MBA MBA (EMBA)

כללי

תיאור התכנית

על תוכנית MBA MBA

תוכניות MBA MBA מיועדות לעובדים במשרה מלאה של ארגונים או בעלי עסקים שיש להם השקעה משמעותית בקריירות שלהם ומי לא יכול להרשות לעצמו לוותר על עבודתם במשרה מלאה. במקום לרדוף תואר MBA מסורתי על בסיס משרה חלקית, אנשי מקצוע אלה יכולים להשלים תוכנית MBA MBA תוך המשך עבודתם במשרה מלאה.

תוכניות MBA MBA שונות מתוכניות MBA מסורתיות בשני נימוסים שונים. ראשית, תבנית הפגישה שונה. תוכניות MBA MBA נפגשות בדרך כלל פעמיים בשבוע, כל שבוע אחר במהלך הסמסטר. שנית, התלמידים בתכניות MBA MBA יש בממוצע ניסיון עבודה הרבה יותר מאשר עמיתיהם בתוכניות המסורתיות. זה ניסיון עבודה זה מאפשר תוכנית MBA MBA להיות מוצע בקצב הרבה יותר מהר מאשר התוכנית המסורתית.

תוכניות MBA MBA מוצעות בדרך כלל בערים הגדולות שיש להם כוח עבודה משמעותי הדורש תוכניות כאלה. תוכניות MBA MBA נוטות גם לצייר מאזור המקיף את הערים הללו (המוגדרות במרחק נסיעה נוח). מכיוון שהתלמידים חייבים לאזן את הדרישות של הקריירות שלהם, חיי הבית שלהם, ואת תוכנית MBA במשרה מלאה במשרה מלאה, הם לא רוצים לבזבז כמות מופרזת של זמן נסיעה לתוכנית.

רוב תוכניות MBA MBA מציעים את תואר MBA עם סיום מוצלח של הלימודים. סטודנטים וארגוניהם רוצים לקבל את תעודת הזהות ולהציג תואר MBA במינהל עסקים פחות רצוי. האתגר העיקרי של מינהל התוכנית הוא למנוע את התפיסה כי תוכנית MBA בכיר הוא "להשקות" תוכנית MBA. הסטנדרטים והתכנים עבור תוכנית MBA MBA, ולכן, חייב להיות זהה תוכנית MBA המסורתית. הציפיות לתלמידים בתכנית MBA למנהלים צריכות להיות גבוהות מהציפיות לתלמידים בתכנית המסורתית בגלל ניסיון העבודה של המשתתפים.

ארגונים להשתמש בתוכניות MBA MBA כדרך לעדכן את העובדים שלהם על החשיבה האחרונה בעסקים. התוכנית עשויה גם להיות חלק בפיתוח הקריירה של האדם ואת התכנון הירושה של הארגון. זה יכול להיות כלי המשמש לקידום שימור של עובדים מוערך בתוך המשרד.

למה תוכנית MBA MBA

תוכנית MBA MBA היא תוכנית MBA המיועדת לאנשי מקצוע עובדים. אנשי מקצוע אלה יש ניסיון עבודה משמעותי לאחר תואר ראשון יבוא מרקע חינוכי מגוון. התוכנית היא חלק משמעותי של המשימה של PMU לספק קשרים עם הקהילה העסקית הסובבת באזור המזרחי של ממלכת ערב הסעודית (KSA)

כפי שהוא עושה את החזון הזה למציאות, תוכנית MBA MBA בפועל בדרך כלל נרשמו כ 70%, שאינם עסקיים תואר ראשון מגמות. כל המשתתפים יתקדמו לנקודה בקריירה שלהם, שבה הבנה של מושגים עסקיים היא חיונית לביצועי עבודה ולקידום הקריירה.

התוכנית בנויה כך שהמשתתפים יוכלו להשלים את התכנית תוך שנתיים, תוך שמירה על אחריות מקצועית מקצועית מלאה. כל המשתתפים בתוכנית יהיו עובדים במשרה מלאה של ארגונים או יהיו עצמאיים שלהם, עסקים שהוקמו.

תוכנית MBA MBA הינה תוכנית ניהול כללית. זה לא יציג כיסוי מעמיק של כל התחומים העסקיים המסורתיים תפקודית. מטרת התוכנית היא ליצור את ההבנה הכללית של העסק הנדרש של מנכ"ל.

מאפייני התוכנית

 • כל כיתה נכנסת חייבת להכיל כ -30 משתתפים בתוכנית.
 • הסטודנטים והתלמידים יירשמו לתוכנית.
 • ההוראה חייבת להיות בשפה האנגלית.
 • התוכנית צריכה בית פיזית ו מנהלית בתוך המכללה למינהל עסקים.
 • סביבה בכיתה צריכה לעודד דיון בקרב המשתתפים ואת שיתוף החוויות העסקיות שלהם.
 • תוכנית ה- MBA MBA צריכה להיות אחת הספקים המובילים של חינוך MBA ​​בכיר באזור.

ציפיות ביצועים

רוב תוכניות MBA MBA מציעים את תואר MBA עם סיום מוצלח של הלימודים. סטודנטים וארגוניהם רוצים לקבל את תעודת הזהות ולהציג תואר MBA במינהל עסקים פחות רצוי. האתגר העיקרי של מינהל התוכנית הוא למנוע את התפיסה כי תוכנית MBA בכיר הוא "להשקות" תוכנית MBA. הסטנדרטים והתכנים עבור תוכנית MBA MBA, ולכן, חייב להיות זהה תוכנית MBA המסורתית. הציפיות לתלמידים בתכנית MBA למנהלים צריכות להיות גבוהות מהציפיות לתלמידים בתכנית המסורתית בגלל ניסיון העבודה של המשתתפים.

מטרות התוכנית

 • כדי ליצור מודעות לנושאים של עשיית עסקים בינלאומיים והתחרות בכלכלה העולמית.
 • לטפח עבודת צוות ומנהיגות בסביבה העסקית.
 • לפתח ולהגביר את המיומנויות העסקיות והארגוניות החלות על מגוון רחב של ארגונים.
 • להציג ולהגביר מיומנויות בשימוש בטכנולוגיות מידע כדי לסייע בניהול ארגונים.
 • כדי לשפר את כישורי התקשורת העסקית של המשתתפים.

תוצאות סטודנטים

משך התוכנית

התוכנית מתוכננת להסתיים תוך 24 חודשים. ההרצאות והשיעורים מתקדמות בקצב נוח ומתבצעות בשבעה עשר מודולים של תשעה או אחד-עשר יום. זה מאפשר למשתתפים להיות במרחק של מקומות עבודה שלהם רק לתקופה מינימלית של זמן.

שעות עבודה

התוכנית מורכבת 80 אירופה אשראי מערכת אשראי (ECTS) אשר מייצג:

 1. זיכוי אחד מתאים ל -8 שעות הוראה (60 דקות לשעת הרצאה).
 2. סה"כ שעות לימוד כולל שעות הוראה, בחינות, הקצאה וכל שעות הלימוד.

המגזרים הם:

 1. מגזר קרן: 15 נקודות זכות ECTS (5 קורסים @ 3 נקודות זכות בכל קורס).
 2. אינטגרציה פלח: 33 ECTS זיכויים (8 קורסים @ 4 ECTS זיכויים כל קורס 1 סדנה @ 1 ECTS אשראי).
 3. פוקוס פלח: 12 ECTS אשראי (4 קורסים @ 3 ECTS זיכויים כל קורס)
 4. עבודת גמר: 20 נקודות זכות ECTS

הערה: 80 ECTS שווה ערך ל- 45 נקודות זכות ב- PMU.

במאמץ המתמשך לשפר את תוכניותיהם, שומרת לעצמה יחידת ניהול פרויקטים את הזכות לשנות את הכותרת והתוכן של הקורס, בשל מגמות השוק המתפתחות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

As a fast growing institution of higher learning, Prince Mohammad bin Fahd University (PMU) has created history since it was launched. This university, with its highly innovative student-centred appro ... קרא יותר

As a fast growing institution of higher learning, Prince Mohammad bin Fahd University (PMU) has created history since it was launched. This university, with its highly innovative student-centred approach to impart education, offers a chance to students to explore genuine paths to learn and innovate when being groomed for their future roles as hardcore professionals. קרא פחות