הפורמט MBA MBA של תוכנית MBA MBA מיועד לאנשי מקצוע עם לוח זמנים תובעני . עם EMBA דארדן, תמצא כי יש פחות נסיעות פחות מהבית ומשרד ממה שאתה יכול לצפות - בממוצע פעם בחודש. יש לך את הגמישות ללמוד על לוח הזמנים שלך בין פגישות על הקרקע, אך יש מספיק זמן ב Darden להקים קהילה חזקה למידה ורשת.

התוכנית משתמשת במודל משולב של משלוח התוכנית:

חודשי סוף שבוע

אתה בדרך כלל מגיעים דארדן פעם בחודש עבור פגישות המתקיימים יום חמישי עד יום שבת. שיעורים מוכווני פעולה כוללים דיונים במקרה, סימולציות ומצגות אישיות וקבוצתיות. מגורים בסוף השבוע לחזק את קהילת הלמידה שלך למלט את היחסים בין סטודנטים, סגל וצוות כי הם כל כך חשוב לחוות דארדן.

ארבע תושבות מנהיגות בנות שבוע

במהלך 21 חודשים, תוכלו גם להשתתף ארבעה ארבעה מנהיגות שבועי - שלושה מהם יתקיים ב Darden ואחד במיקום בינלאומי . אלה מגורים אינטנסיבית, חווייתית לספק פרספקטיבות חדשות על האתגרים הניהוליים אתה בפנים כל יום. אתם משפרים את כישורי המנהיגות שלכם באמצעות סדנאות, אימון והשתקפות.

למידה מרחוק

כדי לשמור על הקצב האינטנסיבי של האינטראקציה ולהישאר בקשר עם קהילת דרדן בין תושבות, תשתמש בטכנולוגיית למידה מרחוק כדי לקיים אינטראקציה עם פרופסורים, לקיים פגישות צוות למידה וירטואליות, לעבוד על תוצרים נבחרים ולהגיש מבחנים. אתה יכול ללמוד באינטרנט בכל מקום, בכל עת.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי University of Virginia Darden School of Business »

קורס זה הוא משולב קמפוס ומקוון
Start Date
ספט 2019
Duration
21 חודשים
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date