ממוקם בעיר היזמית משגשגת של שנזן, סין, ומיד סמוכים לרכזת הפיננסית של הונג קונג, Peking University HSBC Business School (PHBS) מביא נוכחות היסטורית של אוניברסיטת פקינג לדרום המדינה שוכנת בלב ליבה של אחד בעולם המטרופולינים המבטיחים והדינמיים ביותר. אזורים מעטים אחרים בסין מציעים הגדרה מתאימה יותר עבור מוסד המיועד להפוך את זה בראש ובראשונה בוגר בית הספר לעסקים.

מוכר על ידי EFMD עבור EPAs ועל ידי AACSB, PHBS גדלה בקצב מהיר מוניטין כמרכז של מצוינות בינלאומית בחינוך עסקים.

PHBS מציעה PHBS שני במשרה מלאה במנהל עסקים ותואר MBA במשרה חלקית, ומשלבת תיאוריה ניהולית כללית, הבנה מעמיקה של עסקים גלובליים, ומטרתה לסייע לתלמידים לפתח מיומנויות ניהוליות ותובנות אפקטיביות.

שנת הלימודים מורכבת משני סמסטרים, עם שני מודולים. כל מודול פועל במשך תשעה שבועות. בנוסף, חברי הסגל זכו לתואר דוקטורט שלהם. מעלות מהאוניברסיטאות המובילות בעולם, וכל הקורסים מנוהלים בלעדית באנגלית.

  • תוכנית הלימודים

PHBS שנתי תוכניות MBA ניתן גם אנגלית-למדו MBA במשרה מלאה עם כיתות חול או-למד סיני MBA במשרה החלקית עם כיתות שבוע עבור אלה עובדים כעת כדי להיות מסוגלים להמשיך העסקה ללא הפרעה. חברי הסגל קיבלו את הדוקטורט שלהם. תארים מן האוניברסיטאות המובילות בעולם, ועבדו בחברות גדולות בכל רחבי העולם, להביא את הניסיון בעולם האמיתי בכיתה. הקורסים כוללים כלכלה ניהולית, סטטיסטיקה עסקית, סין וכלכלה עולמית, חשבונאות פיננסית, התנהגות ארגונית, תקשורת עסקית, ניהול משאבי אנוש, יזמות ועוד.

  • מטרות התוכנית

תוכניות לספק חינוך ניהול איכותי לסטודנטים עם רוח חדשנית בכלכלה, ניהול, ופיננסים שדות כיסוי תיאוריה וניהול כללי ממוסגרת בהקשר בינלאומי להבנה עמוקה של בזירה העסקית הגלובלית של היום.

PHBS של שנת הלימודים PHBS של PHBS שואפת לסייע לתלמידים לבנות בסיס מוצק לתיאוריית הניהול, לרכוש תובנות ניהוליות ולפתח מיומנויות ניהול אפקטיביות.

  • דרישות תואר, תהליך היישום ודרישות הקבלה

לקבלת מידע נוסף, בקר באתר האינטרנט שלנו

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי Peking University HSBC Business School (PHBS) »

עדכון אחרון: נובמבר 4, 2018
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
2 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך