Read the Official Description

עמוק, Shift מתמשך בתחרות העולמית

עם העלייה המהירה של השווקים המתעוררים מגה והכלכלה העולמית משולבים יותר ויותר, היום התחרות העולמית עוברת שינוי עמוק.

שינוי מנהיגות יתרון גלובלי תחרותי

ברור כי פשוט התבוננות ותגובת השינוי היא לא יעילה suffi. במקום זאת, תאגידים חייבים ליזום שינוי יזום כדי ליצור יתרון תחרותי על פני המתחרים שלהם. יוזמות כאלה הן בעלות אופי אינטגרטיבי צולבות תפקודיות כמו מהלכים פונקציונליים מנותקים בקושי יכול להוביל יתרון תחרותי. לפיכך, התחרות הגלובלית של ימינו מחייבת ברכה קריטית של מנהלים העולמיים שיכול לעבוד מעבר לגבולות של פונקציות עסקיות ולגייס העסק שלהם כדבר שלם.

מדוע תואר MBA מאוניברסיטת IUJ

MBA שלנו מעמיד בראש סדר העדיפויות על הקריירה העסקית שלך. Passport הזדמנויות הקריירה שבחרו, חברות המובילות לגייס MBAs IUJ. תמיכת מרשת עולמית של בוגרים, סגל ברמה עולמית, קהילות אזוריות, תאגידים בינלאומיים וממשלות. מעבר קריירה וניהול מרגש: מימון, שיווק, IT, משאבי אנוש, חשבונאות, תפעול, ייעוץ, ניהול כללי ועוד ...

 • אנחנו בבית הספר למנהל עסקים רק ביפן כדי להיכלל "Top-100 B-הספר של העולם" היוקרתי של האקונומיסט ומודיעין דירוג במשך 8 שנים רצופות.
 • יש לנו סגל ברמה עולמית עם ניסיון עסקי רחב, אשר משתפים פעולה עם מקומי, אזורים, לאומי וחברות רבות-לאומיות למחקר פרויקטים מבוסס בכיתה.
 • את החוויה האמיתית של מגוון תרבותי בכל הכיתות
 • יש לנו כ -40 שותפים החליפין ברחבי העולם, כולל בתי ספר הגדולים בארה"ב, אירופה ואסיה.
 • תוכניות בשפה המצטיין על אנגלית היא ומיומנות יפנית
 • מדינה- of-the-art E-Lab
 • כל שוכנו קמפוס תושב, בלב מדינת השלג היפה של יפן.

MBA - קורות - תוכנית מבנה

ה- MBA IUJ מתמקד "מינוף מתעוררים באסיה עבור היתרון גלובלי." זה מספק את הידע, המיומנויות ואת הלך הרוח הנדרש כדי להשיג יתרון תחרותי הכלכלות בעלות הצמיחה המהירה ביותר בעולם. התוכנית נועדה להעניק לתלמידים מגוון רחב של ניסיון וידע מתאים עתידם המקצועי. ישנם 1-שנת מסלול 2-שנת מסלול בתכנית MBA והם עוצבו להציע את הרמות הגבוהות ביותר של מיומנויות ניהול העסק בתוך הפרק הזמן ההולם ביותר.

ה- MBA 1-השנתי מתמקד באופן בלעדי על פיתוח מיומנויות ניהול אינטגרטיבי לבכירים האזוריים של מחר ועולמיים. זה לאלו עם לפחות 5 שנות ניסיון בעבודה עם החברה המממנת שלהם, ומי יחזור לסייע לחברה שלהם עוד גלובליזציה.

דרישת התארים IMBA (1 שנה TRACK)

דרישות מינימום הן:

 1. שלושה לטווח מגורים באופן עקרוני
 2. סך של לפחות שלושים ושמונה (38) זיכויים
 3. דו"ח מחקר מקובל או עבודת המאסטר (כיתה של B + או יותר טוב)
 4. GPA הכולל של לפחות 3.00

מסלול MBA 1-השנה נועד לשמש במשרה מלאה, תכנית למגורים, 12 חודשים (שלוש קדנציות ותקופת קיץ) נדרשת להשלמת התואר. מחקר קודם במוסדות אחרים אינו מפחית את הדרישה למגורי 12 חודשים לתואר השני במנהל העסקים.

הקורסים מחולקים לחמש קטגוריות המפורטים להלן וסטודנטים נדרשים להשלים מינימום של 38 נקודות זכות על פי כל קטגוריה.

IUJ סטודנטים גיוון

האוניברסיטה הבינלאומית של יפן היא ביתם של כמעט 400 סטודנטים לתואר שני ברמה של יותר מ -45 מדינות בכל שנה ושנה. בגלל IUJ ממוקם באזור כפרי יפהפה של יפן, יש לנו סביבת הקמפוס משגשגת, רב-תרבותית, רב-אתני, רב-דתית מספקת לכל התלמידים שלנו עם רגישות תרבותית ותובנות נדרש להוביל חברה גלובלית.

אחרי 30 שנים, IUJ יש כעת יותר מ -3,000 בוגרים מתגוררים ופועל יותר מ -100 מדינות ברחבי העולם. לכן, בכל מקום בעולם, כי אתה מעוניין בהפעלת העסק שלך, או הקמת שותפויות חזקות, סביר מאוד כי בוגר IUJ יהיה שם כדי לשתף פעולה עם המאמצים שלך.

פרויקטי צוות

התוכניות שלנו לספק הזדמנות פז לקחת על עצמם תפקידי מנהיגות באמצעות פרויקטים צוות רבים ברחבי הקורסים שלנו. דרך לעבוד עם עמיתים בינלאומיים על האתגרים במקרה וכן פרויקטים עסקיים אמיתיים, כל המשתתפים בתוכנית IMBA שלנו תרוויח תובנות חדשות על איך להוביל צולבות תפקודית ביעילות, צוותים גלובליים. בנוסף, כל תלמיד יהיה חשוף דרכי חשיבה חדשות וניתוח החומרים שסופקו על מנת ליצור את הפתרונות היעילים ביותר לפרויקטים כמובן יחד עם עמיתיהם.

אינטראקציה עם חילופי סטודנטים מ- Top עסקים בתי ספר ברחבי העולם

האוניברסיטה הבינלאומית של יפן יש שותפויות שוטפות עם בתי ספר למנהל עסקים ברמה עולמית רבים אחרים ברחבי העולם. מסין והודו, לארצות הברית, אירופה ואוסטרליה, בכל שנה בית הספר לעסקים שלנו מברך חילופי סטודנטים בינלאומיים מכל רחבי העולם כדי בקמפוס שלנו.

קורסי קיץ אבן הראשה

קורסי אבן הראשה מייצגים קורסים סופיים, לעטוף-לתכנית IMBA. תפוסים בחודשי הקיץ לפני הסיום, הם משלבים אלמנטים מקורסים מרובים שכבר הושלמו כדי לטפל בבעיות ניהוליות בזמן ואתגרי חשיבות התחרותית. קורסי אבן הראשה הם בדרך כלל קורסים חד אשראי ונושאים עשויים להשתנות משנה לשנה, REFL ecting סוגיות שמתעוררות של תחרות הגלובלית.

Program taught in:
אנגלית

See 1 more programs offered by International University of Japan »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
1 שנה
תכנית מלאה
Price
3,400,000 JPY
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Sept. 30, 2019
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Sept. 30, 2019