MBASTUDIES.CO.IL

MBA בגרמניה - תוכניות MBA במנהל עסקים בנורווגיה

גרמניה אחת המערכות הגדולות באוניברסיטה באירופה, כמו גם להיות מוכר כבעל היסטוריה של למידה מצוינות אקדמית. האוניברסיטאות בגרמניה הם במיקום אטרקטיבי לסטודנטים מכל רחבי העולם, מה שהופך את גרמניה MBA חוויה ייחודית ומרגשת חינוכית.

MBA בגרמניה מציעים קורסים מאתגרת לסייע לתלמידים לשפר את כישורי החשיבה הביקורתית. תלמידי MBA בגרמניה יקבלו בסיס איתן בעסקים באמצעות יישום התיאוריה בעיות עסקיות העולם האמיתי וללמוד לנהל את הסביבה ללא הרף העסקי הגלובלי. סטודנטים יכולים לבחור בין ההתמחויות כגון פיננסים, מסחר אלקטרוני, שיווק, ניהול טכנולוגיה, או רבים אחרים. בוגרי תואר שני במינהל עסקים בגרמניה מוסמכים להיכנס הקריירה העסקית, בין אם מדובר בתאגיד רב לאומי, או עסק מקומי קטן.

תסתכל דרך האפשרויות שלהלן ולמצוא את תואר MBA גרמניה כי אתה מחפש!

תוצאות Filter

MBA גלובלי

Berlin School Of Business & Innovation
קמפוס תכנית מלאה 18 חודשים פברואר 2020 גרמניה ברלין

תוכנית ה- MBA העולמית ב- BSBI מיועדת לסייע למבקשים לפתוח עסק או לפתוח בקריירה בינלאומית. לחילופין, אם ברצונך להתקדם לתואר מחקרי, כולל דוקטורט בתחום רלוונטי, ה- MBA העולמי יספק לך את הכישורים הדרושים לך בכדי להצליח.

גרנובל MBA

GISMA
קמפוס תכנית מלאה 24 חודשים ספטמבר 2020 גרמניה ברלין

תוכנית MBA זו היא הסמכה עסקית יוקרתי נמסר בשיתוף עם Grenoble Ecole דה ניהול (GEM) - אחד בתי הספר העסקיים המוערכים ביותר בעולם. התוכנית מציעה הזדמנות ייחודית ללמוד תואר אירופי ברמה הגבוהה ביותר בלב ברלין, אשר פותחת מגוון של הזדמנויות עבודה לאנשי מקצוע צעירים בוגרי.

MBA עסקים בינלאומיים

IUBH University of Applied Sciences
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 2 - 6 סמסטרים אוקטובר 2019 גרמניה Bad Honnef ברלין + 3 more

עם MBA ב עסקים בינלאומיים, תוכלו לרכוש את הכישורים הדרושים במגוון רחב של חברות ותעשיות לקחת על עצמו תפקידים ניהוליים מאתגר. אם יש לך תואר בהנדסה, מדע או מדעי הרוח, MBA נותן לך את הסיכוי הטוב ביותר של זכאות לניהול.

בעל תואר שני במנהל עסקים בניהול כללי

International School of Management
קמפוס תכנית מלאה 4 סמסטרים ספטמבר 2020 גרמניה מינכן

עם תואר MBA במשרה מלאה, תוכלו להרחיב באופן ספציפי את הידע העסקי בניהול וניהול וליצור תנאים מוקדמים אידיאליים לתפקיד מוביל בעסק. תיאוריה

ניהול עסקים בינלאומי MBA

Furtwangen University/HFU Business School
קמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים אוקטובר 2019 גרמניה וילינגן-שווינגן

HFU MBA משלב תכנית לימודים מוביל קצה-לימדו לחלוטין באנגלית על ידי סגל דינמי ובינלאומי מנוסה. בית הספר לעסקי HFU הוא סגל של בית הספר הגבוה לפורטוואנגן

MBA במשרה מלאה בבית הספר דרמסטדט עסקים

Darmstadt University of Applied Sciences
קמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים בקשת מידע גרמניה דרמשטאדט

תוכנית MBA במשרה מלאה בבית הספר העסקי דרמסטאדט מותאמת כדי לעמוד באתגרים של הכלכלה הגלובלית דינמי. זוהי תוכנית ניהול כללית קלאסית, המדגישה אסטרטגיה, כספים, שיווק וניהול תורתו. בעקבות הרעיון של מדעי יישומי, אנו מתמקדים בקשר הדוק בין התיאוריה לבין היישום המעשי.

MBA בשיווק

IUBH Online
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 18 - 36 חודשים הרשמה פתוחה גרמניה Bad Honnef + 1 more

אתה עומד בראש שיווק בינלאומי מסעות פרסום ועבודה עם שותפים, עמיתים, וסוכנויות ברחבי העולם. תואר שני במנהל עסקים בשיווק יפתח את הדלת לקריירה כמנהל שיווק של חברה גלובלית.

MBA ניהול בינלאומי

Pforzheim University
קמפוס תכנית מלאה 3 - 4 סמסטרים בקשת מידע גרמניה פורצהיים

מוכר על ידי AACSB, MBA שלנו משלב ניהול כללי, ניהול אחראי של גלובליזציה בת קיימא, ניהול חדשנות, וניהול באירופה מנקודת מבט גלובלית.

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

EBS Universität
קמפוס תכנית מלאה 12 - 18 חודשים אוקטובר 2019 גרמניה אוסטריך-ווינקל

הכלכלה העולמית נמצאת בשטף מתמיד, ומציעה הזדמנויות רבות לקריירה. אתה רוצה לפתח עוד, לשפר את הספקטרום של הזדמנויות מוכנים לקחת את הצעד הבא בקריירה שלך?

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

New European College
קמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים אוקטובר 2019 גרמניה מינכן

תואר שני במנהל עסקים (MBA), הפך לתגבור הקריירה האקדמי הן עבור יזמים והן עבור עובדים בתאגידים. הגלובליזציה דורשת בוגרי תואר שני במנהל עסקים עם השכלה עסקית בינלאומית באמת.

MBA בעסקים דיגיטליים

EU Business School
קמפוס מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ינואר 2020 שווייץ מונטרו ג'נבה ספרד ברצלונה גרמניה מינכן שווייץ און ליין + 9 more

ההצלחה של העסק היום תלוי במידה רבה על הנוכחות המקוונת שלה. בהתאם לכך, כוח עבודה דיגיטלי הולך וגובר הוא אחד הנכסים המהירים ביותר, ההולכים וגדלים ביותר בתעשיות המודרניות. התוכנית העסקית הדיגיטלית מכינה אותך לשגשג במגרש משחקים מקוון, תוך בחינת מגוון רחב של נושאים מארכיטקטורה מקוונת ל- UX, תוך כיסוי רבות מהנושאים הרלוונטיים שעומדים בפני מנהלים בסביבות מבוססות אינטרנט. אתה תהיה מאובזר להתחיל מיזם מקוון משלך, להצטרף לחברה קיימת או להמציא דרכים חדשות לעשות עסקים באינטרנט.

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

University of Applied Sciences Europe
משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 3 סמסטרים בקשת מידע גרמניה ברלין ישרלון המבורג + 2 more

דיגיטציה, גלובליזציה וביקוש מוגבר לקיימות מציבים אתגרים לחברות כיום. אתה זקוק למומחים ומנהלים מוסמכים שמזהים ומיישמים מודלים עסקיים חדשניים ומכוונים לעתיד. חשוב להצלחתכם כמנהיג הוא עד כמה אתם מוכנים לקחת אחריות ולפתוח תחומים חדשים. זה קשור לניהול רשתות וצמיחה אישית בעולם העבודה 4.0. כבוגר תוכלו להיענות לאתגרים של השווקים העולמיים והדיגיטליים, למנף חדשנות ולהוביל צוותים. הגדירו מחדש את המומחיות העסקית שלכם ובחנו את איכות ההוראה באחת מעשרת האוניברסיטאות הגרמניות המובילות.

CSR & NGO ניהול (MBA)

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 18 חודשים בקשת מידע גרמניה ריינבאך + 1 more

הקורס של מוכר מאסטר FIBAA מציעה הנהגה ייחודי תוכנית ניהול, כדי להכין את התלמידים קריירה בתחום עמותה.

ברלין MBA

Berlin School of Economics & Law
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 15 - 24 חודשים ספטמבר 2020 גרמניה ברלין + 1 more

MBA בברלין, עם הזדמנויות התמחות שונות, מכין הן מקצועית והן אישית עבור משימות ניהול בפועל הבינלאומי של החברה, מרחיב הזדמנויות בקריירה ובכך מאפשר את המרדף עקבי של מטרות הקריירה הפרט. MBA ברלין, אשר זכתה בחותמת אישור על ידי סוכנות ההסמכה המפורסמת AMBA (איגוד MBAs), ניתן ללמוד הן במשרה מלאה (15 חודשים) במשרה חלקית (24 חודשים).

MBA - מיקוד על ניהול בריאות בינלאומי

SRH Hochschule Berlin
קמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים בקשת מידע גרמניה ברלין

הכינו עצמכם משימות מאתגרות בהנהלה הבכירה במגזר הבריאות!