לתואר שני במנהל עסקים וניהול של בית הספר למנהל עסקים EUDE יש מטרה מרכזית להכין אותך כמנהיג לכבוש עמדות של אחריות גדולה יותר לדעת את כל תחומי החברה מ חזון עולמי עדכני. כמו כן, תוכלו לקבל את כל הידע והכישורים הדרושים כדי להתחיל ולהוביל את הפרויקט שלך.

תוכנית EUDE MBA מאפשרת לך לדעת ולהבין את כל התחומים של ניהול החברה עם גישה גלובלית מנקודת המבט של ניהול העסק. הדרכה שתוכננה והוכנה על ידי מנהלים של חברות לאומיות ובינלאומיות הטובות ביותר המותאמות לצרכים שלך, אנו מציעים לך את האפשרות לעשות את MBA במודלים מקוונים, במשרה מלאה או במנהלים.

עם תואר שני MBA שלנו במינהל עסקים וניהול תוכלו להשיג צמיחה ההתפתחות המקצועית שלך ושיפור העבודה בשוק . בזכות המתודולוגיה שלנו, התוכנית שלנו היא מדחף של הקריירה המקצועית שלך, שכן השנה של EUDE MBA שווה ל 8 שנים של ניסיון מקצועי. עם זאת, תוכל להיות מקצועי מושלם כי חברות כרגע מחפשים.

114036_MBA2.jpeg

התמחות ויציאות מקצועיות של התואר השני במנהל עסקים וניהול - MBA

מימוש MBA MBA שלנו במינהל עסקים וניהול בכל אחת מהדרכים שלה תוכלו לרכוש את הכישורים המקצועיים והאישיים הבאים:

  • לבצע משימות של ניהול בכיר.
  • נטל אחריות על תפיסה ויישום של החלטות אסטרטגיות.
  • הקמה, ניהול ושליטה על המרכיבים הפיננסיים העיקריים של החברה.
  • אסטרטגית לנהל צוותי עבודה בתחומים שונים שלהם, כמו גם לשפר ולנהל את הכשרון של צוות הארגון.
  • הקמה וניהול של יישום אסטרטגיות שיווקיות שונות ומדיניות מותאמת לסביבה הגלובלית, התחרותית והמשתנה הנוכחית עם תמיכה טכנולוגית.
  • לפתח את המשימות של ניהול אינטגרלי של תקשורת, איכות, ניהול שינוי ארגוני ותרבות ארגונית.

בנוסף, EUDE Online MBA הוכרה על ידי הדירוג היוקרתי ביותר בענף:

"MBA - ניהול עסקים וניהול מקוון של EUDE עסקים בית הספר נחשב כאחד MBA הטוב ביותר בעולם על פי הדירוג על החינוך העסקי של העיתון הכלכלי היומי Financial Times."

תואר שני במינהל עסקים וניהול - MBA

1. ניהול וארגון החברה

2. אסטרטגיית החברה

3. ניהול משאבי אנוש

4. ניהול שיווק וניהול מסחרי

5. ניהול פיננסי

.6 סחר חוץ

7. תפעול, לוגיסטיקה וניהול איכות

8. יזמות, חדשנות טכנולוגית ושיטות לחדשנות

9. יעילות הדירקטיבה

10. היבטים משפטיים

11. פרויקט מאסטר סופי

עבודת התזה של המאסטר (PFM) מיועדת ליישום המעשי של הידע והכלים שנרכשו על ידי התלמיד במהלך התכנית, ליוזמה יזמית או לשיפור משמעותי בפעילות העסקית הקיימת, באמצעות פיתוח תוכנית עסקית תוכנית עסקית.

* PFM הוא חובה רק עבור פנים אל פנים.

מתודולוגיה של מאסטר במנהל עסקים וניהול - MBA

מתודולוגיית העבודה שפותחה בבית הספר למנהל עסקים של EUDE אשר מיושמת במנהל MBA לתואר שני במינהל עסקים וניהול, מבוססת על שיטת מקרה. הכשרה מעשית להפליא היא הבסיס הטוב ביותר עבור התלמיד לרכוש את הידע, מיומנויות וחוויות כי החברה זקוקה. המקרים המתפתחים בכל תחום ידע הם סיפורי הצלחה שמציעים לתלמיד מרווח גדול לניתוח ולדיון.

הכיתה עם קבוצות קטנות או הקמפוס הווירטואלי של EUDE , הפלטפורמה האירופית המובילה , תהווה את הפורומים המתאימים ביותר, כך שהתלמידים יוכלו לשתף את דעותיהם ואת השתקפויותיהם על כל מסמך.

הסילבוס הוכן בפיקוח וייעוץ של חברות מובילות בתחום, וכן סגל המורכב ממנהלים ומנהלים לשעבר של חברות רב לאומיות ולאומיות (טלפוניקה, דלויט, DHL, Inchaersa, Geindesa, Debebé או Drommer Consulting) .

בסיום התכנית, התלמיד יספק ויגן על פרויקט הגמר שלו *. PFM * היא תוכנית עסקית, אמיתית או מדומה, שבה התלמיד חייב להחיל את כל הידע והכלים שנרכשו.

לאורך כל תקופת הלימודים יהיה לתלמיד מורה אישי ומזין מתמשך של המורים, אשר יאפשר לתלמיד לדעת בכל עת את נקודות השיפור והחוזק שלהם.

* PFM יהיה חובה עבור סטודנטים פנים אל פנים. שאר האמצעים פטורים מדרישה זו, למעט אלה שבחרו בדרגת התואר לתואר הרשמי.

שפת ההוראה של התוכנית:
ספרדית
עדכון אחרון: June 17, 2019
קורס זה הוא מקוון, מבוסס קמפוס, משולב קמפוס ומקוון
Start Date
הרשמה פתוחה
Duration
1500 שעות
תכנית חלקית
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
הרשמה פתוחה
מועד אחרון להגשת בקשה

הרשמה פתוחה

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

MBA + RRHH - España

MBA + PDDI

MBA con + de 10 especializaciones