MBA Executive (EMBA)

כללי

תיאור התכנית

Executive MBA מתמקדת ביזמות

בית הספר לעסקים של פלנדריה רואה יזמות וחדשנות כאחד המפתחות העיקריים להתקדמות חברתית, למרות שאנחנו נותנים פרשנות רחבה למילה "עסק". לדעתנו, כלומר יזמות הרבה יותר מסתם משיק מיזם חדש. זה כולל למשל. גם ליצור פעילויות חדשות בתוך ארגונים קיימים (יזמות או intrapreneurship ארגוניות).

אנו רואים בקמפוס שלנו כמו כמקום דיון הפתוח (מודל עסקי) חדשנות, ניהול אסטרטגיה: המטרה שלנו היא לתמוך ביוזמה האישית של תלמידינו. אנו עושים זאת עם ראש פתוח, תרבות של חופש וסולידריות. לכן, אנחנו מאוד בֵּין ורב תחומיים אורינטציה ואנו פועלים באופן פעיל עם שותפים בבית ומחוץ לבית.

דגש על יזמות וחדשנות: ה- MBA Executive הוא מרכזי

תכנית MBA Executive שלנו היא ללא ספק הדוגמא הטובה ביותר של השאיפה שלנו. תכנית דו-שנתית זו משלבת הכשרה תיאורטית רגעי אימון פרט, אשר בנו את עצם סביב המסעות היזמיים חיים האמיתיים של המשתתפים.

זהו הניסיון שלנו כי תלמידים, במהלך תהליך זה, השקפה נכונה יותר על עצמם, השאיפות שלהם, החוזק שלהם והשיפור שלהם. יש להם להרים, הן המקצועי שלהם בסביבה האישית שלהם, את היתרונות. לכן אנחנו משוכנעים תוכנית Executive MBA שלנו מכין אותך לשלב הבא בקריירה המקצועית שלך.

"התוכנית MBA Executive בבית יזמות הספר לעסקים פלנדריה חיזק ידי פיתוח עסקים ועבור תובנות אישיות מחוץ לאזור הנוחות הרגיל, נותן לך מראה רענן, חלופה ב אתגרים עסקיים."

ניידת Gervenמנהל יחידה עסקית, חיסונים, פייזר

השפעה חזקה על התפתחות הקריירה

במשך 70% מהבוגרים שלנו מאשרים תכנית MBA שלהם בפלנדריה הספר לעסקים יש לו השפעה חזקה או חזקה מאוד על מהלך הקריירה שלהם. הבוגרים שלנו הם יותר מודעים לתפקיד שלהם בתוך החברה שלהם - והסיכויים לעתיד שלהם, או החוסר זה. אם נוסיף לכך את העובדה שהם מפתחים את כישוריהם באמצעות הכשרה, זה אומר שהם לעתים קרובות לקבל החלטות מכריעות. כמעט מחצית הבוגרים שלנו לבחור לממש את שאיפות יזמות על ידי הפעלת עסק משלהן או להיות עצמאי. האמור לעיל קבלת תואר MBA מובילה אמינות האשראי בתוך עסקים ולעיתים קרובות הדבר היא צעד ראשון לקראת קידום ו / או פונקציה על רמת הלוח.

דיפלומה קונקרטית, עסקי השגה

באזור הפלמי הספר לעסקים שאנו מתקרבים עסק כנתיב כי חווה כל התלמידים שלנו בצורה אישית. אנחנו בוחרים במסלול זה במרכז החינוך שלנו, אשר באה לידי ביטוי במבנה של התוכנית שלנו.

אחרת תמצאו את כל הנושאים בתוכנית הלימודים שלנו שתמצא גם חינוך MBA ​​"סטנדרטי". זהו שילוב של הכשרה וניהול טוב עם היזמים אישי - MBA הנתיב פלנדריה הספר לעסקים הוא ייחודי: התוכנית שלנו מציעה כישרון היזמות את ההזדמנות לפתח בחופשיות באמת לתרום בעתיד של העסק שלהם. לכן אנו מקדישים תשומת לב מתמדת במקרים קונקרטיים ולקחת זמן כדי לדון מומלץ. במידת האפשר, אנחנו גם יוצאים מן המקרים המוצגים על ידי המשתתפים עצמם.

Executive MBA שלנו בולט אפילו לתוכניות ה- MBA המסורתיות ביותר על ידי הדרישה כי אתה חייב לספק הוכחה יכולה כדי - כדי להיות זכאי לקבל את תואר MBA. מלבד בחינה המסורתית של ידע תיאורטי, כי אתה גם תוערך על היכולת שלך לשים את הידע הזה בפועל. בשנה השנייה של תכנית MBA הוא שטח ותמיכה הניתן היזמות שלך - להביא שאיפות לפועל. אתה לומד לחפש הזדמנות עסקית יקרה, מגונן על הקבוצה ולפתח את הרעיון שלך אל המחקר המבוסס היטב, וכתוצאה מכך תכנית עסקית בת קיימא.

באזור הפלמי הספר לעסקים אתה רק לא יהיה לימודיו עם תעודה, אשר משמש כהוכחה הידע והכישורים שלך, אלא גם עם גישה יזמית תוכנית עסקית בטון. לכן אנחנו בטוחים כי MBA שלנו גם מכין אותך לשלב הבא בקריירה שלך!

בואו לפגוש במהלך מפגשי מידע MBA או לפנות אלינו

פלנדריה ספר לעסקים מזמין מקצוע שאפתניים לדיון. מועמדי MBA יכולים להרגיש חופשיים באווירה לא רשמית להיפגש עם חזון FBS של יזמות תכנית חדשנות גישה. זוהי גם הזדמנות מצוינת לפגוש המורים, צוות והבוגרים שלנו.

תוכנית הולנדית עם פרספקטיבה בינלאומית

דגש על אינטראקציה

בעוד כמה בתי ספר למנהל עסקים בוחרים להציע תכנית המלאה שלהם באנגלית, מה שמאפשר להם גם לגייס בינלאומי, בחרנו FBS להציע חינוך MBA ​​שלנו בעיקר הולנדי. זוהי בחירה מודעת, המהווה שלוחה של יישום MBA שלנו. אנו משתמשים מקרים המבוססים על הפיתוח והיישום של מודלים עסקיים בטון, חדשים עבור שחקנים מקומיים. יתר על כן, מצאנו כי השימוש הולנדי כשפת יותר לדיון להקל היתרי אינטראקציה במהלך הקורסים השונים.

בחירה זו של ההולנדים, כמובן, מרמזת כי תלמידי MBA שלנו מגיעים כמעט כל פלנדריה. עם זאת אנחנו גם לשמור על פרספקטיבה גלובלית בינלאומית, אפילו הכרחי. הבנת השאר - ההקשר הלאומי שבו פועלות חברות היום היא פשוט הכרחית. בינאום פותח סיכויי צמיחה חדשים, גם עבור חברות להתחיל בקטן.

המרכיב הבינלאומי אנו מביאים לתוך תכנית הלימודים של תכנית MBA שלנו, לרבות באמצעות המסלול הבינלאומי, מסודר מדי שנים עבור MBA הראשון ושני השנים ביחד, המהוות חלק אינטגרלי של האימון שלנו. כמו כן, תוכל למצוא מרכיב זה בתדריכים מבצעים עם החדרה בינלאומית, חילופיים רגילים - פרויקטים וביקורים במוסדות השותפים שלנו. אלה פתוחים בפני הסטודנטים ובוגרי MBA שלנו. אנו שואפים לארגן בכל שנה שתי תוכניות בינלאומיות.

עדכון אחרון: יונ 2017

אודות בית הספר

Flanders Business School, opgericht in 1977, is tot op heden een onafhankelijke onderwijsinstelling. Dit laat ons toe, in alle vrijheid, eigen en eigenzinnige opleidings concepten uit te werken op maa ... קרא יותר

Flanders Business School, opgericht in 1977, is tot op heden een onafhankelijke onderwijsinstelling. Dit laat ons toe, in alle vrijheid, eigen en eigenzinnige opleidings concepten uit te werken op maat van onze studenten. We zijn er trots op, dat we dicht bij onze bedrijfspartners staan en soepel kunnen inspelen op hun noden, ook wanneer die veranderen. קרא פחות