Read the Official Description

חוויה בוגר חינוך ברמה עולמית - במדינת איחוד אירופית תוססת ושתי ערים אירופיות

למה MBA שלנו?

אתה יודע מה אתה באמת רוצה: כדי להשלים תכנית ה- MBA מכובדת ומתגמלת, ללמוד מיומנויות ויכולות חדשות, לצבור ידע מעמיק של נושאים מה מרתק אותך, וכדי לקדם את הקריירה שלך תהלוכה. הבא, אתה יודע איך להגיע למטרה הזאת שלך: לחפש באינטרנט, לבדוק את אתר האינטרנט של בתי ספר מבטיחים, כדי להשוות את כל היתרונות וחסרונות, ולסקור את הבחירה שלך עם אלה סגורים שלך. יתר על כן, מלבד שיש מטרה ייחודית זה ולהיות מודע לאופן שכדי להשיג את זה, אתה גם מספיק מוטיבציה: שוק עבודה עכשווי מעדיף אנשים עם תארים ודיפלומות שונים, MBA טוב דוחף קדימה הסיכוי למצוא עמדה טובה יותר שלך, ו, מה הוא הדבר החשוב ביותר, MBA טוב פותח את דעתך להזדמנויות מבטיחות.

למה זה אז שאתה להתמהמה עם ההחלטה שלך? יציאה לתכנית ה- MBA היא החלטה ענקית. אתה לא יכול לעשות את זה בקלילות. לכן, למרות שהמטרה של גמר תכנית ה- MBA קול שלך היא בראש סדר העדיפויות שלך, אתה עושה משהו על נדחית את זה פשוט כי החלטה חשובה שדורשת הרבה זמן לעשות ואתה עסוק מקצועי עם אחריות ומשפחה, כך, אתה תמיד קצר של זמן. כתוצאה מכך אתה להתמהמה, אתה לא בטוח על איזו תכנית לבחירה, אף פעם אין לך מספיק זמן כדי להתמקד כראוי ולהתיישב על משהו. כתוצאה מכך, שזמן עובר ושום דבר לא קורה. בחלק האחורי של המוח שלך זוכר את המילים מ" חלף עם הרוח "- אל תבזבזו זמן, לזה הדברים חיים עשויים מ. ואתה לא רוצה את החיים שלך הופכים להיות חסרים בגלל קשיים אובייקטיביים הקשורים לבחירה של תוכניות חינוכיות.

יש לנו חדשות טובות בשבילך. אתה לא צריך לחשוב הרבה על MBA שלנו - השיווק ואספקת ניהול שינוי התכנית. הנה היתרונות העיקריים שלה: זה הוא באיכות מצוינת, לימד להיות פולני ומרצים ומומחים בינלאומיים, המבוסס על תכנית לימודים המתוקנים על ידי שותפים בינלאומיים, ומנוהל על ידי המרכז שמחבק אנשים שמוקירים השתקפות, תחולה מעשית ושיודעים שזה טיפשי לשאוף למה הוא לא סביר, אבל זה ראוי לשבח וכדאי מאמצים לעשות את מה שאחרים רואים בלתי אפשריים.

היא מבוססת על פורמט של מחקרים שהוא הכי מועיל לחינוך MBA: לימודים במשרה חלקית תוכן מקוון עם. רק שני מודולים של חמישה ימים בכל סמסטר. אין צורך לעזוב את העבודה שלך. אין לחץ מוגזם על החיים הפרטיים שלך. אם אתה לא יכול להשתתף במודול מסוים, תקבל משימות מיוחדות ותשלים מודול זה על ידי למידה מרחוק עדיין מסיימת את התכנית בזמן.

לבסוף, זה אחד את התמורה הטובה ביותר לתוכניות MBA כסף אי פעם אתה עלול למצוא. אתה משלם רק 4000 יורו עבור כל התכנית (שני סמסטרים).

אנו מאמינים שאתה נתקל באחת מתוכניות ה- MBA מאוזנות הטובות ביותר בעולם. כמובן, אתה יכול להוסיף יותר שעות ולהאריך את משך התכנית. אולי אתה רוצה למתן את תכנית הלימודים. מי שיטען כי מודולים נוספים בכל סמסטר יהיו רצויים. עם זאת, אחרים יכולים להמליץ ​​הורדת שכר הלימוד. האמת היא שאם יש לך שלושה משתנים (איכות, פורמט ועלויות) ואתה רוצה לייעל אותם, מה שאתה מקבל הוא פחות או יותר תכנית ה- MBA שלנו. אתה לא יכול לשפר את זה לא להקריב משהו חשוב. programIf התרבותי מה שכתוב לעיל תפס את תשומת הלב שלך, אנא לחקור אתר האינטרנט שלנו, לכתוב לנו הודעה או להתקשר אלינו. אנחנו לא רוצים שתעשו את ההחלטה שלך במהירות. במקביל, אנו ממליצים לך לא להסס יותר ולהירשם לתכנית שלנו. אנו בטוחים שתמצאו את זה מתגמל ואתה רוצה להמליץ ​​עליו לחברים שלך.

התכנית כוללת חלק תרבותי וארוחות ערב למפגש. זה משהו שאנו מוסיפים לתכנית ללא תשלום מאז שאנחנו מבינים היטב את החשיבות של מה שהופך את המכרים בקרב חברי הכיתה שלך ולקדם את האופקים שלך בשיחות לא רשמיות. יש הרבה מה להציע פולין במונחים של אירועי תרבות ומאכלים טעימים.

מה שהופך את החברים אף פעם לא מאוחר! והחיים הוא לא שווים את החיים בלעדיהם.

WSPiA

תכנית ה- MBA נמשכת שני סמסטרים, מרוויחה 60 הרישום ומובילה להגשת פרויקט MBA. בסך הכל, יהיו ארבעה מודולים של חמישה ימים (שניים בכל סמסטר). הנה מה שאתה תלמד:

 • התנהגות צרכן
 • מודלי שרשרת אספקה
 • מימון חברות
 • קבלת החלטות
 • תכנון אסטרטגי
 • כלכלה ניהולית
 • עסקים בינלאומיים אסטרטגיות
 • מנהיגות בעסקים
 • שיווק
 • מיתוג וחדשנות
 • ניהול פרויקטים שרשרת אספקה
 • סוגיות משפטיות בעסקים
 • משא ומתן עסקי
 • אזרחות תאגידית
 • ניהול שרשרת אספקה, IT ולוגיסטיקה
 • MBA סמינר

בנוסף, הרצאות מרצים אורחים יעשירו כל מודול.

אנו מעניקים תשומת לב מיוחדת לבחירה של מרצים. שלושה קריטריונים עומדים בתור החשוב ביותר לנו. מרצים צריכים להבין מה גישה אישית למשתתף אומרת. יתר על כן, הם צריכים לפעול ביעילות הבנה זו. הגישה האישית כרוכה משתתפי מוטיבציה להשתמש בידע ומיומנויות שנרכש בפועל. בני המאיה וMesoamericans האחרים ידעו את הגלגל, אבל לא עשו שום שימוש בזה בייצור והובלה. כמובן, שטח הררי וחוסר החיות מתאימות עשויים להסביר זה חוסר הדמיון, אך חזרה מטופש של הדפוסים קיימים שיחקו תפקיד גם. אנחנו נלמד אותך כיצד להעריך אילוצים ולשנות את התנאים ולא להיכנע להם.

קריטריון נוסף הוא ההבנה ברורה של מרצה של כמה תאוריה שהיא / הוא צריכה להכניס לתוכה / ההוראה שלו. כולם מבין שאיזון ראוי הוא קריטי כאן. לבסוף, בקרב המרצים לא רק חברי הסגל שלנו, אבל גם מבקרים פרופסורים / מומחים. תואר תקין של בינאום הוא הקריטריון החשוב השלישי.

תוקפה של ההרשמה

קבלת ההליך הוא מהיר ופשוט. הנה זה מוסבר צעד אחר צעד. אתה אוסף את המסמכים הבאים בפורמט אלקטרוני:

 • טופס בקשה מלא (קיבל מאתנו או שנוצר באמצעות אתר האינטרנט שלנו),
 • עותק של התעודה / התואר הראשון BA שלך יחד עם התמליל שלה,
 • עותק של תעודת הזהות הרשמית שלך.

אם התעודה והתמליל שלך לא מונפק בפולנית, אנגלית, גרמנית, רוסי או אוקראיני, תצטרכי לשלוח לנו התרגומים המורשים שלהם.

אנחנו לא מבקשים מכם להוכיח הבקיאות באנגלית שלך. אנחנו לוקחים את זה כמובן מאליו שאתה מודע לעובדה שהלימודים MBA לומדים באנגלית ושמדברת באנגלית והכתובה שלך צריכה להיות טובה מספיק כדי להשלים את הלימודים בהצלחה. אנא שים לב כי במהלך הליך הקבלה אנו מנהלים הקרנה של הפקודה 'המועמדים של אנגלית. ועדת הקבלה בדרך כלל עושה את החלטתה בשבוע או שבועות. על ההחלטה החיובית, אתה נשלחים מכתב הקבלה, הכללים ותקנות למדעי, על הסכם עם בית הספר ולוח זמני מודול.

אנו לא גובים אגרת בקשה. אתה פשוט לשלוח מסמכי הבקשה שלך ומחכה להחלטה שלנו. אם אנחנו צריכים להבהיר כמה עניינים, אנחנו נתקשר אליכם. קיבל פעם אחת, אתה תהפוך לחלק ממשפחה גדולה - עמותה של אנשים שאף להעריך את החשיבות של למידה על 24 שיטות של דור רווח, דרכים 12 להפוך לצעדי מנהיג עסקי גדול או 7 להצלחה המקצועית שלך, להוטים לא רק ביעילות, אלא גם בהבנה מדוע תהליכים מסוימים נמצאים שם, למה דברים מסודרים בדרך זו ולא אחרת, ואיך במאי אחד ולמעשה צריך לפתח אותה / את כישוריו ולמלא אותה / יעדו.

שכר לימוד תואר שני

שכר הלימוד בתכנית כולה MBA מסתכם 16000 PLN (שהוא שווה ערך לכ 4400 דולרים או 4000 יורו). ניתן לשלם אותו בשני תשלומים של 8000 PLN (2200 דולרים או 2000 EUR כל אחד). תשלומים יכולים להתבצע על ידי העברה בנקאית בזלוטי הפולני (PLN), אירו (EUR) או דולר ארה"ב (USD). דמי הכניסה הוא 400 PLN (כ -110 דולרים או 100 יורו) שישולם ביחד עם תשלום שכר הלימוד (או התשלום הראשון של שכר הלימוד).

MBA
Program taught in:
אנגלית
This course is לימודים משולבים, מקוונים ובקמפוס
Start Date
Apr. 2019
Duration
1 שנה
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
4,400 USD
By locations
By date
Start Date
Apr. 2019
Application deadline

Apr. 2019

Location
Application deadline
End Date