MBASTUDIES.CO.IL

MBA בצרפת - תוכניות MBA במנהל עסקים בנורווגיה

צרפת היא במיקום מעולה עבור חדשנות, טכנולוגיה ופיתוח. ישנם מוסדות חינוך רבים מציעים תוכניות מצוינות לתואר שני במנהל עסקים בצרפת. זוהי סביבה מגרה מבחינה תרבותית ואינטלקטואלית לרכוש השכלה נוספת בקרב סטודנטים בינלאומיים ואנשי מקצוע רבים, כמו גם 10 מתוך 100 בעולם העסקים העליון. שלא לדבר על היופי של ערים, עיירות, ובכפרים שהתלמידים יכולים לחוות.

בוגרי מחזיק תואר MBA בצרפת הם אטרקטיביים מאוד למעסיקים. אחוז גבוה של סטודנטים בוגרי תואר שני במנהל עסקים עם צרפת מגויסים לעבודה בעסקים תאגידים בינלאומיים בצרפת, אירופה, בכל רחבי העולם. סטודנטים רודף בצרפת ללמוד תואר שני במנהל עסקים מהפקולטה מכובד כמו גם אחד את השני, כמו הסטודנטים הוא רב תרבותי ייחודי, המציע מבט שונות רבות.

תסתכל דרך צרפת תוכניות MBA למטה ולמצוא את התואר אשר יסייעו לך להשיג את היעדים שלך!

תוצאות Filter

התואר השני במנהל עסקים בניהול מלונאות הבינלאומי

VATEL Bordeaux - International Business School - Hotel, Tourism, Wine & Spirits Management
קמפוס תכנית מלאה 18 - 30 חודשים נובמבר 2019 צרפת Bordeaux

אנליטית רכישה ושיטות קבלת החלטות, כמו גם ניסיון ניהולי מעשי. פיתוח ראש פתוח להגדיר עסקים באופן כללי על מנת לטפח איכויות יזמיות, בעיקר בתחומי תעשיית האירוח בינלאומי.

תואר שני במנהל עסקים

The American Business School of Paris
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע צרפת Paris

MBA בגיאופוליטיקה המוצעת על ידי בית הספר לעסקים האמריקאים הוא של שנים

MSC יוקרה שיווק

ISC Paris Business School
קמפוס תכנית מלאה 12 - 16 חודשים אוקטובר 2019 צרפת Paris

בסוף התוכנית, המשתתפים יוכלו לנתח את הסביבה שלהם ולקחת אתגרים הקשורים תוך הפגנת מיומנויות ניהוליות מצוינות ידע בינתחומי להצליח העסקי יוקרה מאוד. ISC Paris Business School ושותפיו לשלב את סגל ההוראה שלהם ואת הנחותיהם כדי לברך סטודנטים בינלאומיים לתוכנית הממוקם בפריז לימד לחלוטין באנגלית. 3 אופציות: - אופנה - אמנות

יין MBA

Burgundy School of Business
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה ספטמבר 2019 צרפת Dijon

יין MBA

תואר שני במנהל עסקים

Toulouse Business School
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית ספטמבר 2019 צרפת Toulouse

The Aerospace MBA מספק חינוך ברמה עולמית ביעילות ובנוחות עבור מנהלים מנוסים המעוניינים לפתח את יכולות הניהול הבינלאומיות שלהם ואת המנהיגות בחלל.

MBA בתיירות, פנאי וניהול אירוע

Groupe ESC Troyes in Champagne
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע צרפת Troyes

Groupe ESC טרואה שבמפניה נוצרה בשנת 1992, ולכן בית הספר לעסקים הצרפתיים הצעירים. היא נהנה כל ההסמכות הלאומיות (ההכרה מלאה על ידי המשרד הלאומי להשכלה גבוהה ומחקר, הוסמכו על ידי "ועידת des Grandes Ecoles" של צרפת, וכו ') ורק החלה בקשה להסמכה בינלאומית (EFMD + AACSB). היא פועלת כיום 4 בתי ספר עיקריים: - בית הספר לעסקים בינלאומיים וניהול (לתואר ראשון: תואר הראשון 4 שנה בהצטיינות, 34 מעלות כפולות בכל רחבי העולם, יתרונות של תווית ספציפית מהצרפתים וממשלת גרמניה) - בית הספר לניהול (התואר שני שנה 2 עם מגמות בשיווק ואסטרטגיה, HRM, האוצר, חדשנות ויזמות). - בית הספר לניהול התיירות, פנאי ואירועים (3 שנה התואר הראשון + MBA) - בית הספר לעיצוב (3 השנה תואר התואר + 2 שני השנה הראשון) אוכלוסיית הסטודנטים היא כעת 1,700 תלמידים (440 בשנת 2004) + 380 חילופי סטודנטים בינלאומיים. שלה רשת בינלאומית (באמת חיים) (תלמידים ומורים / מחקר חליפין) מורכב של 196 אוניברסיטאות שותף.

MBA

ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 16 חודשים אוקטובר 2019 לבנון Beirut צרפת Paris + 3 more

MBA מאפשר לתלמידים לרכוש ידע מעמיק יותר בניהול ולפתח תחושה של אוטונומיה, רוח צוות ופתיחות תרבותית. MBA הוא תהליך אמיתי של בנייה עצמית.

MBA בינלאומי

ESLSCA Business School
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים אוקטובר 2019 צרפת Paris

תוכנית MBA הבינלאומית שלנו היא תוכנית מחויטת, המשלבת רקע חזק בחינוך העסקי הכללי עם הבנה מעמיקה של הסביבה הכלכלית והתרבותית של אזורים נבחרים בעולם.

MBA בשיווק יוקרה: תכשיטים שענות

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2019 צרפת Paris

תכנית זו מאפשרת לך להבין כל שיטות עבודה מומלצות של שוק זה אשר קורה להיות אחד השווקים הצומחים ביותר בתעשיית היוקרה.

MBA בינלאומי

emlyon business school
קמפוס תכנית מלאה 12 חודשים ספטמבר 2019 צרפת Lyon

הצטרף למגמה תרבותית ומגוונת מבחינה תרבותית, שתעניק לך ניסיון ממקור ראשון בעבודה עם לאומים ומגזרים שונים. הכינו את עצמכם לתפקיד מנהיגות בינלאומית ורשת גדולה ומלהיבה!

MBA ב בושם

IFA Paris
קמפוס תכנית מלאה 15 חודשים ינואר 2020 צרפת Paris

"תוכנית ייחודית לתעשייה ייחודית".

תואר שני במנהל עסקים

SMS - Sports Management School
קמפוס תכנית חלקית 2 שנים אוקטובר 2019 צרפת Courbevoie

שנה ב 'במנהל עסקים באירועי ספורט מיועדת למומחים עתידיים בעולם האירועים. בעקבות שנת הלימודים הראשונה במנהל עסקים של הספורט, שהיא תוכנית ליבה המבוססת על מומחיותם של ענפי הספורט, השנה השנייה של אירועי הספורט למנהל עסקים מכוונת לאינטגרציה מקצועית. הוא מספק את הכישורים הדרושים כדי לתרגל את היקום של אפשרות זו כדי לקבל הבנה ויישום של האירוע.

MBA Strathclyde

University of Strathclyde Business School
קמפוס תכנית מלאה 12 - 36 חודשים אוגוסט 2019 הממלכה המאוחדת Glasgow איטליה Milan גרמניה Munich הרפובליקה העממית של סין Beijing צרפת Toulouse + 8 more

ה- MBA Strathclyde לוקח מנהלים מנוסים ממגוון רקעים, ומצייד אותם עם הידע, מיומנויות וכיוון אסטראטגי כדי לקיים עסקים בקנה מידה בעסקים הגלובליים של היום.

תואר שני במנהל עסקים (מוסמך במינהל עסקים)

Grenoble Ecole de Management
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים בקשת מידע רוסיה Moscow צרפת Grenoble גרמניה Berlin גאורגיה Tbilisi + 7 more

MBA מציעה תוכנית ניהול כללי של 500 שעות בבית ספר בינלאומי לשלושה עסקים. MBA שלנו מיושם מאוד בתוכן, מסופק על ידי צוות המפגיש מומחים אקדמיים יחד עם מנהלים ויועצים ממגוון רחב של מגזרים.

יזמות MBA - ניהול יוקרה

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE
קמפוס תכנית מלאה 1 - 2 שנים נובמבר 2019 צרפת Paris

חדשנות היא מילת המפתח. פריט היוקרה תמיד היה יצירה. יצירה זו חייבת להיות מלווה שירות טוב עיתוי טוב. זה חייב להביא לפני כל תוספת של הנשמה לרוכש שלה. במובן זה הכל מותר. יזם בתחום זה חייב להיות יצירתי, קפדני, עקשני וצלול.