MBA

כללי

תיאור התכנית

זוהי התכנית הטובה ביותר עבור מועמדים אשר לא החליטו לכיוון הקריירה שלהם עד כה. זה יעזור להם ללמוד להנהגה ולניהול משאבים ארגוניים, אסטרטגיה גלובלית, עסקים בינלאומיים, שיווק, יזמות וניהול פרויקטי מיומנויות. עם השלמת תכנית MBA שלך, אתה תהיה מסוגל למלא פער בענף עם מיומנויות עסקים וניהול נהדרות מיומנויות במגזר על פי בחירתך. ישנן סיבות משכנעות שונות לסטודנטים להצטרף לתכנית זו. אתה תהיה מילוי פער בתעשייה עבור מיומנויות בנקאות השקעות בבית אנליסט או ברמה לשייך באופן גלובלי. ישנן סיבות משכנעות שונות לסטודנטים להצטרף לתכנית זו.

 • סיוע וחונכות והתפקיד
 • תמיכה מלאה לסטודנטים זיהוי התפקיד הספציפי מוקדם בקריירה שלהם
 • לימוד מעשי ויישומי מובטח על ידי מרצים שהם מתרגלים בתעשייה עם רחבה
 • ניסיון בתחומם
 • מיקום: לונדון, עיר דינמית מאוד קוסמופוליטית אשר מושכת משרדי תאגידים רבים-לאומיים והבינלאומיים
 • הזדמנויות מותג ורשתות ספר בנקאות גלובלית בתחום, הבנקאות והפיננסים
 • תאגידים ברחבי העולם

תכנית MBA זו שמה דגש על פיתוח תכונות מנהיגות דרך התאוריה אקדמיה בסיס להחיל מיומנויות תפקודיות עם דגש מאוד מסוים בעזרת התלמיד להתייחס זה פיתוח הקריירה שלהם כמנהל בעתיד. גישה אישית מאוד זה מה שמבדיל תכנית זו קורסים לתואר שני נלווים אחרים. לא משנה מה שאיפות הנהגתך, הרמה הגבוהה של אינטראקציה בין מושגי תיאורטיים ויישום יגדיל את הידע, מיומנויות ואת החזון שלך להצטיין בשווקים הגלובליים תחרותיים.

תוכנית זו נועדה speacially כדי buid קריירה;

 • מנהל עסקים
 • יזמות
 • ניהול פרויקטים
 • ניהול תפעול
 • ניהול טכנולוגיה
 • ניהול כללי

פיתוח קריירה תעסוקתית

ספר בנקאות עולמי לוקח הקריירה שלך מאוד ברצינות. אנחנו מתחילים לסייע הזדמנויות הקריירה שלך מיום 1. אתה תהיה שיש אחד פגישה אחת עם יועץ הקריירה שלך כדי לזהות את נקודות החוזק והחולשה שלך נגד התפקידים העליונים אתה רוצה להשיג אחרי התואר. ישנם צעדים שונים שאתה צריך לעבור: התאמה אישית המגרש שלך: בך כהונתו הראשונה, אנחנו נעזור לך להתאים אישית את קורות החיים שלך לפי הענף ותפקידה המועדף עליך. אנו נדריך אותך כדי לבנות את המותג האישי שלך במדיה החברתיים. הייתי לסייע לכם עם מקרים, ראיונות מדומים מבחנים פסיכומטריים. וְעִידָה: אתה תעודד להיות מעורב בסיוע צוות לכנסי תעשייה בנושאים שונים. Societies: GBS יציע לך לקחת תפקיד המתנדב בחברות פיננסים והשקעות שונות להתחבר עם אנשי מקצוע בענף. אולימפיאדת הערכה: GBS ומארגנת כל תחרות אולימפיאדת הערכת שנת צוותות מחלקים שונים של העולם להשתתף בו. אתה יוזמנו להשתתף בה לבין הסמן על עצמך מפני המתחרים שלך. הכשרה עסקית: GBS מכשירת אנשי מקצוע בנקי השקעות, מניות פרטיות, קרנות גידור, חברות ייעוץ תאגידים גלובליים. ייתכן שיהיה סיכוי טוב לפגוש צוות חברה ולבקש את התרבות של החברה לפני שאתה מתחיל מציג את עצמך חברות אלה. ויכוחים: GBS ידחוף לך לפתח מיומנויות מחוץ לשעות הלימודים שלך. אתה צריך באופן פעיל לארגן ולהשתתף על ויכוחים לשלוט במיומנויות התקשורת שלך. הנכס הגדול ביותר שלנו הוא רשת הבוגרים שלנו אנו מעודדים אתכם להשתתף בוגרים ברשת אירועים בערים שונות ולמצוא חונכי החולקים החזון המשותף איתך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Global Banking School provides Industry leading applied Banking and Finance education around the world. We are known primarily for investment banking training to corporate, banks, private equity and h ... קרא יותר

Global Banking School provides Industry leading applied Banking and Finance education around the world. We are known primarily for investment banking training to corporate, banks, private equity and hedge funds in top 20 financial capitals. קרא פחות
לונדון , לונדון + 1 יותר פחות