MBA MBA

כללי

תיאור התכנית

הערה: היום האחרון להירשם לתוכנית זו הוא 30 ביוני 2018. נא לשלוח את כל התיעוד בתאריך זה או לפניו.

MBA MBA

מטרת הקורס

כל עובד מקצועי יצטרך לפתח באופן ביקורתי קבוצה מוגדרת היטב של מטרות פיתוח מקצועי ולמידה עבור עצמם MBA MBA. כמו כן, ציין בבירור מדוע הם רודפים אחרי ה- MBA של ISMS Bangalore Executive, כיצד התוכנית תתרום להתקדמות הקריירה שלהם, ומהם מרכיבי המפתח שבהם האדם מעוניין להתפתח במהלך המעבר לתוכנית.

למה ISMS מנהל MBA

המטרה שלנו היא להוסיף ערך בשלוש דרכים שונות: המשך הצמיחה שלך כמנהיג, להשפעתך בתוך הארגון שלך, ולתרומתך לקהילה שלך.

גישת תוכנית ה- MBA במנהל עסקים של ISMS Bangalore מעלה את הפלטפורמה שלך ברמה האישית והמקצועית על-ידי מתן חוויית פיתוח מקצועית מקיפה וקפדנית. מטרתו להרחיב את יכולות הניתוח הקריטי שלך, את החשיבה החדשנית שלך ואת הרעיונות שלך, תוך מתן אפשרות להמשיך לעבוד במצב הנוכחי שלך.

תוכנית מנהיגות עסקית גלובלית

תוכנית הלימודים המשולבת של התוכנית חושפת אותך באופן ישיר לחוויה העולמית המתחילה בהכרה בפוטנציאל בתוך שוק גלובלי. זו חוויה גלובלית מאפשרת לך להבין את הכלכלה העולמית, כמו גם לאפשר לך לפתוח את הערך העסקי של הגלובליזציה בשבילך ועל הארגון שלך.

ההרצאות העסקיות של סדרת ה- ISMS Bangalore Executive Executive, המספקת לך מספר הזדמנויות מעשיות, ליישם את הידע שלך בביטחון על ידי התמודדות עם אתגרים ארגוניים אמיתיים עבור לקוחות במגוון הגדרות בתעשייה.

ISMS בנגלור Executive MBA במבט מהיר

משך התכנית

התוכנית מתקיימת מעל 24 חודשים, עם בדיקות מערכת סמסטר.

מרכז למנהיגות מנהלים

ISMS Bangalore Executive MBA ממוקם הליבה במרכז העיר של בנגלור. המרכז למנהיגות המנהלת נגיש למועמדים לתואר שני במנהל עסקים 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע לפגישות קבוצתיות וכן ללימודים אישיים.

לוח זמנים אקדמי

קבוצה חדשה מתחילה בכל ספטמבר. השיעורים בכיתה נערכים בלוח השנה האקדמי המסורתי של ספטמבר עד אפריל. השנה הראשונה של פגישות יסתיים עם טיול חגורת תעשייתי ב Peenya בנגלור. המועמדים לאחר מכן לבלות את חודשי הקיץ בין השנה הראשונה והשנה שלהם עובד על פרויקט ייעוץ עסקי יחיד בהנחיית המפקח. שנת הלימודים השנייה תחודש בספטמבר. התוכנית מגיעה לשיאה עם המסע השני ליעד ייצור שנבחר בשנה הראשונה על-ידי המחזור כחלק מקורס הערכת שוק ואסטרטגיה בינלאומית. טקסי ההנצחה מתקיימים בחודש יוני.

לוח זמנים

השיעורים מתקיימים בימי שישי ושבת חלופיים , וכתוצאה מכך מתפרשים כ -2 ימי עבודה בחודש.

מִבְנֶה

הכיתות, הפעילויות והנסיעות מתוכננות מראש על מנת לעמוד בהתחייבות בעבודה, בבית הספר ובמשפחה במאמץ לשמור על אורח חיים מאוזן. למעט שני הטיולים, מתרחשות פעילויות חובה בערבים או בסופי שבוע כדי להגביל את ההפרעה לאחריות מקצועית.

סדרת חתימות של הרצאות עסקיות

אחד המאפיינים הבולטים של התכנית הוא סדרת החתימות של הרצאות עסקיות אשר המועמדים השלימו במהלך התכנית. כל הרצאה עסקית כוללת לקוח עם בעיה עסקית אמיתית או מטרה. פרויקטים אלה מאפשרים ליישם את הידע החדש שנרכש לפרויקטים של ייעוץ עסקי שוטף על ידי הפקת המלצות רלוונטיות ומעשיות לארגון הלקוח.

אחד מרכיבי הליבה של תוכנית ה- MBA במנהל עסקים של ISMS Bangalore הוא שילוב של שש הרצאות עסקיות במסגרת תוכנית הלימודים. כל פרויקט מחייב אותך לעבוד כיועץ עסקי עם ארגוני לקוחות העוסקים באתגרים עסקיים אמיתיים והזדמנויות בקווי זמן קצרים.

בתכנית MBA MBA של ISMS Bangalore, יש דגש חזק על עבודת צוות ולמידה לעבודה במסגרת סביבה קבוצתית. חמישה מתוך שישה הרצאות עסקיות ומקרים לדוגמה כרוכות בעבודה בתוך סביבת צוות, שבה תלמד כיצד לשתף פעולה באופן יעיל כדי להשלים בהצלחה את המטרה של כל פרויקט ייעוץ עסקי בהתאמה. רכיב עבודת צוות של התוכנית מתמקד בך על המציאות של הכלכלה העולמית שבה אתה יכול לעתים קרובות לבחור את חברי הצוות שלך. הזדמנות זו תאפשר לכם ללמוד כיצד למנף כוחות של אחרים, להבין את הדינמיקה של הקבוצה ולהעריך תהליך של שיתוף מנהיגות ואחריות במטרה להשיג את התוצרים של תוכנית ה- MBA MBA של ISMS Bangalore.

ISMS Bangalore Executive MBA של חתימה סדרה של פרויקטים ייעוץ עסקי

  • הרצאה שיווקית אסטרטגית
  • הרצאה חדשנות ויזמות
  • הרצאת הייעוץ האישי
  • היוזמה הטכנולוגית הרצאת ייעוץ עסקי
  • הרצאת אסטרטגיה עסקית
  • המקרה הבינלאומי וטיול

תשלום עבור התוכנית: INR 2,75,000 / במשך שנתיים. (ישולם ב -3 תשלומים)

מוחשי לקחת את

  1. MBA
  2. תעודה בינלאומית בתכנית למנהיגות עסקית עולמית.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

ISMS Bangalore is amongst Top Best B Schools of India with International accreditations. ISMS Bangalore-India’s Most Global B School and Best B School for International Exposure and Placements was sta ... קרא יותר

ISMS Bangalore is amongst Top Best B Schools of India with International accreditations. ISMS Bangalore-India’s Most Global B School and Best B School for International Exposure and Placements was started under the aegis of Human Empowerment and Charitable trust about a Decade back (2010). The Purpose was to impart High Quality Management Education at International level. ISMS is a business School founded as a consortium between academia and the world of entrepreneurial system. קרא פחות