ניסיון מקצועי (PMBA) ניסיון

MBA מקצועי (PMBA) הוא אחד הכלים החזקים ביותר שאתה יכול להשתמש כדי למטב את ההצלחה שלך בשוק תחרותי של היום. על ידי מתן אפשרות לתלמידים ללמוד תוך שמירה על כוח העבודה, ה- SOU Cox Professional MBA מאפשר לך ליישם מיד את מה שאתה לומד.

Professional MBA (PMBA) ניסיון נועד לקדם אותך לשלב הבא של הקריירה שלך. למותר לציין ... SMU Cox יש מוניטין חזק. תוכנית ה- PMBA של SMU Cox של בית הספר מדורגת ברמה הלאומית על ידי חדשות ארה"ב ו- World Report כבית ספר מוביל ל -15 עסקים. אבל יש יותר להיות ההשקעה הטובה ביותר עבור הקריירה שלך.

SMU Cox מציע לך גמישות עם קמפוסים בדאלאס ו Plano. בעת השתתפות בכיתות בסביבת קולג 'של קמפוס דאלאס של SMU, יהיה לך גם הזדמנויות אינטראקציה עם MBAs אחרים, כולל אלה של במשרה מלאה ותוכניות MBA MBA. הסביבה הקטנה והאיכותית שלנו מאפשרת לסגל ולצוות להיות זמינים במשרה מלאה וקשובים לצרכים האישיים שלך. פורמט התוכנית החדש של שנתיים מאפשר לך להישאר בכוח העבודה תוך השגת MBA שלך בזמן שיא.

SMU Cox מתמקדת בשיפור הזדמנויות הקריירה שלך. עם שירותי קריירה מלאים, mentoring, בחירה של ריכוזי אימון מנהיגות, SMU קוקס מאפשר לך להתאים את MBA כדי למקסם את הצרכים הקריירה שלך.

כאשר אתה בוגר עם SMU Cox Professional MBA, יש לך את הידע, הביטחון, ואת כישורי מנהיגות להצטיין בכל נתיב הקריירה תבחר. הפקולטה והצוות מברכים אתכם בחום על השלב הבא בהשגת הפוטנציאל המקצועי שלכם.


יסודות: אקדמאים

בגלל הדרישה הגוברת במקום העבודה היום, אתה כנראה יש מעט, אם בכלל, בזמן על העבודה לרכוש מיומנויות חדשות או להרחיב את פרספקטיבות העסק שלך. תוכנית ה- PMBA של קוקס מציעה קורס תובעני וקפדני למדי של לימוד, שבו ניתן לחוות הדרכה יוצאת דופן, תוכנית לימודים חדשנית, אינטראקציה הדוקה עם בני גילם בסביבה אקדמית מחוץ לסביבת העבודה המקצועית שלך. בדיוק כמו חשוב, התוכנית שלנו מאפשרת לך להשלים את התואר שלך בעוד שנתיים, תוך השתתפות בנוחות שיעורים מתוזמנים הממוקם קרוב לבית או לעבודה.

קוקס PMBA נלקח על פני שישה סמסטרים רצופים. הכיתות מתקיימות בימי חול, בקמפוס דאלאס בלבד, בשבת בבוקר. SMU ב- Plano מציעה שיעורי ליבה בימי שני ורביעי בערב. השיעורים נלמדים הן בהרצאות והן בתבניות לימוד מקרה, על מנת להבטיח שבוגרים יסיימו את יסודות העסק ויישמו את הכלים הללו בחוויות אמיתיות. אתה חייב להיות מסוגל לעשות שנתיים התחייבות להסכים להשתתף בכל הכיתות למעט במקרה של חירום. אתה גם צריך להיות מוכן להקדיש זמן הולם מחוץ בכיתה להכין משימות ולהיפגש בקבוצות לימוד קטנות - חלק חיוני של תהליך הלמידה הכולל.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 5 תוכניות שמוצעות על ידי Cox School of Business, Southern Methodist University »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
Price
36,590 USD
רק שכר לימוד
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date