כל הקריירה הניהולית מתחילה בצעד ראשון

MBA תואר ראשון ניסיון של FBS מכסה את הצורך של אותם בוגרי המעוניינים להתחיל את הקריירה המקצועית שלהם, רכישת חזון עולמי אמיתי של העולם העסקי. לשם כך, התכנית כוללת ביצוע התמחויות מובטחות בתשלום.

הלימודים לתואר שני כוללים תקופה של חזון עולמי ועוד התמחות.

ההתמחויות שבהן ניתן לבחור הן ניהול כללי, ניהול מסחרי ושיווק, ניהול משאבי אנוש, ניהול כלכלי-פיננסי, סחר בינלאומי.

מידת ההשמה של תלמידי תואר שני לתואר שני במנהל עסקים של FBS הם גבוהים מאוד, מקבל למשל כי 4 מתוך 5 תלמידים שעושים שיטות, נשכרים סוף סוף על ידי אותן חברות.

מתודולוגיה

המתודולוגיה של FBS Business School היא מעשית להפליא: היא מתמקדת באופן מלא על המקסימום של "למידה על ידי עושה", כלומר, למידה על ידי עושה. המתודולוגיה שאחריה כל תוכניות ה- MBA של FBS היא שיטת ה- Case, שבאמצעותה על הסטודנטים להכין ולהציע פתרונות למקרים מעשיים, תוך שהוא מעמיד את התלמיד בפני תהליך קבלת ההחלטות. מתודולוגיה זו דורשת קלויסטר מאומנים היטב בטכניקה זו, שכן השיעורים צריכים להיות פורומים אותנטיים של ידע משותף.

מבנה התכנית

תכנית הלימודים במנהל עסקים בבית הספר FBS Business מחולקת לשלוש תקופות.

pic-ia01.png

תקופת ההתייעלות מתחילה מספר שבועות לפני המועד הרשמי לתואר MBA. בתקופה זו של סיוע וולונטרי, התלמידים מקבלים שיעורים בחשבונאות, שימוש בכלי Office ונושאים אחרים שיכולים לסייע במימוש התוכנית.

תקופת ה- MBA מחולקת לחלקים או לשלבים הבאים:

 • יסודות: עדכון חיוני מן הנוף הנוכחי של היבטים חיוניים לפיתוח וניהול, מתן חזון עסקי 360 מעלות.
 • מתקדם: העמקת יכולות ומיומנויות ניהוליות באמצעות תוכן החל מ- Big Data ועד סחר בינלאומי. התמחות: התקופה האחרונה כוללת התמחות בתחומים של החברה, כגון ניהול כללי, ניהול פיננסי, ניהול משאבי אנוש או אחרים.
 • פרויקט: יצירת פרויקט של יצירת חברה בה ניתן ליישם את החומר הנלמד בתמיכה ובקרה אישית של מורה.
 • תוכנית קריירה אישית: ליווי לתכנון תוכנית פיתוח הקריירה האסטרטגית של התלמיד. הסבירות היא אחד המאפיינים החשובים ביותר של MBA FBS.

כאשר סטודנטים בוגר, הם יכולים ללכת הכשרה Complementos. בתקופה זו של סטודנטים לסיוע מרצון להרחיב את הידע שלהם על עסקים דיגיטליים, עם נושאים מרוכז על Digital Ecosystem, חזון אסטרטגיה דיגיטלית, מודלים עסקיים בסביבות דיגיטליות, הפרעה טכנולוגית חשיבה עיצוב, שיווק דיגיטלי וניהול מסחר אלקטרוני ו- HR בסביבות דיגיטלי, כמו גם האוצר דיגיטלי.

חוויות

FBS MBA יש בין המטרות שלה לא רק רכישת ידע וכלים החלטה, אלא גם את הפיתוח של מיומנויות אישיות או מיומנויות רכות.

 • בחוץ. במשך כמה ימים משתנים המקרים והערות לדינמיקה אחרת בסביבת לימוד מחוץ לבית הספר ושונה לחלוטין מהמקובל, המדגישה את חשיבות המנהיגות ועבודת הצוות.
 • אסטרטגיות לתקשורת יעילה. מטרת הסדנה היא ללמוד לתקשר כדי להשיג את המטרות שאנו רוצים. פיתוח אסטרטגיית תקשורת טובה מאפשרת לך לתקשר בצורה יעילה.
 • ביקורים לחברות. הם שואפים להביא את המציאות העסקית לסטודנטים. הביקורים מעניקים לתלמידים הזדמנות ליצור קשר עם אנשים, תהליכים ומציאות עסקית המספקים להם ידע מעודכן ומאפשרים להם לדעת את היישום של הקריירה שלהם בפועל מקצועי.
 • ימים של יישום מקצועי. במהלך ההכשרה בפאנדסם, יוכל התלמיד להשתתף בכנסים, סמינרים וסדנאות, בהובלת דוברי מקצוע מהעולם העסקי. המטרה של ימינו היא להעשיר את הלמידה של התלמיד, להיות מעודכן עם החדשות העסקיות האחרונות וללמוד על המגמות האחרונות בחיפוש עבודה. לדעת את הפרופילים המוערכים ביותר על ידי חברות יכול לעזור לתלמידים להתמקד הקריירה המקצועית שלהם.
 • פיתוח כישרון ניהולי. מתודולוגית FBS מאפשרת לתלמידים לפתח מיומנויות ניהוליות ויכולות, תוך התייחסות לבעיות עסקיות אמיתיות. מתודולוגיה זו מעדיפה עבודת צוות לפתרון מקרים, אינטגרציה והעשרה עם התרומות והחוויות של עמיתים.
 • רשת יחסים עם מורים וחברים בכיתה הם חיוניים כדי להתחיל לפתח קריירה בתוך כל מגזר.

מנזר

הפקולטה של ​​FBS מורכבת מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון עשיר בתחום המקצועי, וכן בהוראה, מחקר, ייעוץ וייעוץ.

צוות ההוראה בעל ניסיון בתפקידי ניהול של חברות לאומיות ורב לאומיות וכן הכנה פדגוגית גדולה, המאפשרת להם ללמד את הנושאים על חברות בהן הם מומחים. אנשי מקצוע אלה מקנים את הידע שלהם, הנובע מהנוהג המקצועי, בתוכניות ה- MBA שלנו, המעניקים לסטודנטים התאמה גלובלית, מדויקת ונאמנה למציאות של החברה.

פיתוח קריירה

ב FBS אנו עוזרים לסטודנט כדי שיוכל לתכנן את הקריירה המקצועית שלו ולקבל את ההחלטות המתאימות ביותר, וכן כדי שיוכל לעצב ולבצע את המטרות העיקריות שלו.

באמצעות שירותים שונים (יועץ קריירה, אימון

כמה נתונים פיתוח קריירה הן כדלקמן:

 • 4 מתוך 5 סטודנטים שעושים התמחות עם סוף סוף שכרו על ידי אותן חברות
 • 95% מהתלמידים של MBA של FBS לשפר או לשנות את התעסוקה בתוך שנתיים לאחר השלמת המאסטר
 • יותר מ -600 חברות הגישו מועמדות לתפקידי פונדסאם
 • 130 סטודנטים נשכרו על ידי חברות בשנת הלימודים האחרונה 2017/18

מימון

FBS היא קרן ללא מטרת רווח שמטרתה פיתוח של אנשי מקצוע וחברות. לכן, הקרן מציעה סדרה של מלגות למועמדים לתכניות MBA, כך שכל תלמיד המחויב באמת להכשרתם יוכל להשלים את המינהל ללא בעיות כלכליות, בנוסף לכך, FBS יש הסכמי מימון רבים מאוד עם מספר גופים פיננסיים.

שפת ההוראה של התוכנית:
ספרדית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי Fundesem Business School »

עדכון אחרון: May 15, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
אוק 21, 2019
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוק 21, 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

אוק 21, 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

Business Education | Testimonio | MBA