MBASTUDIES.CO.IL

MBA באיחוד האמירויות הערביות - תוכניות MBA במנהל עסקים בנורווגיה

איחוד האמירויות הערביות יש הרבה להציע לסטודנטים ואנשי מקצוע העובדים, מן המורשת התרבותית העשירה, על ארכיטקטורה חדשה מדהים. איחוד האמירויות היא ביתם של אחד העולם של הכלכלות העשירות לנפש, שם נפט יצוא הגז הטבעי, משקיעה, ושלטון ייצור שוק.

באמצעות שילוב של שיטות למידה, תוכניות תואר שני במנהל עסקים ב איחוד האמירויות הערביות יכינו התלמידים לחדש, להניע, לנהל להוביל המשתנה במהירות של ימינו הכלכלה הגלובלית. MBA איחוד האמירויות הערביות יכול להוביל לקריירה עסקית ניהול כספים, ניהול בריאות, ניהול משאבי אנוש, טכנולוגיית ניהול מידע, לוגיסטיקה, שרשרת אספקה, ועוד! סטודנטים רודף ותואר MBA איחוד האמירויות הערביות ילמדו את יסודות עקרונות עסקיים באמצעות הקורסים התמקדות, ראיית חשבון שיווק, מימון, ניהול, טכנולוגיית מידע, החוק, המוסר.

חיפוש למטה כדי לקרוא עוד על תוכניות מרגש ותואר שני במנהל עסקים ב איחוד האמירויות הערביות!

תוצאות Filter

תואר שני במינהל עסקים (MBA)

York Business School, UAE
קמפוס תכנית מלאה 12 חודשים הרשמה פתוחה איחוד האמירויות הערביות שארג'ה אבו דאבי + 1 more

תואר שני במנהל עסקים (MBA) מציע למשתתפים עם שאיפות של קריירה בניהול עסקים הזדמנות להשיג MBA ממוקד מתרגל, הנחת היסודות להבנה קריטית והבנה הוליסטית וניסיון של ניהול עסקי.

MBA, דובאי

Edinburgh Business School
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים אוגוסט 2020 הממלכה המאוחדת אדינבורו איחוד האמירויות הערביות דובאי + 3 more

ללמוד חלק או במשרה מלאה בדובאי, המרכז העסקי של המזרח התיכון, ובוגר עם MBA מאוניברסיטת Heriot-Watt.

MBA MBA

Eaton Business School
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 24 חודשים הרשמה פתוחה הממלכה המאוחדת לסטר איחוד האמירויות הערביות שארג'ה + 4 more

המורכבות של האתגרים העסקיים בעולם המחובר היום, מחייבת ארגונים שפונים למנהלים יוצאי דופן שיכולים לשאת באחריות גדולה יותר לתפקידים ולתרום לצמיחת החברה ברמה אסטרטגית, טקטית ומבצעית.

אוניברסיטת לסטר MBA

Stafford
מקוון תכנית חלקית 30 חודשים הרשמה פתוחה איחוד האמירויות הערביות איחוד האמירויות המקוונות בחריין בחריין און ליין ירדן ג'ורדן און ליין כווית Online בכווית לבנון לבנון און ליין קטאר קטאר און ליין ערב הסעודית ערב הסעודית ברשת דובאי עיראק בגדאד + 15 more

MBA זה מוצע על ידי אוניברסיטת לסטר. התמחויות: ניהול משאבי אנוש (HRM), כספים ושיווק.

MBA - מרכזי בניהול פרויקטים & תפעול

Lincoln University Of Business & Management
משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 14 - 16 חודשים הרשמה פתוחה איחוד האמירויות הערביות שארג'ה + 1 more

המאסטר של מינהל עסקים - סרן פרויקט ניהול פרויקטים תוכנית נועד לספק לך את הכישורים המעשיים מושגים תיאורטיים אתה צריך להוביל פרויקטים מורכבים.

תואר שני בניהול משאבי אנוש

Canadian University Dubai
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2020 איחוד האמירויות הערביות דובאי

ריכוז ניהול משאבי האנוש יספק סקירה מקיפה של טכניקות ניהול משאבי אנוש האסטרטגיות שיעזרו לך לקחת על אחריות הנהלה בכירה בתחומך. התוכנית מכסה את כל הספקטרום של בעיות הקשורות HR, ממנהיגות העבודה והערכת ביצועים להתנהגות ארגונית וניהול השינוי. נועד לענות על בינאום של מקום העבודה, התכנית גם שוקלת חקיקת עבודה ואת הניהול שונה.

MBA בניהול משאבי אנוש

Al Falah University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ינואר 2020 איחוד האמירויות הערביות דובאי + 1 more

המכללה למינהל עסקים באוניברסיטת Al Falah University בדובאי שואפת להפוך למכללה תחרותית ומוכרת בינלאומית עבור החינוך המוסמך שלה, ייעוץ, שירותי מחקר. המכללה מעניקה לתלמידים את החזון והכלים המעשיים שיאפשרו להם להפוך למנהיגים בולטים בעסקים, ניהול, משאבי אנוש, חשבונאות ושיווק; חלקם ברמות לתואר ראשון ואחרים ברמה לתואר שני. התלמידים מטופחים עם בסיס אינטנסיבי הן בהיבטים התיאורטיים והן בשימושיים של הקורסים הרלוונטיים בתוכנית הלימודים המיוחדת שלהם. בדרגת הבוגר, התלמידים מובטחים בכך שהם נחשפים להוראה ברמה מתקדמת כדי להבדיל ביניהם בין היתר במגמותיהם.

תואר שני במנהל עסקים

American University In the Emirates
קמפוס 2 שנים בקשת מידע איחוד האמירויות הערביות דובאי

תוכנית MBA מציעה גישה אקדמית אישית כדי לעזור לתלמידים בוגרת להתכונן העולם העסקי המתפתח במהירות. תוכנית MBA מותאמת להפליא כדי לענות על הצרכים והאינטרסים של הבוגרים כפי שהם בונים על בסיס הידע הנוכחי שלהם וניסיון בעבודה. הבנה של התלמידים משופרת באמצעות תשומת הלב האישית של סגל מוסמך ביותר של American University In the Emirates .

תואר שני במנהל עסקים

UAEU United Arab Emirates University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים אוגוסט 2020 איחוד האמירויות הערביות אבו דאבי אל עין + 2 more

ניסיון MBA באוניברסיטת איחוד האמירויות מדגיש מנהיגות, חדשנות ויצירתיות יזמית. במהלך ארבעה סמסטרים של קורסים, סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים מודרכים באמצעות התקדמות של מחשבות וניסיון משותף שמכין אותם למנהיגות עסקית בטוחה ומיומנת בתוך הסביבה העסקית של איחוד האמירויות ומעניקה לקהילה העסקית בוגרים איכותיים המסוגלים להפוך להיות מנהיגים עסקיים של איחוד האמירויות ומחוצה לה.

תואר שני במינהל עסקים (MBA)

Heriot-Watt University Dubai
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ינואר 2020 איחוד האמירויות הערביות עיר אקדמית + 1 more

בית הספר לעסקים באדינבורו מציע את תוכנית ה- MBA שלו בדובאי כבר למעלה מעשר שנים. רישיון מלא על ידי רשות הידע והפיתוח האנושי (KHDA), ניתן להשלים תואר שני במנהל עסקים במשרה מלאה, מעל שנה, או משרה חלקית, מעל שנתיים, בקמפוס של אוניברסיטת Heriot-Watt בעיר האקדמית הבינלאומית של דובאי. כסטודנט לתואר שני במנהל עסקים, תקבל תמיכה מלאה בקמפוס ותמיכה מקוונת ותצטרף לגוף הסטודנטים הבינלאומי הצומח שלנו בקמפוס דובאי באוניברסיטה.

תואר שני במנהל עסקים

The University of Wollongong in Dubai
קמפוס תכנית מלאה 18 - 24 חודשים פברואר 2020 איחוד האמירויות הערביות דובאי

תואר שני במינהל עסקים (MBA) באוניברסיטה הוא אנשי מקצוע מנוסים המעוניינים לפתח את התשתית האנליטית, חוצה תפקודית שתתמוך בתהליכי קבלת החלטות ניהוליים חזקים בתפקידי מנהיגות עסקית. התוכנית תעזור לך לפתח את הידע, הכישורים ואת כישורי ניהול להיות מנהיג עסקי עולמי. תוכנית הלימודים של MBA מתמקדת בסביבה העסקית הבינלאומית ועוסקת בנושאים מתפתחים רלוונטיים כגון ממשל תאגידי, כספים, אתיקה עסקית ושיווק באופן הרלוונטי ביותר לניהול ואסטרטגיה.

מגיסטר למנהל עסקים - אוניברסיטת UCAM אירופה

Exeed School of Business and Finance
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע איחוד האמירויות הערביות שארג'ה עומאן עומאן אונליין ערב הסעודית ערב הסעודית ברשת סינגפור סינגפור און ליין בחריין בחריין און ליין הודו הודו און ליין דובאי קנדה קנדה און ליין ניגריה ניגריה און ליין מומבאי בנגלור אבו דאבי מלזיה מלזיה און ליין הממלכה המאוחדת לונדון ריאד ג'דה דמם + 25 more

תואר שני במנהל עסקים (MBA) עם Exeed School of Business and Finance הוא תוכנית מקיפה של שנה אחת הכוללת שני כישורים שונים, דיפלומה לתואר ראשון במינהל עסקים מקיימברידג 'International Qualifications, בריטניה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת אוקיאניה, מורסיה, סְפָרַד.

MBA - אוניברסיטת קרדיף מטרופוליטן, בריטניה

Westford University College
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 16 חודשים הרשמה פתוחה איחוד האמירויות הערביות שארג'ה איחוד האמירויות המקוונות ניגריה לאגוס דרום אפריקה קייפטאון כווית העיר כוויית ערב הסעודית ריאד יוהנסבורג דמם בחריין בחריין און ליין גאנה אקרה קנדה טורונטו דובאי ניגריה און ליין אבו דאבי מלזיה מלזיה און ליין ירדן עמאן + 26 more

תוכנית MBA הפופולרי ביותר במזרח התיכון ובאפריקה. תוכנית זו MBA הוא בחירה פופולרית עם אנשים מחויבים לפיתוח הקריירות שלהם בניהול בכיר, ולכן צריך הבנה של כל הפונקציות העיקריות של עסקים וניהול, ומודעות חריפה של האתגרים ניהול עכשווי מרכזי של התחרות העולמית ושינוי האקלים. קרדיף תוכנית MBA MBA נועד גם לאתגר ולתמוך התלמידים ולעודד אותם לחקור רעיונות ולפתח ידע ואיכויות אישיות, כל אשר מספקים לתלמידים את הסיכוי הטוב ביותר להצליח בסביבה מורכבת יותר ויותר משתנה של שוק העבודה של היום

MBA

Manipal University Dubai
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים ספטמבר 2020 איחוד האמירויות הערביות דובאי + 1 more

תוכנית MBA המוצעים על ידי בית הספר למינהל עסקים, Manipal UNIVERSITY דובאי מפגיש את המשתתפים עם כלכלית חשבונאית, תקשורת בסיסית, אנליטיים מידע מיומנויות טכנולוגיות. מספק גישה ומיומנויות הוליסטית לניהול משאבים חיוניים והעם של הארגונים.

MBA בלוגיסטיקה עולמית

Success Point College
קמפוס ספטמבר 2020 איחוד האמירויות הערביות שארג'ה

הלוגיסטיקה של MBA