MBASTUDIES.CO.IL

MBA באינטרנט בנורווגיה. חפשו תוכניות MBA בגרמניה!האינטרנט שני במנהל עסקים

MBA (תואר שני במנהל עסקים) הוא תואר שני שמוענק לתלמידים ששולטים במחקר של עסק. הוא חשב תואר MBA להיות אחד התארים היוקרתיים ביותר והמבוקשים בעולם.

MBA הוא תכנית שנועדה לסטודנטים שרוצים לקדם את הכישורים האקדמיים שלהם וליישם אותם למצבים עסקיים אמיתיים בחיים בפועל. זה מנחה את התלמידים לחשוב ולמקם את עצמם במונחים של בחירת הקריירה עתידית שלהם. תלמידים להגיע להבנה רחבה של פונקציות מפתח של מגוון רחב של תחומים עסקיים ולהשתמש במיומנויות אלה כדי לתרום לכיוון אסטרטגי של עסק.

גרמניה היא יעד נהדר יש לבינלאומי scholarsand מערכת השכלה גבוהה באיכות גבוהה. הערך של זה ברמה של חינוך שופר על ידי כלכלה חזקה 's גרמניה. סטודנטים זרים נהנים מרמת חיים מעולה בסביבה מאובטחים ובטוחה. ברלין היא עיר הבירה.

בפורום MBA גרמניה. ברוכים הבאים לMasterstudies! באתר שלנו אתה יכול לחפש באינטרנט MBA בגרמניה. אספנו מבחר רחב של MBA גרמניה באינטרנט מאוניברסיטאות ברחבי העולם. זה ייתן לך סקירה מקיפה ומהירה על MBA גרמניה באינטרנט. קראו את תיאורי תכנית ה-MBA שונים ולבחור את אלה שמתאימים לך ביותר. חסוך זמן ופנה ישירות לאוניברסיטאות כאן על מנת לקבל את כל המידע על איך ליישם את תוכניות MBA הספציפיות!

תוצאות Filter

MBA בשיווק

IUBH Online
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 18 - 36 חודשים הרשמה פתוחה גרמניה Bad Honnef + 1 more

אתה עומד בראש שיווק בינלאומי מסעות פרסום ועבודה עם שותפים, עמיתים, וסוכנויות ברחבי העולם. תואר שני במנהל עסקים בשיווק יפתח את הדלת לקריירה כמנהל שיווק של חברה גלובלית.

MBA בניהול IT

IUBH Online
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 18 - 36 חודשים הרשמה פתוחה גרמניה Bad Honnef + 1 more

מידע הוא ההון החשוב ביותר עבור עסקים. אבל מי מחליט איזה מידע הוא בעל ערך? איך אתה מקבל את הטוב ביותר של מידע זה? ואיזו טכנולוגיה יכולה להיות שימושית? אלה הן השאלות שנענו על ידי מומחי ניהול IT.

תואר שני במנהל עסקים

IUBH Online
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 18 - 36 חודשים הרשמה פתוחה גרמניה Bad Honnef + 1 more

תוכנית MBA שלנו עם התמחות האוצר

MBA בהנדסה וניהול

IUBH Online
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 18 - 36 חודשים הרשמה פתוחה גרמניה Bad Honnef + 1 more

מהנדסים נדרשים להציג מספר רב של תכונות כגון דיוק, יעילות ואמינות. בניהול ההנדסה, תלמד כיצד לנהל את האנשים המוכשרים האלה, ובמקביל לפתח ולשפר אסטרטגיות שוק, ניהול מותגים ורווחיות.

MBA בניהול נתונים גדולים

IUBH Online
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 18 - 36 חודשים הרשמה פתוחה גרמניה Bad Honnef + 1 more

בין אם זה מסחר קלאסי או קניות מקוונות, בשירותים פיננסיים, תעופה, נסיעות ותיירות או בתחום הטלקומוניקציה: כמעט בכל התעשייה הנתונים קובעים את הצלחת העסק. זה לא רק על כמויות גדולות של נתונים שנאספו.

תואר שני במנהל עסקים

IUBH Online
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 36 חודשים הרשמה פתוחה גרמניה Bad Honnef + 1 more

התוכנית שלנו למידה מרחוק MBA היא נקודת המוצא האידיאלית לשלב הבא בדרך המקצועית שלך - קריירה כמנהל מוצלח. התוכנית מתאימה לך בתחומי ניהול עסקים, ניהול תאגידים, שיווק, כספים ומנהיגות עבור פעילויות תובעניות באמצע עד וניהול העליון בענפים רבים תחומי מומחה.

תואר שני במנהל עסקים חלקית: ניהול עסקים בינלאומיים

Professional School of Business & Technology
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 - 4 סמסטרים בקשת מידע גרמניה Kempten + 1 more

האם אתה מחפש תוכנית גמישה ו- MBA מוכווני תרגול התומך בך בקריירה שלך? קמפטן MBA עסקים בינלאומיים ניהול

MBA Wine, Sustainability & Sales

University of Applied Sciences Ludwigshafen am Rhein
משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 4 סמסטרים בקשת מידע גרמניה Ludwigshafen

Master of Business Administration (MBA) with an international approach and focus on sustainable management and sales concepts, using real-world examples from today's wine industry
The degree is state-recognized and accredited.

MBA with a specialism in Leadership Studies

University of Strathclyde Business School
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 24 - 36 חודשים אוגוסט 2020 הממלכה המאוחדת Glasgow איטליה Milan גרמניה Munich הרפובליקה העממית של סין Beijing צרפת Toulouse + 9 more

המטרה שלנו היא לפתח דירקטורים ומנהלים בעלי פוטנציאל גבוה למנהיגים מצטיינים בתחומים העסקיים מומחה שלהם. התכנית היא בעל ערך למי במגזר הפרטי, ציבורי ווולונטרי.

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

SRH FernHochschule Riedlingen
מקוון תכנית חלקית אוקטובר 2019 גרמניה Riedlingen

עם התכנית לתואר השני החדשה במנהל עסקים, בתיכון מרחוק SRH יש את הרעיון של למידה מרחוק גמישה פתח בעקביות: את ....

מנהל עסקים (MBA)

International Graduate Center - Hochschule Bremen
קמפוס תכנית חלקית 4 - 5 סמסטרים בקשת מידע גרמניה Bremen

מנהל עסקים בינלאומי מאסטר (MBA) מציע לך או לעובדים שלך את ההזדמנות כדי לקבל את הידע הניהולי והעסקי הדרושים לשלב הקריירה הבא תוך כדי עבודה במשרה חלקית. בפרט, בוגרת תואר שני במנהל עסקים MBA נועד עבור בוגרי תוכניות תואר ראשון לא כלכלי.

תואר שני בניהול טכנולוגיה (MBA / MA)

NIT Northern Institute of Technology Management
משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 24 חודשים אוקטובר 2020 גרמניה Hamburg

קח את הצעד הבא בקריירה שלך! תוכנית מאסטר NIT (MA / MBA) בניהול טכנולוגיה מכינה אותך למנהיגות אחראית ומשימות ניהול. התכנים מותאמים במיוחד לדרישות סביבת העבודה המשתנה באמצעות רמה גבוהה של ניסיון מעשי ולמידה מבוססת פרויקטים.

תואר שני במנהל עסקים (מוסמך במינהל עסקים)

Grenoble Ecole de Management
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים בקשת מידע רוסיה Moscow צרפת Grenoble גרמניה Berlin גאורגיה Tbilisi + 7 more

MBA מציעה תוכנית ניהול כללי של 500 שעות בבית ספר בינלאומי לשלושה עסקים. MBA שלנו מיושם מאוד בתוכן, מסופק על ידי צוות המפגיש מומחים אקדמיים יחד עם מנהלים ויועצים ממגוון רחב של מגזרים.

מגיסטר למנהל עסקים

IUBH Fernstudium
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 2 - 6 סמסטרים הרשמה פתוחה גרמניה Bad Honnef + 1 more

עם המאסטר שלנו במנהל עסקים (MBA) קורס למידה מרחוק, אנו מציעים לך את אחד החדשניים ביותר ומודרני גרמנית ואנגלית שפה מרחוק תוכניות למידה ברחבי העולם. האוריינטציה הבינלאומית החזקה של תוכנית התואר פותחת הזדמנויות לקידום בסביבה הגלובלית.

ניהול משאבי אנוש MBA וניהול כישרונות

AKAD University
מקוון תכנית חלקית 18 - 24 חודשים הרשמה פתוחה גרמניה Germany Online

הם מעוניינים בניהול ופיתוח כוח אדם ואנשי מקצוע, שבה אתה רוצה להרחיב תואר באוניברסיטה הראשונה שלך הזדמנויות קריירה השתפר? ואז אתה פותח את הכישרון שלך עם תוכנית MBA "ניהול כשרון" על AKAD University כל סיכוי עמדות מנהיגות מאתגרת.