MBA מנהל

כללי

תיאור התכנית

MBA Executive


תואר שני במנהל עסקים Executive היא יוזמה חלוצית עם שילוב מעולה להריץ בהצלחה על ידי היחידה, מאז השקתו בשנת 1992, לראשונה בפקיסטן. זוהי תוכנית רלוונטית IT עתירי לאנשי מקצוע המחפשים קריירה העולמית והזדמנויות מנהיגות. בניגוד לרוב תוכניות חינוכיות והכשרה אחרים, הוא גמיש ואינו דורש לעזוב מהעסק.

כדי להתמודד עם סביבה עסקית תחרותית גלובלית נתמכת על ידי מידע מתקדמות וטכנולוגיות תקשורת, מבנים ארגוניים עסקיים משתנים במהירות. הצלחה במקום זה שוק חדש דורש צוותים של מנהלים עובדים ברחבי פונקציות וגבולות. כיום, אנשי עסקים ניסיון אתגרים שונים באופן מהותי ומיוחד מאלה של לפני דור.

התוכנית מפתחת ראייה הוליסטית למנהיגות כמו מנהלים לדון בפרספקטיבה הכוללת את הבעיות של העולם האמיתי בעיות. המשתתפים מקבלים מודעות מתוחכמת של כוחות גלובליים טכנולוגיים תחרותי המעצבים העסק ולפתח כישורי פתרון הבעיות אנליטי קשור ישירות בנושאים עסקיים קריטיים. התוכנית מאפשרת למשתתפים להפעיל שיקול דעת טוב, החלטות קול, ולקחת אחריות המתאים.

רמה גבוהה של תמיכה ניהולית ויחס אישי מהפקולטה התוכנית וצוות מוסיף ערך מתודולוגיה הלמידה הכוללת. שיטת הלימוד בבית הספר למנהל עסקים מתמזג עם ניסיון עבודה מקצועיים הכוללים הרצאות, דיונים, ניתוחי מקרה, מצגות סטודנטים, פרויקטים הקבוצה, גלישה גלישה באינטרנט, וכן מרצים אורחים מן התעשייה והממשלה. התכנית מציידת את המשתתפים עם תקשורת בינאישית חזק, עבודת צוות, ויכולות מנהיגות וגם מספק הבנה של תפקיד אסטרטגי של טכנולוגיות מידע ותקשורת בעסקים.


תהליך הבחירה

בתהליך הבחירה, אנחנו מחפשים שילוב של סופר כישוריהם האקדמיים תכונות אישיות המצביעים על הפוטנציאל של הפרט ליהנות ולתרום הניסיון החינוכי UMT. שיטות הוראה להשתמש בתוכנית להסתמך בכבדות על ניצול של הטכנולוגיה העדכנית ביותר ואת הדינמיקה של חילופי רעיונות בין אנשי סגל וסטודנטים. בחינה קפדנית ניתנת לאיזון הכולל של כל שיעור. כדי להבטיח את העומק והעושר של למידה בקבוצה, אנחנו מנסים לבחור את סוג מורכב של אנשים בעלי סטנדרטים אתיים גבוהים ויכולת אקדמית, ניסיון עבודה מגוונים, תכונות אישיות, כמו גם מחויבות לקריירה ניהולית.

החזר על השקעה

ההחזר על ההשקעה שלך MBA ​​הוא יותר מעלה או מבצעים. זהו גם רשת ידע מקצועי שנותן לך ואת החברה שלך יתרון תחרותי. UMT מושך חכמים, אנשי מקצוע מוצלח שמצטיינים סביבה שיתופית המבוסס על צוות,. אלה אנשים תזדקק על הצוות שלך עכשיו ובעתיד. הבוגרים שלנו מספרים לנו כי חבריו נשארים חברים קרובים ועמיתים לעבודה במשך שנים רבות.

התמחויות

 • שיווק
 • לממן
 • ניהול משאבי אנוש
 • כללי ניהול
 • מערכות מידע
 • ניהול שרשרת אספקה

כניסה דרישות

 • דגם מוכר הסיום משמעת כלשהי עם סימני מינימום 45% במצטבר.
 • שנתיים של ניסיון שלאחר סיום העבודה.

כניסה קריטריונים

כל היישומים מוערכים על בסיס הצטיינות כפי שנקבע על ידי הרקורד האקדמי הקודם של המבקש, ניסיון בעבודה וביצועים בראיון על פי משקולות אחוז הבאים:

 • O-Level/Matriculation סימני 15%
 • A-Level/Intermediate סימני 15%
 • סימני סיום 20%
 • ראיון 30%
 • ניסיון עבודה 20%

Additi onal לחמש הנקודות מוענקות לכל בעלי תואר שני.

עדכון אחרון: ספטמבר 2011

אודות בית הספר

The University takes pride in its institutional climate and academic culture. It provides a friendly and highly supportive environment to its students. There are ample opportunities for positive inter ... קרא יותר

The University takes pride in its institutional climate and academic culture. It provides a friendly and highly supportive environment to its students. There are ample opportunities for positive interaction between students and faculty. UMT encourages students to be receptive to new ideas, to ask objective questions and to pay attention to detail in order to infuse participants with an aptitude for life long learning. It values freedom of speech, permits dissent and welcomes diversity of views. It aims to produce well-rounded individuals who can make positive contributions to society on a personal and professional level. קרא פחות