשים כמנחים בקורס, ומכוונים את התלמידים באמצעות לימוד ולמידה אישית.

ארגונים בינלאומיים MBA (IO-MBA)

Geneva School of Economics and Management GSEM
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה ספטמבר 2019 שווייץ Geneva + 1 more

מלון IO-MBA ממוקם בלב ז'נבה, בסמוך לאומות המאוחדות ולמוסדות בינלאומיים יוקרתיים אחרים, ומציע תכנית לימודים רב-תחומית בהנחיית סגל בינלאומי מאוניברסיטאות מובילות בעולם ומתרגלים ממשרדי IO ומהארגונים הלא ממשלתיים.

MBA בניהול אירועים

Swiss School of Higher Education
קמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים אוקטובר 2019 שווייץ Montreux

התוכנית של יחידת אומנויות בניהול מאפשר לתלמיד לרכוש ידע מעמיק של תהליכים עסקיים להצטיין אישית ומקצועית בשוק של היום. הבוגרים יוכלו לתקשר ולשתף פעולה עם אחרים בצורה יעילה; ליישם תיאוריות כלכליות, פיננסיות וניהוליות כדי לעמוד ביעדים העסקיים שלהם ולפתח מיומנויות מנהיגות ליישם במגזרים שונים הם יהיו עוסקים.

תואר שני במנהל עסקים

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk
קמפוס 2 שנים ינואר 2020 שווייץ Lenk im Simmental

להירשם זה על הידיים, בכיתה חדשני לקחת חלק בחוויה לימודית ייחודית, מאתגרת. המורים המוסמכים והמיומנים שלנו משמשים כמנחים בקורס, ומכוונים את התלמידים באמצעות לימוד ולמידה אישית.

MBA ביחסים בינלאומיים

Geneva Business School (GBS)
קמפוס תכנית מלאה 18 חודשים פברואר 2020 שווייץ Geneva ספרד Barcelona + 2 more

MBA זה נועד לספק לתלמידים הבנה עמוקה של ההשפעה היחסים הבינלאומיים גורמים גיאופוליטיים יש על ניהול תפעולי הצלחה עסקית. לאחר השלמת התכנית, הסטודנטים יהיו מוכנים למשרות בתחומים בינלאומיים כגון זכויות אדם, דיפלומטיה, בקרת נשק ואמנות בינלאומיות.

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

SBS Swiss Business School
קמפוס מקוון תכנית מלאה 50 שבועות פברואר 2020 שווייץ Zürich + 1 more

תואר שני במנהל עסקים מבוקש על ידי אנשים שאפתניים ובארגונים רבים, הוא מתוגמל על ידי עלייה בשכר וקידום. אחת הסיבות הנפוצות ביותר עבור התלמידים להזכיר עבור רודף MBA הוא שינוי קריירה.

Online MBA במנהיגות חדשנות וייעוץ - אוניברסיטת יורק סנט ג'ון (בריטניה)

Robert Kennedy College
משולב קמפוס ומקוון 1 - 3 שנים פברואר 2020 שווייץ Zürich Switzerland Online הממלכה המאוחדת York + 2 more

בית הספר למנהל עסקים במנהל עסקים (MBA) חדשנות, מנהיגות וייעוץ הוא תוכנית דינמית המתמקדת בפיתוח מיומנויות מעשיות שיאפשרו לך להוביל שינוי בארגון, לפתח מיומנויות כיזם ולספק חדשנות. התוכנית מיועדת לפתח כלים ומיומנויות מנהיגות הדרושים לניהול פרויקטים ותכניות חדשניים ולרכוש מיומנויות במגוון רחב של תהליכי יצירה וחדשנות וטכניקות.

MBA ב טרנספורמציה דיגיטלית (3 הסמכה)

IFM University - Institute of Finance and Management, Geneva Switzerland
קמפוס תכנית מלאה פברואר 2020 שווייץ Geneva

מאז 1971, IFM האוניברסיטה - המכון למימון וניהול כבר את הפניה בחינוך העסקי בשוויץ. מוכר עבור מצוינות אקדמית, IFM הוא מוכר באופן מלא על ידי כמה גופי הסמכה גדולים יש ניסיון משמעותי מנהלי הדרכה.

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

IMSG International Management School Geneva
קמפוס תכנית חלקית 18 חודשים פברואר 2020 שווייץ Geneva

המאה ה -21 דורשת גישות מקוריות הנוגעות לגזע חדש של מנהיג עסקי - חדשני, בעל תושייה, פרגמטית וחשוף. מנהיגים אלה חייבים להחזיק בידע ובתובנה באופן יצירתי ויעיל להתמודד עם האתגרים של מחר - כולל אלה שאינם ניכרים כיום. בית הספר לניהול בינלאומי, ג'נבה MBA, נוצר כדי לענות על דרישות אלה. מרתק, חשיבה קדימה, תגובה, אנו שואפים לחנך דור חדש של מנהיגים עסקיים שהם גם אזרחים גלובלי.

מגיסטר למנהל עסקים (MBA) באופנה בת קיימא

Sustainability Management School
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ספטמבר 2019 שווייץ Gland + 1 more

חינוך בעל אוריינטציה מקצועית, המתמודד עם אתגרי הקיימות העומדים בפני מנהיגים בדפוסי העבודה המורכבים של ימינו. להבין את האתגרים המרכזיים הקיימות והזדמנויות בתוך תעשיית האופנה!

תואר שני במנהל עסקים

B.H.M.S. Business & Hotel Management School
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה הרשמה פתוחה שווייץ Lucerne

עסקים BHMS

MBA בניהול האירוח הבינלאומי

IMI International Management Institute Switzerland
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה הרשמה פתוחה שווייץ Lucerne

זה MBA יוקרתי בניהול האירוח הבינלאומי מאומת על ידי אוניברסיטת מנצ'סטר מטרופולין, בריטניה.

MBA בבנקאות גלובלית

EU Business School
קמפוס מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ינואר 2020 ספרד Barcelona שווייץ Geneva Montreux גרמניה Munich Switzerland Online + 9 more

זה מרכזי מכסה מגוון רחב של תחומים בתחום הפיננסים בתעשייה, מן הארגון הפיננסי, המבצע, ואתגרים של הכלכלה בכללותה לנושאים של ניהול פיננסי בחברות ומוסדות פיננסיים. תוכנית זו מציידת מועמדים עם הבסיס האנליטי ואת הכלים הדרושים כדי להתמודד עם נושאים מעשיים חשובים בתוך קריירה ממוקד האוצר.

תואר שני במנהל עסקים

SMC University
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים הרשמה פתוחה שווייץ Zug + 1 more

SMC של תוכנית MBA מקוון מספק שילוב מאוזן היטב של תוכן עסקי אקדמי ומעשי. התוכנית מספקת הבנה מוצקה של המורכבות של הארגון העסקי ומספקת כלים מעשיים לפתרון האינטרסים לעתים קרובות סותרים של מחלקותיה השונות ותחומים שונים.

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

Webster Leiden Campus- Webster University USA
קמפוס מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 1 שנה בקשת מידע הולנד Leiden הרפובליקה העממית של סין Shanghai שווייץ Geneva Beijing הממלכה המאוחדת London + 9 more

בקמפוס וובסטר ליידן אנו מבינים כי השגת MBA הוא אתגר. זה עושה דרישות עליך, המשפחה שלך ואת הקריירה שלך. זו הסיבה, היום של פעולה מוכוונת עסקים.