תואר שני במנהל עסקים מקצועי נוסף מורכב משני חלקים. במהלך ההכשרה העסקית, המשתתפים ירכשו את הידע התיאורטי והמעשי האחרון בתחומי הניהול והמנהיגות בנוסף לכללי הכלכלה הכלליים.

לאחר מכן, הם עוברים הכשרה ספציפית לנושא בהתמחות שנבחרה בתחילת תואר שני במנהל עסקים. בעשותם כך, הם עוסקים לעומק עם תעשייה מסוימת או פונקציה.

ההתמחויות הבאות מוצעות:

- ניהול אנרגיה (אנגלית)

- יזמות

- פיננסים (אנגלית)

- ניהול בריאות (גרמנית)

- שיווק

- ניהול פרויקטים (אנגלית)

- ביקורת ציבורית

- ניהול חברתי (גרמנית)

על מנת ליצור את התנאים הטובים ביותר עבור הרשתות עם עמיתים, המשתתפים של התמחויות שונות במשותף להשלים את הליבה העסק אימון. בדרך זו, הם נהנים ממגוון רחב עוד יותר של לקוחות פוטנציאליים בתחום הקריירה - ויכולים גם ליצור קשרים מגוונים יותר. כמה התמחויות MBA מקצועי נלמדים בנפרד, כי התוכן הוא ספציפי לתעשייה מסוימת.

עיצוב דידקטי

התכנון הדידקטי המשולש של MBA מקצועי מבטיח העברת ידע יעילה - מבלי שהמשתתפים יפריעו לקריירה המקצועית שלהם. הכיתה משתמשת במגוון שיטות הוראה ולימוד, הנעות בין מקרי מבחן אינטראקטיביים לסימולציות עסקיות ומצגות קלאסיות.

בנייה מודולרית

MBA מקצועי מורכב מודולים רצופים חסומים.

כל מודול מורכב משלושה חלקים: מראש מודולים, מודולים הליבה ומודולים פוסט.

למה זה MBA?

הסמכה בינלאומית

WU הוא אחד הספקים המובילים מובילים MBA על ידי EQUIS ו- AMBA. בנוסף, WU היא האוניברסיטה האוסטרית היחידה להיכלל דירוג היוקרתי פייננשל טיימס.


מרצים בינלאומיים מהשורה הראשונה

בתכניות MBA של WU Executive Academy של WU Executive Academy מלמדים באופן בלעדי פרופסורים בינלאומיים מוכרים ומנהלים בכירים מהמגרש. אלה מעבירים את הממצאים המדעיים האחרונים וכלי ניהול נרחבים רלוונטיים.


תוכנית בינלאומית באמת

הפורמט הבלעדי של התוכנית, עם משתתפים מרחבי העולם, מובילים את הדוברים ואת סיורים בינלאומיים, היא הדרך המושלמת להצליח ברחבי העולם.


רשת בוגרים ברחבי העולם

בוגרי תואר שני במנהל עסקים הופכים לחלק מרשת הבוגרים הבינלאומית והבלעדית. רשת רב-תרבותית זו תומכת במשתתפים בקשרים ברחבי העולם ובשיתוף פעולה עם בוגרים אחרים.


משתתפים שנבחרו

המשתתפים במנהל עסקים מקצועי מביאים עימם חוויות מקצועיות ואישיות שונות מענפים, פונקציות ותרבויות שונות לכיתה. באותו אופן, הם תורמים את האיכות הגבוהה של התוכנית כמו הרמקולים לעשות. פיתוח רעיונות חדשים יחד, המשקף על חיי העבודה היומיומיים שיתוף דעות עם עמיתים בינלאומיים כמו אופקים הוא הבסיס של הכשרה מוכוונת לעתיד למנהלים.


פורמט גמיש

המבנה הגמיש והמקצועי הנוסף של MBA מקצועי מותאם במיוחד לצורכי מנהלים עסוקים. המבנה המודולרי של התוכנית מאפשר למנהלים להשלים את תכנית הלימודים במנהל עסקים מאתגר לצד החיים המקצועיים שלהם.


הטבות למעביד

כדי להיות מוצלח קיימא כחברה מודרנית, זה חיוני כדי למשוך את העובדים הטובים ביותר ולשמור אותם בטווח הארוך. מעסיקים התומכים בעובדיהם עם תוכנית MBA ב- WU נהנים מעובדים בעלי מוטיבציה גבוהה התורמים להצלחת החברה באופן בר קיימא באמצעות הידע החדש שנרכש.


הטכנולוגיה העדכנית ביותר

למשתתפים בתכנית יש גישה ל- Learn @ WU, אחת מפלטפורמות e-learning המובילות עם למעלה מ -45,000 מסמכים אלקטרוניים ולמעלה מ -32,000 משתמשים. בנוסף, הטכנולוגיות החדישות ביותר משמשות לתמיכה בהוראה.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
15 - 20 חודשים
תכנית חלקית
Price
- 15,000 - 45,000 יורו
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date