MBASTUDIES.CO.IL

MBA באיחוד האמירויות הערביות - תוכניות MBA במנהל עסקים בנורווגיה

איחוד האמירויות הערביות יש הרבה להציע לסטודנטים ואנשי מקצוע העובדים, מן המורשת התרבותית העשירה, על ארכיטקטורה חדשה מדהים. איחוד האמירויות היא ביתם של אחד העולם של הכלכלות העשירות לנפש, שם נפט יצוא הגז הטבעי, משקיעה, ושלטון ייצור שוק.

באמצעות שילוב של שיטות למידה, תוכניות תואר שני במנהל עסקים ב איחוד האמירויות הערביות יכינו התלמידים לחדש, להניע, לנהל להוביל המשתנה במהירות של ימינו הכלכלה הגלובלית. MBA איחוד האמירויות הערביות יכול להוביל לקריירה עסקית ניהול כספים, ניהול בריאות, ניהול משאבי אנוש, טכנולוגיית ניהול מידע, לוגיסטיקה, שרשרת אספקה, ועוד! סטודנטים רודף ותואר MBA איחוד האמירויות הערביות ילמדו את יסודות עקרונות עסקיים באמצעות הקורסים התמקדות, ראיית חשבון שיווק, מימון, ניהול, טכנולוגיית מידע, החוק, המוסר.

חיפוש למטה כדי לקרוא עוד על תוכניות מרגש ותואר שני במנהל עסקים ב איחוד האמירויות הערביות!

תוצאות Filter

תואר שני במינהל עסקים (MBA)

York Business School, UAE
משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה 12 חודשים הרשמה פתוחה איחוד האמירויות הערביות Sharjah Abu Dhabi + 1 more

תואר שני במנהל עסקים (MBA) מציע למשתתפים עם שאיפות של קריירה בניהול עסקים הזדמנות להשיג MBA ממוקד מתרגל, הנחת היסודות להבנה קריטית והבנה הוליסטית וניסיון של ניהול עסקי.

למעלה למעלה MBA בינלאומי

Cromwell UK International Education
קמפוס תכנית מלאה 10 חודשים ספטמבר 2019 איחוד האמירויות הערביות Ajman

אוניברסיטת Buckinghamshire ניו MBA בינלאומי הוא תואר שני עבור אלה בעלי תואר ראשון ותעודה לתואר ראשון ו המבקשים להשיג שליטה בתחום המינהל עסקים בשוק העולמי.

MBA בעסקים בינלאומיים

Success Point College
קמפוס ספטמבר 2019 איחוד האמירויות הערביות Sharjah

MBA במנהל עסקים בינלאומי מאוניברסיטת המערב של סקוטלנד מייצרת בוגרי קליבר גבוה אשר יכול להגיב ביעילות לאתגרים בלתי צפויות בסביבות עסקיות תחרותיות בעולם. הוא מספק ידע עסקי חיוני הליבה והבנה עם דגש חזק על פיתוח מיומנויות ניהוליות מיושם חיוני מנהיגים עסקיים אפקטיביים. התקשורת, המשא ומתן והמיומנויות המקלדות שלכם יטופחו וישופרו.

MBA מקוון

Edinburgh Business School
מקוון הרשמה פתוחה הממלכה המאוחדת Edinburgh איחוד האמירויות הערביות Dubai מלזיה Putrajaya + 2 more

בית Edinburgh Business School המקוון של Edinburgh Business School נותן לך את החופש לבחור מתי, איפה ואיך אתה רוצה להשלים את הלימודים. התוכנית היא קריטית מבחינה אינטלקטואלית ומאתגרת מבחינה אקדמית, והיא כוללת דיסציפלינות ניהוליות מפתח, כולל אנשים מיומנויות, כלכלה, שיווק, חשבונאות, כספים, תכנון אסטרטגי וניהול פרויקטים.

אוניברסיטת לסטר MBA

Stafford
מקוון תכנית חלקית 30 חודשים הרשמה פתוחה איחוד האמירויות הערביות United Arab Emirates Online בחריין Bahrain Online ירדן Jordan Online כווית Kuwait Online לבנון Lebanon Online קטאר Qatar Online ערב הסעודית Saudi Arabia Online Dubai עיראק Baghdad + 15 more

MBA זה מוצע על ידי אוניברסיטת לסטר. התמחויות: ניהול משאבי אנוש (HRM), כספים ושיווק.

תואר שני במנהל עסקים

Manipal Academy of Higher Education Dubai
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים בקשת מידע איחוד האמירויות הערביות Dubai

תוכנית MBA המוצעת על ידי בית הספר לעסקים, מאניפאל האקדמיה להשכלה גבוהה, דובאי מכיר את המשתתפים עם כלכלי בסיסי, חשבונאות, תקשורת, אנליטית ומיומנויות טכנולוגיית המידע.

MBA בינלאומי

Eaton Business School
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 24 חודשים הרשמה פתוחה הממלכה המאוחדת Leicester איחוד האמירויות הערביות Sharjah + 3 more

הגבולות הבינלאומיים ברחבי העולם הולכים ופוחתים עם הופעת הגלובליזציה. החינוך הוא המפתח לעתיד בהיר יותר, ועם הגלובוס המתכווץ, חובה עלינו להבין את העסקים והאנשים באופן הדוק יותר לא רק בתוך השטח הגיאוגרפי שלנו, אלא גם ברמה הבינלאומית.

בעל תואר שני במנהל עסקים

Canadian University Dubai
קמפוס תכנית מלאה 3 סמסטרים ספטמבר 2019 איחוד האמירויות הערביות Dubai

ריכוז האוצר יספק לך עם כישורי ניהול אסטרטגי וטכני לנתח, לפתח ולספק פתרונות תכנון ובקרה פיננסית לתמוך ביעדים העסקיים שלך.

MBA - מרכזי בניהול איכות

Lincoln University Of Business & Management
משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 14 - 16 חודשים הרשמה פתוחה איחוד האמירויות הערביות Sharjah + 1 more

תואר שני במנהל עסקים (MBA) בניהול איכותי נועד לענות על הצרכים האקדמיים והמקצועיים ברמה הגבוהה ביותר של המגזרים, הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי, המבקשים לשנות את תרבות הניהול של העסק ולהביא את נוהלי הניהול לסטנדרטים של שיטות עבודה בינלאומיות מומלצות.

תואר שני במנהל עסקים

American University In the Emirates
קמפוס 2 שנים ספטמבר 2019 איחוד האמירויות הערביות Dubai

תוכנית MBA מציעה גישה אקדמית אישית כדי לעזור לתלמידים בוגרת להתכונן העולם העסקי המתפתח במהירות. תוכנית MBA מותאמת להפליא כדי לענות על הצרכים והאינטרסים של הבוגרים כפי שהם בונים על בסיס הידע הנוכחי שלהם וניסיון בעבודה. הבנה של התלמידים משופרת באמצעות תשומת הלב האישית של סגל מוסמך ביותר של American University In the Emirates .

תוכנית MBA

Birla Institute Of Technology & Science, Pilani, Dubai Campus
קמפוס תכנית מלאה 2 שנים אוגוסט 2019 איחוד האמירויות הערביות Dubai

תוכנית MBA מאמציה ליצור כוח אדם שיש להם גישה מדעית והנדסית למינהל עסקים. התוכנית המוצעת באופן בלעדי למהנדסים מציידת אותם במיומנויות העסקיות והניהול הנדרשות להפעלת הארגון בהצלחה.

תואר שני במינהל עסקים (MBA)

Heriot-Watt University Dubai
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ספטמבר 2019 איחוד האמירויות הערביות Academic City + 1 more

ללמוד עבור MBA שלך בדובאי, המרכז העסקי של המזרח התיכון, ובוגר מאוניברסיטה מכובדת בעל שם עולמי הבריטי.

תואר שני במנהל עסקים

The University of Wollongong in Dubai
קמפוס תכנית מלאה 18 - 24 חודשים ספטמבר 2019 איחוד האמירויות הערביות Dubai

תואר שני במינהל עסקים (MBA) באוניברסיטה הוא אנשי מקצוע מנוסים המעוניינים לפתח את התשתית האנליטית, חוצה תפקודית שתתמוך בתהליכי קבלת החלטות ניהוליים חזקים בתפקידי מנהיגות עסקית. התוכנית תעזור לך לפתח את הידע, הכישורים ואת כישורי ניהול להיות מנהיג עסקי עולמי. תוכנית הלימודים של MBA מתמקדת בסביבה העסקית הבינלאומית ועוסקת בנושאים מתפתחים רלוונטיים כגון ממשל תאגידי, כספים, אתיקה עסקית ושיווק באופן הרלוונטי ביותר לניהול ואסטרטגיה.

מגיסטר למנהל עסקים - אוניברסיטת UCAM אירופה

Exeed School of Business and Finance
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע איחוד האמירויות הערביות Sharjah עומאן Oman Online ערב הסעודית Saudi Arabia Online סינגפור Singapore Online בחריין Bahrain Online הודו India Online Dubai קנדה Canada Online ניגריה Nigeria Online Mumbai Bengaluru Abu Dhabi מלזיה Malaysia Online הממלכה המאוחדת London Riyadh Jeddah Dammam + 25 more

תואר שני במנהל עסקים (MBA) עם Exeed School of Business and Finance הוא תוכנית מקיפה של שנה אחת הכוללת שני כישורים שונים, דיפלומה לתואר ראשון במינהל עסקים מקיימברידג 'International Qualifications, בריטניה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת אוקיאניה, מורסיה, סְפָרַד.

MBA - אוניברסיטת קרדיף מטרופוליטן, בריטניה

Westford University College
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 16 חודשים הרשמה פתוחה איחוד האמירויות הערביות Sharjah United Arab Emirates Online ניגריה Lagos דרום אפריקה Cape Town כווית Kuwait City ערב הסעודית Riyadh Johannesburg Dammam בחריין Bahrain Online גאנה Accra קנדה Toronto Dubai Nigeria Online Abu Dhabi מלזיה Malaysia Online ירדן Amman + 26 more

תוכנית MBA הפופולרי ביותר במזרח התיכון ובאפריקה. תוכנית זו MBA הוא בחירה פופולרית עם אנשים מחויבים לפיתוח הקריירות שלהם בניהול בכיר, ולכן צריך הבנה של כל הפונקציות העיקריות של עסקים וניהול, ומודעות חריפה של האתגרים ניהול עכשווי מרכזי של התחרות העולמית ושינוי האקלים. קרדיף תוכנית MBA MBA נועד גם לאתגר ולתמוך התלמידים ולעודד אותם לחקור רעיונות ולפתח ידע ואיכויות אישיות, כל אשר מספקים לתלמידים את הסיכוי הטוב ביותר להצליח בסביבה מורכבת יותר ויותר משתנה של שוק העבודה של היום