MBA MBA

כללי

תיאור התכנית

Emori מציע שתי תוכניות MBA MBA: סוף שבוע EMBA ו מודולרי EMBA.

שלנו סוף שבוע MBA למנהלים מציע מיומנויות חשיבה אסטרטגית קורסים קצר immersive ומסייע לך להקים את המומחיות שלך באמצעות אחד או יותר תחומים של מיקוד. אספקת לוח זמנים ידידותי לעסקים, שירותי קריירה ייעודיים, ואת הגמישות לבחור הריכוז שלך, אנחנו מיועדים לכל מקצועי פוטנציאל גבוהה מוכן לקחת את הקריירה שלהם לשלב הבא.

המודולרי המודולרי שלנו למנהלים מתמקד בפיתוח כישורי החשיבה האסטרטגית והרחבת כישוריך כמנהיג. תוכלו לחזק את החוש העסקי שלך לעגל את תחומי ההתמחות שלך באמצעות תוכנית הלימודים הכללית נמסר באמצעות קורסים מקוונים חזקים, שבוע ימים חוויות בכיתה שנערך בקמפוס רבעוני.

סוף שבוע MBA לעומת MBA Modularexecutive

מאפיין מפתח

ניהול כללי הלימודים עם 8 electives כדי להתאים את האקדמאים שלך את האינטרסים תוכנית הלימודים הכללית עם 2 electives נועד להרחיב את נקודת המבט שלך ואת החוש העסקי פורמט בפורמט קמפוס עם שיעורים שנערך מדי יום שישי


בלעדי אמורי

אחד ממכוני המחקר החשובים בעולם, אוניברסיטת אמורי יש מוניטין של הישגים לימודיים, סטודנטים מוגמר, יותר מ -70 מרכזי מחקר חדשנית. השם שלנו מוכר ברחבי העולם ומסביב לפינה, כך התואר שלך פותח דלתות לא משנה המיקום שלך. זוג את שם אמורי עם ההבחנה הבלתי מעורערת של MBA של Goizueta עבור מנהלים, ויש לך אדיר אחד לשני אגרוף להצלחה.

פורמט ידידותי לעסקים, תוצאות בשורה התחתונה

התחל את סוף השבוע MBA MBA עבור ניסיון עם תוכנית הליבה מקיפה מתאר כיצד ארגונים פועלים על פני אזורים ופונקציות. לאחר מכן, התאם אישית את החוויה האקדמית שלך על ידי בחירה בחומרים שנבחרו עם תחומי העניין הספציפיים שלך. תוכלו להביא תיאוריות לחיים באמצעות למידה מעשית ולהשתלב בחוויות שממקסמות את היכולת שלכם ליצור ערך ארגוני.

המודול המודולרי למנהלים מתגאה בפורמט היברידי ייחודי, גמיש ומקיף כאחד. באמצעות שילוב של למידה מקוונת ו-אדם בכיתה, תוכלו ליהנות ניסיון אקדמי עשיר המותאמים למנהלים עסוק כמוך. תוכלו לשפר את החוש העסקי שלך, לחדד את האינסטינקטים הניהוליים שלך, ולשפר את יכולות המנהיגות שלך בסביבה למידה אידיאלי. יחד, מיומנויות אלה מאפשרות לך לתרגם בו זמנית את הלמידה שלך לתובנות לפעולה כדי לשפר את הביצועים העסקיים.

מנהיגות אותנטית

לעתים קרובות מדי, כישורי מנהיגות הם החוליה החסרה שמירה על אנשי מקצוע טובים מלהיות נהדר. בגלל זה Goizueta, אימון מנהיגות הוא חדור לתוך כל מה שאנחנו עושים. באמצעות הערכות מותאמות אישית ומשוב משמעותי, לא רק להשיג את מטרות המנהיגות שלך, אבל תוכלו גם למצוא לחדד את סגנון המנהיגות האותנטית שלך. זה אומר לנהל את עצמך, את הצוות שלך, ואת הארגון שלך, כל זאת בעוד להיות מנהיג אחרים שואפים להיות.

קריירה

גבוהה אוקטן עמיתים.

מי אתה מקיף את עצמך בעניינים. EMBA של EMBA מפגיש קבוצה של מוכשר, מצליח, באמצע רמה למנהלים בכירים ואנשי מקצוע, כך שאתה לומד יחד זה לצד זה בסביבת למידה שיתופית.

זה אומר שאתה מוקף אנשים מנוסים המשגשגים על אחריות אישית ותוצאות מצטיינים. בני הכיתה שלך השיגו הצלחה על פני מספר עצום של תעשיות, עסקים, פונקציות ברחבי העולם, מתן חשיבה מרחיבה כי מגביר את הלמידה האישית שלך, שלא לדבר על פיתוח מקצועי ומנהיגות שלך.

הניסיון שלך הוא משופר עוד יותר על ידי סגל מוכשר מיומן על ידי ציור את הפרספקטיבות הטובות ביותר והמגוון ביותר בחדר. באמצעות דיאלוג חזק בסביבה שיתופית ותומכת, תוכלו למצוא בית נהדר ללמידה שלכם - ואת הרעיונות הייחודיים שלכם - להיות מוגבר.

לראות את העולם אחרת. מחלקת EMBA שלך כוללת תלמידים שחיו ועבדו בחו"ל או עושים זאת כעת. הידע התרבותי והעסקי הגלובלי שהסטודנטים האלה מוסיפים לחוויותיהם של חבריהם לכיתה אינו יכול להיות מוגזם.

באמצעות הטמעת שיטות העבודה הגלובליות, התלמידים ילמדו על תרבות עסקית בחלקים שונים של העולם וכיצד עסקים מקיימים אינטראקציה עם ארה"ב כדי לשפוט את האתגרים וההזדמנויות העומדות בפנינו.

בעולם זה, מנהיגים מצליחים מבינים עסקים בינלאומיים. התלמידים שלנו מבינים את המציאות, לא רק על ידי למידה מהאיפור המגוון של הסטודנטים ומחקרי הקורס, אלא גם באמצעות מקרי מבחן ודיונים בכיתה. Goizueta Business School , אתה מרוויח ניסיון בינלאומי, בעולם האמיתי בתוך ומחוץ לכיתה באמצעות מודולים בינלאומיים לחקור נושאים נוכחיים בהקשר של הגדרות בינלאומיות כגון ברזיל, ארגנטינה, סין, הונג קונג, יפן, דרום אפריקה, וייטנאם.

לא משנה מאיפה אתה או לאן אתה רוצה ללכת, זה מוקד גלובלי מציג חוויה מסבירת פנים, מגוונת, בינלאומי המראה לך איך ללמוד, לחיות ולהוביל בעולם גלובלי.

אימון

Goizueta מציעה גישה לכל ימות השנה אימון אחד על אחד הקריירה. הצוות שלנו מתוכנן ומאוייש על מנת לתמוך בצרכים הקריירה האישית של סטודנט לתואר שני במנהל עסקים. אתה יכול לצפות מאמן הקריירה Goizueta שלך להיות זמין כאשר אתה, לעזור לך להעריך את אפשרויות הקריירה שלך, להדריך אותך על מקורות מידע ותמיכה, ולעזור לך להישאר אחראי על תוכנית הפעולה שלך.

סדנאות

לסטודנטים העוסקים בחיפוש אחר קריירה במהלך או לאחר סיום הלימודים במנהל עסקים, מעברי הקריירה המתקדמים שלנו מספקים פיתוח מיומנויות, סדנאות הכנה ואירועי חיבור כולל:

 • תכנון פעולה קריירה
 • מיתוג אישי
 • המשך רענון LinkedIn
 • משא ומתן על שכר
 • ראיון יעיל
 • הכנה לראיון מקרה
 • אסטרטגיות עבודה ברשת

אירועים ברשת

אתה מקבל גישה לרשת עילית זו מהיום הראשון שלך, מה שהופך את היתרונות באופן מיידי חלק יקר של החוויה ומעבר. הבוגרים שלנו מוכנים ללכת מעל ומעבר כדי לעזור זה לזה להצליח.

 • כל אירוע רשת MBA
 • Goizueta של קריירה יריד הוגן
 • קריירה שיחות - בוגרים תובנות
 • קיץ
 • חיבורי הגיוס האקזקיוטיביים
 • ייעוץ בוגרים ברשת לילה
 • דוברי מנהיגות
 • 42% גידול שכר ממוצע פוסט-אמבה
 • 100% סטודנטים עם מאמן קריירה מוקדש
 • 19 אלף גויזאטה אלומני

מאמנים קריירה

מרכז הקריירה שלנו למקצוענים מקצועיים מספק לכל תלמיד MEMBA עם מאמן קריירה כדי לסייע לתמיכה מקצועית של אחד על אחד, כפי שהוגדר על ידי הצרכים של התלמיד. מאמנים הקריירה שלנו לעבוד איתך על בסיס הצרכים הספציפיים שלך ואת האינטרסים.

רשת אמורי

היסטוריה של מצוינות אקדמית יחד עם מוניטין של הבאת גבוה השגת בוגרי עושה בחירה אמורי בחירה נבונה. מספור מעל 130,000 רשת אמורי הוא בעל השפעה, חזק, דינמי מרחיק לכת. שתף יותר מדרגה.

שתף חוויה. בוגרים אמורי טופס רשת מגוונת כפי שהיא מוצלחת, מתחרים כל המתחרים.

קבלה

טיפוס למעלה מתחיל בצעד אחד.

אנו מחפשים מועמדים בעלי רישומים מוכחים ורצון להגשים את הפוטנציאל שלהם. האם אתה מעלה את האתגר?

זכאות ל- EMBA

 • אנשי מקצוע מוכנים להיכנס או כבר בעמדות מנהיגות
 • מחפש לשפר את כישורי המנהיגות המבצעת
 • מוכן ניסיון אקדמי קפדני מעוצב כדי להתאים את לוח הזמנים שלך
 • בעל תואר ראשון ותואר אקדמי חזק
 • להבין את הערך של חדר מלא פרספקטיבות שונות
 • מוכן לעשות תרומות יקר בכיתה

2019 MBA עבור מועדי הגשת מועמדות למנהלים

106374_Skjermbilde2018-12-09kl.19.13.16.png

לאחר סיבוב 4, בקשות מתקבלות על בסיס מקום פנוי עד שהכיתה מלאה.

החלת בסבב מוקדם מאפשרת יותר זמן לאחר הכניסה להכנה לתחילת השיעורים, אבל אין יתרון או חסרון בין סיבובים במונחים של הודאה. המועמדים צריכים לבחור את הסיבוב שבו הם מרגישים שהם יכולים להגיש את היישום החזק ביותר האפשרי שלהם.

מיקום להצלחה

מייקל גוטמן 15 EMBA ממשיך לנצל את הרקע שלו בהנדסה ומיקם את עצמו להצלחה נוספת תוך כדי עבודה בפרודוקטיביות ההון של מקינזי

יזמים מתפתחים

אנטואנט גסטון 18 EMBA בשילוב המיומנויות העסקיות שהיא למדה ב Emory עם רקע מקצועי שלה במדע כדי להשיק את העור שלה טיפוח ויופי החברה.

יצירת הזדמנויות חדשות

Raghav Balasubramanian 19EMBA חווה את היתרונות של EMBA של EMBA התוכנית בטווח הראשון, מינוף מיומנויות הוא לומד למצוא הזדמנות קריירה חדשה.

שינוי מיומנויות מנהיגות

ריצ'רד ואן דאם 18 EMBA מינו את תוכנית הפיתוח למנהיגות של אמורי כדי לשפר את ביטחונו ולשנות את האופן שבו הוא מנהל אחרים ומקיים אינטראקציה עם מנכ"ל החברה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics ... קרא יותר

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics. For nearly 100 years, Goizueta Business School has been a training ground for principled leaders and a laboratory for powerful insights. Our history includes an ethos of ethical business, and empowers us all to strive for lifelong progress. By navigating the complex interdependency of business and society, we seek to convene the brightest minds to solve the biggest problems with integrity, ingenuity and grit. This is Goizueta Beyond. קרא פחות