מגיסטר למינהל עסקים - ניהול עסקים בינלאומי Centria University of Applied Sciences

  • הכשרה: תואר שני במינהל עסקים (90 נ"ז)
  • מקומות לימוד: 20
  • תקופת היישום: 2020

התוכנית נועדה לספק הכשרה עבור משימות מומחה וניהול בעסקים הפועלים בעולם. חלק מהקורסים המוצעים קשורים לתיירות וניהול אירועים. תואר שני מיושם על לוח זמנים לשנתיים. תואר שני במחזור השני (תואר שני) שנלמד באוניברסיטה של ​​מדעי יישומים הוא תואר שני במערכות ההשכלה הגבוהה באירופה, ומעניק את אותו ההסמכה לאנשי עירייה ומדינה כתואר שני באוניברסיטה.

למי תוכנית הלימודים?

אתה זכאי אם יש לך תואר השכלה גבוהה הושלמה בפינלנד או השכלה גבוהה תואר בתחום הלימוד הושלמה מחוץ פינלנד. אתה גם צריך לפחות שלוש שנות ניסיון בעבודה בעסקים וניהול ו פקודה של אנגלית נדרש עבור הלימודים.

מה הן מטרות התכנית? מטרת התוכנית היא להגדיל את הידע המקצועי של תיירות בינלאומית וניהול אירועים. עם השלמת התוכנית, התלמיד גדל והפך למנהל עסקים מקצועי, מסוגל לקבל החלטות עצמאיות, עובד עם ניהול או לדרוש משימות מומחה בעסקים הפועלים בשוק הבינלאומי או תיירות ועסקים תכנון האירוע.

כיצד מאורגנים הלימודים?

שיטות למידה multimodal משמשים. קורסים מוצעים בעיקר באינטרנט, כולל שני מפגשים יומיים ביום בממוצע לכל קורס. הדגש של הלמידה הוא על עבודה עצמאית כמו גם פתרון משימות למידה מרחוק ופרויקטי פיתוח. התזה כפרוייקט פיתוח היא חלק מהותי מהמחקרים. תוכן הלימודים

הלימודים באביב הראשון מתמקדים בתיירות וניהול אירועים ובמועד הסתיו על עסקים וניהול בינלאומיים. התזה הסופית מורכבת מפרויקט פיתוח שנערך על ידי ארגון עסקי או ארגון אחר. הקובץ המצורף מימין מציג את מבנה המחקרים.

פרופילים תעסוקתיים

רוב בוגרי התכנית עובדים בתפקידי מומחה או ניהול שונים בעסקים, כמו גם בענף התיירות והאירועים. לפי החקיקה הפינית, מי שלמד לתואר שני באוניברסיטה של ​​המדעים היישומיים כשיר לתפקידים או למשרות במגזר הציבורי, שדרישת ההסמכה בהם היא מחזור ראשון במחזור השני. בחלק מהמקרים, דרישת ההסמכה כוללת גם את השלמת הלימודים בתחומי לימוד ספציפיים מסוימים.

מצב לימוד

הקורסים של התכנית נלמדים בימי שישי ושבת, בחלקם באינטרנט, המאפשרים לתלמידים לעבוד במהלך לימודיהם.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
קורס זה הוא מבוסס קמפוס, משולב קמפוס ומקוון
Start Date
Duration
2 שנים
תכנית חלקית
Price
6,000 EUR
שכר הלימוד חל רק על תלמידים שאינם תלמידים באיחוד האירופי. קרא עוד על שכר לימוד ומלגות באתר האינטרנט שלנו.
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ינו 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

ינו 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

MBA in Finland - Centria UAS