סוף השבוע שלך, העיר שלך, להרוויח MBA MBA אייבי קרוב לבית.


MBA MBA אמריקה תוכנית מותאמת כדי לענות על הצרכים של אנשי מקצוע מחפשים להסתכל על הקריירה שלהם בלי להפריע להם. להרוויח תואר שני במנהל עסקים עם שיעורים בכל יום שבת וראשון אחרים בכיתה המקושרים של העיר המקומית.


מה הופך את MBA MBA אמריקה תוכנית שונה?

בכיתה הבינלאומית שלה ברשת. התחבר עם חברים לכיתה ברחבי צפון ודרום אמריקה באמצעות ועידות וידאו אינטראקטיביות בשידור חי, כאשר אתה משתתף בשיעורים אישיים עם קבוצת העיר שלך.

האמריקות היא תוכנית גלובלית אמיתית שתקדם את הקריירה שלך ותגדיל את פוטנציאל המנהיגות שלך. תוכנית זו MBA בכיר מוצע בשיתוף עם בית הספר סמית 'עסקים של אוניברסיטת קווינס. תוכלו להשלים את הקורסים שלך ב 17 חודשים ולהרוויח שני MBAs: אחד מאוניברסיטת קורנל ואחד מאוניברסיטת המלכה.


תוכנית הלימודים ואקדמאים

ג 'ונסון של MBA MBA תוכנית אמריקאית מציעה משולבת ו רצף הלימודים הכללית בשילוב עם פרויקטים מותאמים אישית במקרים. הקורסים מתמקדים ביסודות ניהוליים, חשיבה אסטרטגית, יזמות, מנהיגות ועוד. תוכלו גם להשלים מיזם חדש או ייעוץ הפרויקט ופרויקט צוות בינלאומי מבוסס צוות במיקום בינלאומי.


ניסיון סטודנטים

בכל סוף שבוע אחר, תוכלו להשתתף בכיתה עם עמיתים הישיבות המקומי של העיר שלך. יחד עם זאת, תוכל להתחבר עם חברים לכיתה בחמש מדינות באמצעות ועידות וידאו בטכנולוגיות שיעורים נלמדים לחיות בקמפוס של קורנל. תוכלו לקיים אינטראקציה עם חברים לכיתה ופרופסורים, לשאול שאלות, להפגין פריצות מלא, ולעבוד באמצעות חומר הקורס כצוות.


עבור מעמיק coursework והזדמנויות הרשתות, כל המחזורים להצטרף יחד עבור שלושה מפגשים מגורים. המפגשים האלה מפוצלים בין הקמפוסים של קורנל וקווין.


תאריך התחלה: יולי 2019
משך הפעילות: 17 חודשים
מחיר: $ 143,718 - סך כל שכר הלימוד וההוצאות המשוערות עבור משך התוכנית
מועד אחרון: מתגלגל
מיקום: בחר ערים

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 5 תוכניות שמוצעות על ידי Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University »

עדכון אחרון: January 22, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
17 חודשים
תכנית חלקית
Price
143,718 USD
סך כל שכר הלימוד וההוצאות המשוערות עבור משך התוכנית
Deadline
בקשת מידע
Deadline: Rolling
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Deadline: Rolling
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Deadline: Rolling
End Date