תוכנית זו נלמדת באיחוד האמירויות

ה תואר שני במנהל עסקים (MBA) הוא תואר שני תקשורת עסקית. זהו גם אחד מהמבוקשים ביותר תארים בעולם בגלל הערך שלה לאנשים בעסק וניהול. תואר שני במנהל עסקים יכול להפיק תועלת אלה בתפקידים בעסק וניהול, במיוחד אלה בהנהלה ותפקידים ניהוליים.

תכנית ה- MBA נותנת לך ידע רב ערך על עסקים וכל ההיבטים הקשורים אליה. תוכל ללמוד על אסטרטגיות עסקיות ומושגים, ואיך להשתמש בכישורים אלה בחיים מעשיים ובפעילות עסקית היום-היום. קורס זה מלמד אותך את כישורי מנהיגות ורשתות ההכרחיים שיסייעו להגדיר אותך מלבד אלה שאין להם מומחיות כאמור, ויכול לגרום לך מנהיג בתחום שבחרת.

מהאתגר תוכנית ה- MBA בבית הספר למנהל עסקים בולטון נועד לעורר ולתמוך בך בפיתוח העסק שלך ומיומנויות ניהוליות. זה יהיה להגביר את המודעות להיבטים הרבים והשונים הנוגעים ללימוד ותרגול ניהול שלך. בולטון MBA ייתן לך את הידע, כישורים והבנה מפורטת שיאפשר לך להתפתח כמנהיג עסקי נועז, יצירתי - ולתרום תרומה חיובית וחשובה לביצועים עסקיים בכל תפקידים שאתה מתחייב.

אודות הקורס

לא משנה מה תעשייה או במגזר עסקי שאתה עובד ב, כמובן MBA יתמוך בך בהשגת הבנה ביקורתית של המושגים המאתגרים העסקיות וניהול ומסגרות שיאפשרו לך לתרום להצלחה עסקית. אתה תהיה מסופק עם הכלים כדי לשפר את שניהם היכולות מקצועיות וניהוליות שלך וסיכויי הקריירה לכל החיים שלך.

מאפיינים מיוחדים

 • יש MBA מוניטין מעולה ומושך אליה סטודנטים ממגוון רחב של רקעים ותרבויות.
 • הוראה מתבצעת על ידי צוות מסור ביותר, נמשך מעסקים ואקדמיה, שיש להם ידע מומחה במגוון רחב של תחומים.

מה תלמד

הקורס מיועד לספק הארקה מקיפה בכל ההיבטים המרכזיים של כישורים עסקיים אישיים ופיתוח מנהלים. אתה יהיה לערער לנתח ולבחון את הסביבה העסקית ולהבין מודלים עסקיים שונים. יינתן גם לך ההזדמנות ליישם מושגים תיאורטיים להגדרות האישיות וארגוניות שלך על ידי בחינה רב של האתגרים שעומדים בפני עסקים על בסיס יום-יומי.

מה תוכל ללמוד

בולטון MBA כרוך בלימוד שבעה מודולים ואתה גם תפיק מסה מבוססת מחקר. המודולים הם:

 • ניהול ומנהיגות;
 • ניהול כספים;
 • הצלחה עסקית ניהול ו- IT;
 • ניהול אנשים;
 • ניהול שינוי;
 • ניהול אסטרטגי ושיווק;
 • שיטות מחקר;
 • מַסָה.

כל מודול הוא שווה 20 נקודות, פרט לעבודה ששווה 40 נקודות.

הערכה היא על ידי מאמרים, מקרים, דוחות ומצגות, כמו גם את העבודה מבוססת כמעט.

כדי להשיג MBA אתה נדרש כדי להשיג 180 נקודות. התעודה לתואר שני בלימודי ניהול היא פסק ביניים (120 נקודות). התעודה לתואר שני בניהול היא גם פסק ביניים (60 נקודות).

דרישות כניסה

אתה חייב להיות שניהם הבא: הניסיון בעבודה משמעותית ביכולת ניהול עסקית או; ותואר בהצטיינות בריטניה / תואר שני (או שווה ערך).

אם אין לך את הכישורים מעל אבל יש לך ניסיון משמעותי ניהול יכול להיחשב לכניסה אל קורס זה.

אם אנגלית היא לא השפה הראשונה שלך אתה גם בדרך כלל צריך IELTS 6.5 (או שווי ערך). אם אין לך את הרמה האנגלית הנדרשת, אתה יכול ללמוד אנגלית עימנו מIELTS 4.0 (או שווה ערך).

כאשר מיישם אתה חייב לכלול התייחסות מהמעסיק הנוכחי שלך. ההתייחסות צריכה להצהיר בבירור כמה זמן אתה כבר מועסק על ידם ולתת פירוט של תוכן העבודה והתפקידים ותחומי אחריות שלך.

ייתכן שהיינו רוצה לראיין אותך כחלק מתהליך היישום. זה עשוי להיות ביום פתוח או בטלפון.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
1 - 2 שנים
תכנית מלאה