סקירה כללית

MBA MBA שלנו מציע לך הזדמנות לשלב מחקר גמיש עם קריירה תובענית, מתן חינוך ניהול מתקדמות התואמת את הצרכים של פיתוח מנהלים.

מתוכנן כך מנהלים ומנהלים יכולים להמשיך בקריירות שלהם תוך כדי לימוד, MBA MBA שלנו מפתחת את היכולת שלך לייצר ערך, משפר את האפקטיביות הארגונית, ומשפר את היכולת שלך לעבוד עם אחרים כדי להשיג שינוי מוצלח.

זה ייתן לך נקודת מבט כללי על הפונקציות של העסק וכיצד הם יכולים להשתלב עם הסביבה המשתנה במהירות, יחד עם ידע מעודכן והבנה של הפעילות של הארגון העסקי ואת המיומנויות המעשיות שאתה צריך לנהל אוֹתָם. חברי הקורס בדרך כלל יש לפחות חמש שנים של ניסיון וניהול, בעוד הממוצע הוא יותר מ -10 שנים.

סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים (MBA) מגיעים מכל רחבי העולם, כולל אפריקה, אוסטרליה, אירופה והמזרח הרחוק ובבריטניה. תלמדו לצד משתתפים מארגונים פרטיים, ציבוריים ומלכ"רים, המציעים מגוון רחב של ניסיונות, פרספקטיבות חדשות בנושאים עסקיים, והזדמנויות ייחודיות לרשת.

המיקום האידיאלי של נוטינגהאם וקישורי תחבורה מעולים מאפשרים למנהלים הממוקמים בכל מקום בבריטניה או בחו"ל להשתתף.

כפי שאנו מעריכים כי אתה צריך לתכנן את MBA בזהירות כדי להתאים את העבודה ואת התחייבויות אחרות, אנו מציעים גמישות מקסימלית, ומאפשר לך להתאים את הלימודים לתוך אורח החיים שלך. אתה יכול לבחור מתוך מספר נקודות התחלה לאורך כל השנה, לשנות את מספר המודולים שאתה לוקח מדי שנה בהתאם להתחייבויות שלך, והוא יכול להפיץ את העלות על ידי תשלום עבור כל מודול כמו שאתה התקדמות.

למידע נוסף.

פרטי הקורס

תוכלו לקחת סדרה של מודולים הליבה, שנועדו לשפר את הידע שלך וניהול מיומנויות. מודולים אופציונליים מאפשרים לך להתרכז בנושאים ספציפיים יותר על פי האינטרסים שלך ואת דרישות הקריירה.

תוכנית זו כוללת עבודה עם חברי הקורס ממגוון של רקע תעשייתי ומסחרי. מטרתו לשפר את יכולות קבלת ההחלטות שלך ומייצרת מנהלים באיכות הגבוהה ביותר.

מודולים מוצעים בדרך כלל במהלך היום ובערב מדי שנה, עם כמה אפשרויות אינטנסיבי זמין מעל שבוע. השלב הסופי של MBA MBA כוללת פרויקט ניהול אישי או קבוצתי עם דוח אישי.

הערכה

אתה תוערך באמצעות שילוב של קורסים ו / או בחינת שעתיים בסוף הסמסטר הרלוונטי.

דרישות כניסה

2: 1 (או שווה ערך בינלאומי) בכל משמעת; ניתן לשקול גם כשירות מקצועית רלוונטית. בנוסף, מועמדים MBA MBA צריך לפחות חמש שנים של ניסיון בעבודה וניהול

דרישות השפה האנגלית

IELTS: 7.0 (לא פחות מ 6.0 בכל רכיב).

קריירה

MBA שלנו מספק פלטפורמה מצוינת לשיפור הקריירה, שינוי קריירה או פעילויות יזמות.

יעדי הבוגרים כוללים:

  • ייעוץ ניהולי
  • מימון וחשבונאות
  • משאבי אנוש
  • שיווק / מכירות
  • טכנולוגית מידע
  • תפעול ולוגיסטיקה

חברות וארגונים בוגרי שלנו הלכו לעבוד עבור כוללים אקסנצ'ר, אפל, בוש, קרדיט סוויס, דלויט, EY, פידליטי בנק, HSBC, הצלב האדום ו סנטנדר הקבוצה.

צוות קריירה לתואר ראשון

סטודנטים לתואר MBA נהנים מהתמיכה של צוות הקריירה שלנו שיעזור לך לחקור את אפשרויות הקריירה שלך ולפתח את תוכניות הקריירה העתידיות שלך. MBA תוכנית אישית ופיתוח מקצועי משלב פיתוח קריירה ופעילויות פיתוח כישרון, משלימים על ידי התייעצויות בודדות קריירה ואירועים ברשת.

באמצעות שילוב של הלימודים האקדמיים שלך ואת הקריירה תמיכה על ההצעה MBA מספק פלטפורמה מצוינת עבור שיפור הקריירה, שינוי קריירה או פעילויות יזמות.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

עדכון אחרון: February 18, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
הרשמה פתוחה
Duration
2 - 4 שנים
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
הרשמה פתוחה
מועד אחרון להגשת בקשה

הרשמה פתוחה

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date