MBA MBA

כללי

תיאור התכנית

אתה רוצה לצמוח בקריירה שלך, אבל יש לך צפיפות מלאה באחריות. בית הספר למינהל עסקים למנהל עסקים Sy Syms מבין את המציאות שלך. זה מכין אותך להאיץ את פוטנציאל הקריירה שלך, מביא רעיונות לשינוי משחק קדימה, ולהתכונן לכלכלה גלובלית משתנה - וכל זאת כשאתה נשאר בתפקידך הנוכחי.

קצה Syms

 • השיעורים הגמישים שלנו מיועדים לאיש המקצוע העובד.
 • תכנית הלימודים המקיפה שלנו בונה בסיס להצלחה בכל עסק.
 • הפרופסורים הנודעים שלנו במשרה מלאה מעוררים השראה באמצעות מצוינות אקדמית. תוספים מרשימים מגשרים על תיאוריה עם פרקטיקה עסקית בזמן אמת.
 • גוף הסטודנטים שלנו כולל מגוון רב של אנשי מקצוע מכל מגזר עסקי.
 • השיעורים שלך יהיו קטנים ומותאמים אישית, ומאפשרים לך ליצור קשרים עסקיים לכל החיים.

במבט ראשון

 • השתתף בשיעורים בימי ראשון או בפורמטים היברידיים.
 • למדו כיצד להיות מובילים בתחום העסקים המקצוענים בתעשייה.
 • שפר את השכלול העסקי שלך באמצעות מגורים בקיץ.
 • קשר קשרים לכל החיים עם הפרופסורים וחבריך.
 • הרוויח את ה- EMBA שלך מ- Syms תוך שנתיים בלבד.

תוכנית הלימודים

תוכנית EMBA שלנו מדגישה שלושה נושאים שמשולבים לאורך תכנית הלימודים.

יזמות

המערכת האקולוגית סביב יזמות באוניברסיטת Yeshiva University היא תוססת, מבריקה וחודשת. בלב ליבו של המנדט של יזמות ישיבה הוא למצוא דרכים לנצל את העוצמה, החיוניות והמשאבים העצומים של האוניברסיטה כולה, כך שאכן כל האנרגיות שלנו גדולות בהרבה מסכום החלקים בלבד. אנו מעודדים שיתופי פעולה בין בתי ספר ומכונים, סטודנטים ובוגרים, קהילת ניו יורק, ופקידים ממשלתיים. יש לנו קשרים חזקים לישראל ולרוח הטכנולוגית והאמנות היזמית שלה. Yeshiva University נמצאת בתהליך של יצירת חממה ב- NYC עבור חברות מבוססות ישראליות להתפתח ולשגשג בסביבת ניו יורק.

מַנהִיגוּת

נושא זה מתמקד ביצירת מנהיגים חדשים לעתיד. לאורך התוכנית יש דגש מיוחד על האופן בו כלים ותאוריות עסקיות שונות יכולות לשפר את יכולת ההובלה והביצוע בסביבות תחרותיות ולחוצות מאוד. חלק מהקורסים המוצעים מתרכזים במיוחד בפיתוח כישורי מנהיגות כולל ניהול בסביבה עולמית וסדרת דוברים הכוללים כמה מהמנהלים והיזמים המצליחים ביותר.

אֶתִיקָה

חשוב מתמיד לעסוק באתיקה עסקית תוך שמירה על מודל עסקי בר-קיימא. תוכנית זו, אשר הוקמה Yeshiva University , שוקקת את הערכי ה- YU באתיקה עסקית על ידי לימוד כיצד ניתן להשיג מודל עסקי בר-קיימא תוך מתן יתרונות לקהילה ולסביבתה. מודל זה תלוי ביכולתם של מנהלים ומנהיגים לזהות ערכים אישיים ותאגידיים וליישר התנהגות עסקית עם ציפיות חברתיות, אחריות משפטית ושאיפות מוסריות. תכנית הלימודים שלנו מדגישה את התפקיד המרכזי של האתיקה העסקית בקורס הליבה שלנו באתיקה וסביבה משפטית ומתמקדת בסוגיות אתיות במקרים הנלמדים לאורך תכנית הלימודים.

שתי מגורי קיץ

חדשנות באמצעות טכנולוגיה ומנהיגות

קיץ 1: תושבות קיץ של ניו יורק - ללמוד מה דרוש כדי להפוך לחדשני

בסדנה אינטנסיבית זו בת שבעה ימים, התלמידים לומדים על המודלים העסקיים שיכולים לעזור להם לקחת מוצר או עסק לשלב הבא. כלים ספציפיים ליצירתיות נלמדים ומיישמים, ואחריה סדרת ביקורים בחברות סטארט-אפ חדשניות ממטרופולין ניו יורק. הסדנה מסתיימת בכך שהתלמידים יוצרים רעיונות עסקיים משלהם ומספקים תוכנית עסקית להסתדר איתה.

קיץ 2 - תושבות ישראל בקיץ - שקוע בתרבות לאומית מתחילה

בסדנה אינטנסיבית זו של עשרה ימים, סטודנטים עוסקים במגע עם סטודנטים ישראלים ב- EMBA מאחת האוניברסיטאות הבכירות בישראל. יחד הם עובדים כצוותים כדי לגלות את הסודות העומדים מאחורי ההצלחה הטכנולוגית של אומת הסטארט-אפ הזו. מתקיימים הרצאות, ממקבלי מרצים לעסקים וטכנולוגיה ישראלים ואחריהם ביקורים בשטח בחברות המצליחות בישראל. בסוף סדנה זו, מצופה מהסטודנטים להבין טוב את מה שנדרש כדי להיות מוביל חדשנות, ואת הדרכים האסטרטגיות להגיע לשם. התושבות באנגלית.

תמונת מצב של EMBA

תודה ששקלת את תוכנית MBA המנהלת Yeshiva University , התוכנית היחידה המוצעת בימי ראשון בהתחשב בקהילה המגוונת שהיא משרתת.

אנו מבינים שזו החלטה חשובה עבורך. כמה נקודות שיש לקחת בחשבון:

 • קחו בחשבון את התרבות. לכל בית ספר משלו. מצא את התוכנית העסקית המתאימה לך - אקדמית, חברתית ומקצועית. לדוגמא, Yeshiva University ידועה בקהילה החמה, האכפתית והדוקה שלה. זה מתורגם להרבה דברים, החל מחיבורים חזקים עם הפרופסורים ועד לעסוק בלהט בקהילה ובוגרים.
 • שקול את המטרות שלך. בחר את בית הספר לעסקים שיעזור לך להגיע ליעדים שלך. חשוב אם אתה רוצה להמציא את הקריירה שלך מחדש, להתחיל מיזם חדש או להופיע בהרבה יותר גדול בחברה הנוכחית שלך. בישיבה תפתח מערכות יחסים המהוות קהילה לכל החיים וזמינות בכל שלב בקריירה.
 • שקול לפנות אלינו. אם נראה כי ישיבה מרגישה נכונה עבורך, מקום בו תזכו לטפח כשאתה גדל, אנו עומדים לרשותך לדיון.

להלן מידע נוסף שיעזור לך בהחלטה שלך:

 • תכנית לשנתיים, 48 נקודות זכות לתואר שני במנהל עסקים במנהל עסקים בקמפוס מנהטן שלנו בניו יורק.
 • קורסים נוקשים הנלמדים על ידי סגל מצליח ומנוסה.
 • שתי מגורים בקיץ.
 • למדו לצד חברי כיתה מנוסים מאוד וקשרי קשרים לכל החיים.

ספר לנו מה מבדיל אותך. אנו מעוניינים באמת ללמוד עוד אודותיך. בית הספר לעסקים של Sy Syms מעריך אנשים מעניינים שרציניים ברצונם בקריירה שלהם. התלמידים שלנו מגוונים. הפקולטה שלנו ידועה בעולם. תכנית הלימודים היא קפדנית. אנו מאמינים שמדובר במנהל עסקים (MBA) למנהלים שמתאימים ליעדי הקריירה שלך. להלן מה שאתה צריך לעשות כדי להחיל:

 • GPA של 3.0 ומעלה (תמלילים).
 • ראיון. לאחר שהבקשה המקוונת שלך הושלמה ונמצאת בבדיקה, יתכן שתפנה אליך חבר במשרד הקבלה לקביעת ראיון באתר הקמפוס. אנא זכור: ראיונות הם בהזמנה בלבד.
 • נדרשות שתי המלצות.

מועמדים בינלאומיים

סטודנטים בינלאומיים שאין להם תואר ממוסד בו כל ההוראה מתבצעת באנגלית חייבים לעבור TOEFL (מבחן אנגלית כשפה זרה), PTE (מבחן פירסון באנגלית) או IELTS (שפה אנגלית בינלאומית) מערכת בדיקות). אתה עשוי לקבל פטור מ- TOEFL, PTE או IELTS רק אם הרווחת תואר ממוסד בו אנגלית היא שפת ההוראה.

ציוני TOEFL, PTE ו- IELTS תקפים לשנתיים. על ציוניך להיות תקפים בעת הגשת בקשתך.

מועדי קבלה

 • 3/9/2020: מועד אחרון להפקדת מלגות
 • 3/31/2020: מועד קבלה
 • 5/11/2020: מועד אחרון להפקדה בכניסה
 • 7/31/2020: מועד כניסה סופי
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United Sta ... קרא יותר

Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United States. קרא פחות