MBA מואץ ועסקי תואר דוקטור

כללי

תיאור התכנית


תואר דוקטור MBA והעסקי מואץ


חוקרים יכולים לבחור להמשיך השנה-2 MBA שלהם, או בשנה-3 מואץ MBA ותואר דוקטורט עסקים, עם השנה השלישית מעורבת השתתפות מינימאלית של 2 התנאים אינטנסיביים טבילה הגלובלית לעבודת ייעוץ, עידון, סקירת נתונים, ובחר תחום סמינרים רלוונטיים לעבודה.


בוגר מכללת אוניברסיטת קיימברידג 'של עסקים מציעה מעלות DBA המואץ בחשבונאות, ניהול, שיווק, אסטרטגיה, וטכנולוגיה ותפעול ניהול. בוגר מכללת אוניברסיטת קיימברידג' של עסקים, בשילוב עם המכללה ללימודים גלובלי והמכללה לבריאות הציבור ורגולטורי מדע, מציע תואר PhD מואץ בכלכלה עסקים; התנהגות ארגונית; וניהול מדיניות בריאות.


המפורטים להלן תיאור קצר של אזורי נושא תואר דוקטור עסק:

חשבונאות וניהול


מחקר מתמקד במערכות מידע ומדידה להקצאת משאבים בין חברות
במשק; מתגמל וניטור הביצועים של המנהלים; גיבוש, ביצוע והערכת אסטרטגיה; והבנת הרווחיות של ספקים, מוצרים, לקוחות, ערוצי הפצה, ויחידות עסקיות.כלכלת עסקים (כוללת מימון)


מתמקד בשימוש בניתוח כלכלי ושיטות סטטיסטיות להתמודדות יעילה עם בעיות ניהול בתחומים עסקיים מיושמים כגון שוק הון, מוסדות פיננסיים, מימון חברות, כלכלה ניסויית והתנהגות, אסטרטגיה עסקית וארגון תעשייתי.ניהול מדיניות הבריאות


מכין את התלמידים לעשות מחקר בנושאים הניהוליים, תפעוליים, ואסטרטגיים מול מגוון רחב של ארגונים בתעשיית הבריאות.ניהול


מחקר מתמקד בתורת ניהול וידע רלוונטי לפרקטיקת ניהול. נושאי מחקר כוללים חדשנות, יזמות, למידה ארגונית, ורשתות.שיווק


מצייר על תאוריה כלכלית, התנהגות, פסיכולוגית ומנהלית כדי לחקור בעיות שיווק חשובות התמקדו בצרכימים המיידיים ועתידיים ורצונות של לקוחות.התנהגות ארגונית


משלב אימונים בתאוריה והשיטות של פסיכולוגיה או סוציולוגיה בחקר מנהל עסקים ומחקר אמפירי על תופעות ארגוניות.אסטרטגיה


עוסק במחקר רב-תחומי המנצל מרובות מתודולוגיות-כמותיים, כמו גם איכותיות-ללמוד כיצד חברות ותעשיות ברחבי העולם לפתח ולקיים יתרון תחרותי.ניהול טכנולוגיה ותפעול


מחקר על פעילות ייצור והשירות, ניהול המוצר חדש, פיתוח תהליך, וחדשנות טכנולוגית כוללים; ניהול תפעול ואסטרטגיה; ולוגיסטיקה וניהול שרשרת אספקה.


כחוקרים להתקדם דרך תכנית הלימודים, לא תהיה להם ההזדמנות ללכת עמוק יותר לתוך כמה הדיסציפלינות, בהתאם לאינטרסים האישיים שלהם. כמה דיסציפלינות נוספות שחוקרים ייתכן שירצו להמשיך הן:


    • מתקדם מימון חברות

    • הפסיכולוגיה של מנהיגות

    • גלובל יזמות מנהיגות

    ניהול פיננסי גלובלי •

    • תעשייה וניתוח תחרותי

    • מתקדם אסטרטגיה שיווק

    • אסטרטגיות לאסיה פסיפיק

    • מתקדם משא ומתן ניתוח

דרישות לתואר

כל מועמדי תואר הדוקטור נדרשים להשלים כולל של 80 שעות אשראי במהלך התכנית האקדמית 36 החודשים מעל עשרה רבעונים אקדמיים ולשמור QPA 3.0. הפירוט כמובן שעת האשראי הוא כדלקמן:

  • Core הבינתחומי: 28 נקודות
  • התמחות בתחום: 24 נקודות


DBA / מנהל עסקים / דוקטורט: 

  • קורסי בחירה דומיין צלב: 8 קרדיטים
  • מחקר ומסה: 20 נקודות

בדיקה מקיפה


תלמידים יכולים לא להמשיך לקורסי מסה עד שהם עברו את הבחינה המקיפה מורכבת משאלות מקורסי הליבה וריכוז. שאלות אלה לבדוק פיקודו של תלמיד של יסודותיה ולרוחבה של ידע התיאורטי.

סטודנטים חייבים לעבור הבדיקה המקיפה לפני שתמשיך לקורסי מסה. מי שלא חייב לחכות שלושה (3) חודשים לפני שתנסה להעביר את החלקים נכשלו בבחינה. זו ההזדמנות היחידה לכבוש מחדש את הבדיקה אשר חייבת להתבצע בתוך שתי (2) שנים ממועד הבחינה הראשונה.


הצעות ומחקר דוקטורט

יש תכנית CGU דוקטורט הקמתו ביישומים עיוניים ומעשיים כעבדה דרך הפריזמה של מחקר וניתוח אמפיריים. כל חברי סגל מעלות מסוף והם מומחים בתחומם; לכן, לעבוד בליבה, הריכוז, וקורסי מסה הם באיכות הגבוהה ביותר.

כל תלמיד יהיה הוועדה מייעצת שתי חבר-מסה מורכבת מחבר CGU Core פקולטה (קורא / יועץ עיקרון), פקולטה נכבדה CGU או רופא מומחה לתוכן מקומי


מסה


הדרישות הבאות לעבודה:

• נושאי מסה חייבים להיות הקשר אזורי בינלאומי או גלובלי.

    • נושאי מסה חייבים לספק את ארבע דרישות נוספות:

1. להיות מחקר מקורי;
2. להוסיף ידע חדש בתחום;
3. התמקדות בנושאים הגלובליים הנוכחיים מנקודת מבט בין-תחומית;
4. יש מרכיב מיושם לקידום המוסד או הקריירה שלהם; ו
5. עותקים סופי, שאושר על-וועדה אלקטרונית של העבודה יש ​​להגיש לרשם CGU לפני שניתן יהיה העניק את התואר.


לוח זמנים תכנית


תכנית הלימודים 24 ו -36 החודשים שלנו מותאם במיוחד עבור מנהלים לוח הזמנים.


של אוניברסיטת קיימברידג 'בוגר קמפוס גלובלי 24, 36, ו -48 בחודש שני, דוקטורט, ותואר שני מואץ ותכנית לימודי דוקטורט היא מותאמת למנהלי לוח הזמנים. לוח זמנים זה נתון לשינויים.


של אוניברסיטת קיימברידג 'בוגר קמפוס גלובלי 24, 36, ו -48 בחודש שני, דוקטורט, ותואר שני מואץ ותכנית לימודי דוקטורט היא מותאמת למנהלי לוח הזמנים. לוח זמנים זה נתון לשינויים המבוססים על אירועים, הגירה אזורית ותכנית לימודים ומחזור הגלובלי צריכים דינמיקה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select coho ... קרא יותר

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select cohort of global leaders to have 21st Century global impact and beyond. Prestigious scholars and practitioners from elite universities, such as Harvard, MIT, Yale, Oxford, London School of Economics and more, personally travel with, mentor and transform each select cohort of global leaders through global immersion intensives, building a rare and powerful global network of global leaders for global impact. It is your time! Let’s transform and empower you! קרא פחות