MBA מנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

הסמכת תואר שני במנהל עסקים ממשיכה להיות הסמכת הדגל לסטודנטים לעסקים לתארים מתקדמים המבקשים להגדיל את הידע בנושא, לבנות פורטפוליו של כישורי ניהול ולשפר את סיכויי הקריירה העתידית בזירה תחרותית ויותר ויותר עולמית.

חבילת ה- MBA מורכבת משלושה מסלולים (ראו לעיל) שכולם כוללים שלושה נושאי ליבה, המהווים את הבסיס לעסק מצליח, כלומר אסטרטגיה, מימון ומנהיגות.

בנוסף, ישנם מסלולים אופציונליים אשר מספקים הזדמנויות לבחירה וכוללים פרקטיקות עסקיות חוצה-לאומיות בכדי לשקף צמיחה ופיתוח עולמיים ודאגות סביבתיות אשר גוברים בולטות בדיווח הארגוני ובנהלים עסקיים.

אפשרויות אחרות כוללות את הנושא החדש יחסית של ניהול נכסים המכסה ניהול מחזור חיים של נכסים ומהווה תפקיד מפתח בתכנון ותחזוקה של עסק פורח. סיכון הוא חשש חיוני בעת הערכה וקבלת החלטות עסקיות ומהווה אפשרות נוספת. לבסוף, אפשרות היצירה והחדשנות היצירתית עושה שימוש במגוון רחב של גישות המשמשות להמשכיות עסקית, צמיחה ורלוונטיות למקום השוק.

מאפייני קורס עיקרי

 • זה הזמן שלכם להתמקד במיומנויות וידע בפיתוח קריירה בסביבה תומכת.
 • מודולי תואר שני במנהל עסקים מיושרים למסגרת הכשירות של מכון המנהלים הכוללת מגוון מיומנויות, ידע ותפיסות דעת.
 • מודול ניהול הנכסים מיושר למסגרת ההסמכה של מכון ניהול הנכסים.
 • גישה לרשת של מנהלים עסקיים שואפים שנמשכים ממגזרים וארגונים שונים.
 • הזדמנות להשתתף באירועים הקשורים לעסקים באוניברסיטת ורקסאם גלינדר.
 • מרכיב המחקר של התוכנית מאפשר לתלמידים לזהות, לחקור, לנתח ולהציע פתרונות קוליים ביחס לבעיה עסקית.
 • ההוראה היא אינטראקטיבית ובמידה שניתן, מבוססת על סוגיות עסקיות עכשוויות לאורך כל התוכנית.

מה תלמד?

התוכנית מועברת באמצעות סדרה של שישה מודולים הספציפיים לנושאים הנלמדים על פני שני טרימסטרים, הנושאים מוצגים בסקירה הכללית של קטע התוכנית ובסעיף המשנה שכותרתו מפרט תוכנית. אמנם יש יסוד תיאורטי בכל אחד מהמודולים, אולם ההתמקדות היא בסוגיות ובעיות עסקיות עכשוויות לספק סיפורי מקרה והזדמנות לדיון ביקורתי להעצמת הידע והיישום המעשי.

התלמידים גם לומדים שיטות מחקר ומגישים הצעת מחקר בסוף השליש השלישי. התלמידים מעודדים לבחור נושא מחקר בעל אופי עכשווי, הקשור לעסקים וניהול, שיש לו פוטנציאל ערך ורלוונטיות לשאיפות הקריירה העתידיות. במהלך הסמסטר השלישי, סטודנטים משלימים עבודת גמר הכוללת אלמנט מחקרי והשתתפות בסדרה של מפגשי פיקוח מסודרים באופן פרטני.

מסגרת התוכנית במשרה מלאה מתוזמנת על פני יומיים בשבוע המספקת גמישות לסטודנטים העובדים וניתן לסיים אותה במשך 12 חודשים, בתנאי שתתקדם התקדמות מספקת באמצעות המסירה המודולרית.

מסלול המשרה החלקית שלנו מרחיב את התוכנית לשנתיים ומחייב נוכחות למשך יום אחד בשבוע במהלך שבועות ההוראה. תלמידים במשרה מלאה וחלקית ילמדו יחד בכדי לשפר את העושר של סביבת הלמידה במספר תחומים, כולל ההזדמנויות לרשת, תקשורת ועבודה קבוצתית.

בדרך כלל, התלמידים צפויים להגיע לחסימה של שלוש שעות בשבוע המוקדשת לכל מודול. זה מורכב מהרצאה ומדריך המאפשר פיתוח מיומנויות ויישום. לרוב המודולים שתי הערכות שתלמידים ידרשו לבצע כדי להתקדם בתכנית.

מודולי ליבה ואופציונליים

 • יישום אסטרטגיות (ליבה)
 • תקשורת משולבת (Core)
 • ערכות נושא מנהיגות עכשוויות (Core)
 • תובנות פיננסיות, בינה עסקית (ליבה)
 • שינוי יצירתי וחדשנות (ליבה)
 • הדגשת הסביבה (אופציונלי)
 • הערכת סיכון והחלטות (אופציונלי)
 • שיטות מחקר ודיסרטציה (ליבה)

דרישות כניסה וחלות

כניסה מינימלית היא תואר ראשון בשיעור 2: 1.

מועמדים שאינם עומדים באוניברסיטת תואר ראשון ב -2: 1 יוערכו על בסיס פרטני לפי ראיון. ניסיון עבודה רלוונטי יובא בחשבון בעת הערכת מועמדים ללא תואר ראשון.

עבור כל המועמדים המצליחים יושם דגש על הצורך לעבוד באינטנסיביות ובעקביות לאורך הקורס תוך התחייבות לנוכחות גבוהה ועמידה בכל מועדי המועד.

דרישות השפה האנגלית

בנוסף לדרישות הכניסה האקדמית, כל המועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית / וולשית דורשים מבחן מאושר על ידי UKVI מאובטח בשפה האנגלית (SELT) שמשיג ציון כולל של 6.5, ללא רכיב מתחת ל 6.0.

הגשת מועמדות לקורס

אם אתה מגיש מועמדות כסטודנט בית או כאיחוד האירופי, עליך להגיש בקשה אלקטרונית באמצעות טופס הבקשה הישירה.

גרסת נייר זמינה על פי בקשה מצוות הקבלה והפניות.

אם אתה מגיש מועמדות כסטודנט בינלאומי, עליך להגיש את בקשתך באמצעות מערכת היישומים המקוונים שלנו, Centurus.

תוכל גם לעקוב אחר סטטוס הבקשה ולקבל את מכתב ההצעה ומכתב ה- CAS שלך.

אם יש לך שאלות או שאתה מעוניין במידע נוסף על קורס זה, דרישות כניסה או הליך בקשה, אנא צור איתנו קשר.

הערכה והוראה

המודולים הנלמדים יוערכו בעיקר באמצעות מטלות אישיות או קבוצתיות. עם זאת, בכמה מודולים יש בחינה כחלק מהליך ההערכה. עליך לעבור את כל המודולים שלך בכדי להשיג 120 נ"ז ולהתקדם לשלב עבודת המחקר.

כדי לקבל תואר שני במנהל עסקים, יש צורך בהשלמת עבודת הדוקטורט בהצלחה, והשגת 180 נ"ז. תידרש להגיש את עבודת המחקר שלך בסתיו לאחר בחינה במאי. עם התקדמות, עד שלב עבודת המחקר, תקצה לך מנחה שיעניק ייעוץ בנוגע לבניית ההתקדמות של עבודת המחקר שלך.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

כיוון הקריירה של סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים הוא מגוון ומיוחד כאחד, עם זאת, הוכח מאוד תפקידים המחייבים תכנון וביצוע פרויקטים יעילים יחד עם אחריות משופרת וניהול צוות או קבוצה שבהם נדרשות בבירור כישורי מנהיגות וקבלת החלטות. תפקידים אחרים עשויים להיות ממוקדים יותר במומחיות כמו משאבי אנוש, שיווק, פיננסים וחשבונאות.

תלמידי עבר הפכו למנהלי תפעול, מנהלים רזים, מנהלי פרויקטים במגוון תחומים, מנהלי משאבי אנוש ומנהלי שיווק. רשימה זו אינה ממצה.

הקריירה והאזור באוניברסיטת ורקסהאם גלינדר הוא שם כדי לעזור לך לקבל החלטות ולתכנן את הצעדים הבאים לקראת עתיד מזהיר. החל ממציאת עבודה או לימודים נוספים ועד למימוש תחומי העניין, הכישורים והשאיפות שלך, הם יכולים לספק לך את המידע, העצות וההדרכה המומחים שאתה זקוק להם.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attenti ... קרא יותר

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attention. קרא פחות