MBASTUDIES.CO.IL

MBA בגרמניה - תוכניות MBA במנהל עסקים בנורווגיה

גרמניה אחת המערכות הגדולות באוניברסיטה באירופה, כמו גם להיות מוכר כבעל היסטוריה של למידה מצוינות אקדמית. האוניברסיטאות בגרמניה הם במיקום אטרקטיבי לסטודנטים מכל רחבי העולם, מה שהופך את גרמניה MBA חוויה ייחודית ומרגשת חינוכית.

MBA בגרמניה מציעים קורסים מאתגרת לסייע לתלמידים לשפר את כישורי החשיבה הביקורתית. תלמידי MBA בגרמניה יקבלו בסיס איתן בעסקים באמצעות יישום התיאוריה בעיות עסקיות העולם האמיתי וללמוד לנהל את הסביבה ללא הרף העסקי הגלובלי. סטודנטים יכולים לבחור בין ההתמחויות כגון פיננסים, מסחר אלקטרוני, שיווק, ניהול טכנולוגיה, או רבים אחרים. בוגרי תואר שני במינהל עסקים בגרמניה מוסמכים להיכנס הקריירה העסקית, בין אם מדובר בתאגיד רב לאומי, או עסק מקומי קטן.

תסתכל דרך האפשרויות שלהלן ולמצוא את תואר MBA גרמניה כי אתה מחפש!

תוצאות Filter

תואר שני במנהל עסקים וניהול ימי

Berlin School Of Business & Innovation
קמפוס תכנית מלאה 18 חודשים פברואר 2020 גרמניה Berlin

השג את המיומנויות והמומחיות כדי להצטרף לרשת גלובלית של מומחי ימי ומשלוח. על ידי לימוד תוכנית זו 18 חודש תואר, תוכלו להשיג את ההבנה בתעשייה, ידע ומיומנויות להשיק את הקריירה שלך בתחום זה מחובר בעולם.

גרנובל MBA

GISMA Business School
קמפוס תכנית מלאה 24 חודשים ספטמבר 2019 גרמניה Berlin

תוכנית MBA זו היא הסמכה עסקית יוקרתי נמסר בשיתוף עם Grenoble Ecole דה ניהול (GEM) - אחד בתי הספר העסקיים המוערכים ביותר בעולם. התוכנית מציעה הזדמנות ייחודית ללמוד תואר אירופי ברמה הגבוהה ביותר בלב ברלין, אשר פותחת מגוון של הזדמנויות עבודה לאנשי מקצוע צעירים בוגרי.

ניהול עסקים בינלאומי MBA

Furtwangen University/HFU Business School
קמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים אוקטובר 2019 גרמניה Villingen-Schwenningen

HFU MBA משלב תכנית לימודים מוביל קצה-לימדו לחלוטין באנגלית על ידי סגל דינמי ובינלאומי מנוסה. בית הספר לעסקי HFU הוא סגל של בית הספר הגבוה לפורטוואנגן

MBA עסקים בינלאומיים

IUBH University of Applied Sciences
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 2 - 6 סמסטרים אוקטובר 2019 גרמניה Bad Honnef Berlin + 3 more

עם MBA ב עסקים בינלאומיים, תוכלו לרכוש את הכישורים הדרושים במגוון רחב של חברות ותעשיות לקחת על עצמו תפקידים ניהוליים מאתגר. אם יש לך תואר בהנדסה, מדע או מדעי הרוח, MBA נותן לך את הסיכוי הטוב ביותר של זכאות לניהול.

MBA במשרה מלאה בבית הספר דרמסטדט עסקים

Darmstadt University of Applied Sciences
קמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים אוקטובר 2019 גרמניה Darmstadt

תוכנית MBA במשרה מלאה בבית הספר העסקי דרמסטאדט מותאמת כדי לעמוד באתגרים של הכלכלה הגלובלית דינמי. זוהי תוכנית ניהול כללית קלאסית, המדגישה אסטרטגיה, כספים, שיווק וניהול תורתו. בעקבות הרעיון של מדעי יישומי, אנו מתמקדים בקשר הדוק בין התיאוריה לבין היישום המעשי.

תואר שני במנהל עסקים (MBA) בעסקים בינלאומיים - חשבונאות & התמחות מימון

New European College
קמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים אוקטובר 2019 גרמניה Munich

התואר השני במנהל עסקים (MBA), הפך את הדחיפה לקריירה האקדמית שני יזמים ועובדים של חברה. גלובליזציה דורשת בוגרי MBA עם חינוך עסקי בינלאומי באמת.

MBA ניהול בינלאומי

Pforzheim University
קמפוס תכנית מלאה 3 - 4 סמסטרים בקשת מידע גרמניה Pforzheim

מוכר על ידי AACSB, MBA שלנו משלב ניהול כללי, ניהול אחראי של גלובליזציה בת קיימא, ניהול חדשנות, וניהול באירופה מנקודת מבט גלובלית.

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

EBS Universität
קמפוס תכנית מלאה 12 - 18 חודשים אוקטובר 2019 גרמניה Oestrich-Winkel

הכלכלה העולמית נמצאת בשטף מתמיד, ומציעה הזדמנויות רבות לקריירה. אתה רוצה לפתח עוד, לשפר את הספקטרום של הזדמנויות מוכנים לקחת את הצעד הבא בקריירה שלך?

MBA מתחדשת

Renewables Academy AG (RENAC)
מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 5 סמסטרים אוקטובר 2019 גרמניה Berlin + 1 more

תואר שני מקוון MBA מתחדשת מספק תואר שני במינהל עסקים עם דגש על אנרגיה מתחדשת ויעילות אנרגיה.

MBA בעסקים בינלאומיים

EU Business School
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ינואר 2020 ספרד Barcelona שווייץ Geneva Montreux גרמניה Munich Switzerland Online + 8 more

אנשי המקצוע המצליחים של היום חייבים לבוא עם מגוון מיומנויות מגוונות, המותאמים לאופי המגוון והבינלאומי של השוק העולמי. זה מרכזי מצייד אותך עם כלים לנווט בעולם עם גבולות מתפוגג במהירות. במסגרת זו תפתח הבנה רחבה של המגרש הכלכלי העולמי באמצעות מחקר נרחב של מקרי מבחן, המלווה בהרצאות על מגוון רחב של נושאים הקשורים לעסקים בינלאומיים, כולל מימון, משפט, תקשורת, תקשורת וניהול.

תואר ראשון במנהל עסקים (IHM)

Frankfurt School of Finance & Management
קמפוס תכנית חלקית 20 - 20 חודשים אוקטובר 2019 גרמניה Frankfurt

Frankfurt School במשרה חלקית במנהל עסקים בינלאומי ניהול בריאות מיועד עובדים אנשי מקצוע בתחום הבריאות כדי לספק הבנה מעמיקה של עסקי הבריאות הבינלאומי. מטרת התכנית היא לפתח מנהיגים אחראיים בתחום הבריאות ולספק להם מיומנויות עסקיות מעשיות, מיומנויות יזמיות מתקדמות, מומחיות מנהיגות ויושרה, על מנת להתמודד עם האתגרים בתחום הבריאות הגלובלי.

CSR & NGO ניהול (MBA)

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 18 חודשים בקשת מידע גרמניה Rheinbach + 1 more

הקורס של מוכר מאסטר FIBAA מציעה הנהגה ייחודי תוכנית ניהול, כדי להכין את התלמידים קריירה בתחום עמותה.

ניהול כללי MBA

SRH Hochschule Berlin
קמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים בקשת מידע גרמניה Berlin

תוכנית MBA מכינה אנשי מקצוע למשימות ניהול מאתגרות בעולם העסקים הדינאמי. בשלושה סמסטרים, אתה רוכש ידע כללי בניהול ומפתח אסטרטגיות וכישורים בר קיימא כדי לענות על הדרישות של הכלכלה העולמית, להבין את השווקים המורכבים ולקחת אחריות חברתית.

ברלין MBA

Berlin School of Economics & Law
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 15 - 24 חודשים ספטמבר 2019 גרמניה Berlin + 1 more

MBA בברלין, עם הזדמנויות התמחות שונות, מכין הן מקצועית והן אישית עבור משימות ניהול בפועל הבינלאומי של החברה, מרחיב הזדמנויות בקריירה ובכך מאפשר את המרדף עקבי של מטרות הקריירה הפרט. MBA ברלין, אשר זכתה בחותמת אישור על ידי סוכנות ההסמכה המפורסמת AMBA (איגוד MBAs), ניתן ללמוד הן במשרה מלאה (15 חודשים) במשרה חלקית (24 חודשים).

תואר שני בניהול כללי, MA / MBA (ארה"ב)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)
מקוון תכנית מלאה 24 חודשים הרשמה פתוחה גרמניה Germany Online

תואר שני משולב עבודה בתוכנית ניהול כללי מבית הספר לעסקים בינלאומיים ויזמות ( SIBE ) הוא התחלה אידיאלית הקריירה שלך. משתתפי התכנית עובדים במשרה מלאה כעוזרי ניהול בחברות ובמקביל משלימים תוכנית לימוד אינטראקטיבית דו-שנתית אינטראקטיבית ב- SIBE בשיתוף עם אוניברסיטת פוסט (ארה"ב). על ידי עיבוד מאתגר פרויקטים במקרה אמיתי כחלק משולב של המחקר, לך לפתח את הכישורים שלך באותו זמן להפיק הטבות למדידה עבור החברות השותפות.