MBA למנהלים

כללי

7 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

Executive MBA

ה- MBA Executive מציע נוף איסטרטגי, בין-תחומי שיטתי של ניהול, מתודולוגיות וחוויות למידה חדשניות, חושף את משתתף מצב ידע האמנות בנושאי ניהול חוויות מאתגרות לקבלת החלטות.

בוגרי הנהלת EMBA:

- אתה מקבל יכולת טובה יותר לשיטת ידיעת התחומים הארגוניים הפונקציונליים השונים


- ישיג עסק הוליסטית, מערכות


- שלב סימנים ומערכות מידע וניהול ומשמשים לצורך קבלת החלטות בסביבה של אי ודאות


- זיהוי הזדמנויות עסקיות יש את היכולת להפיק ערך במצבים ניהוליים


- להגדיל את היכולת שלך לבנות תרחישים עתידיים


- אתה תבין את הערך של חדשנות ויצירתיות


- יטפל תפקידו של מנהיג בצוותות ביצועים גבוהים


- אתם תקבלו את כישורי בצוותים אימון

קהל יעד:

זה מיועד אנשי מקצוע עם יותר משמונה שנים של ניסיון בעבודה, המחזיקים בתפקידי ניהול ביניים, מומחים בכירים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים.

בתהליך הבחירה, IESA יהיה לקדם את הקמתה של קבוצה של אנשי מקצוע עם ריבית גבוהה ב:


- גדל וניהול הידע שלהם
- לשפר את היכולת שלהם לממש מנהיגות בצוותים שלך
- זיהוי הזדמנויות עסקיות
- החלטות וניהול קול
- פתרונות למראה בנייה כדי לענות על האתגרים של הצלחה ניהולית ברמה גבוהה ומקצועית.

למה ללמוד את MBA למנהלים?

1. אתה מקבל את תואר Executive MBA (EMBA), ייחודי ונצואלה עבור ניסיון מקצועי וניהולי שפותח על ידי IESA, הממוקם בין עשר הראשונים באמריקה הלטינית כפי שדורג על ידי המגזין América Economía (2009). יש לו שלוש הסמכות בינלאומיות: AACSB, אמבא אקיס.


2. הוא יחלוק עם חזית אקדמאית עם דוקטור באוניברסיטות יוקרתיות בעולם, המסוגל לשדר לא רק את מצב ידע האמנות בתחומים שונים, אבל היישום שלה אל המציאות האמריקנית והעולמית הלטינית.


3. אתה תהיה ההזדמנות לרכוש ידע עם למידה המתקדמת משתתפת דינאמי, שמטרתם לחזק את התפקיד המוביל של קבוצת הסטודנטים בתהליך ההכשרה. החומרים יהיו כלולים לשפר חזון רב-תחומי ניהול.


4. שייכים במדגם של ניסיון בעבודה ומוזנים מוכשר כי יעשיר תלמידים בדיונים בכיתה.


5. אתה יכול לחלוק אחריות עבודה עם תכנית הלימודים כמו היתרי המבנה, כיתות 4 ימים רצופים בכל חודש.


6. אתה תיכנס קהילה פעילה של התלמידים, סגל ובוגרי האוניברסיטה כי תרחיב את הרשת, ובכך ליצור הזדמנויות עסקיות והסבה.


7. אתה יכול לעשות טיול אופציונאלי בינלאומי במהלך הרבעון החמישי, להעשיר את החזון העסקי הכולל.

עדכון אחרון: ספט 2017

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

IESA - Instituto de Estudios Superiores דה המינהל IESA בית הספר לניהול הוא ארגון פרטי ללא מטרות רווח המספק שירות ציבורי לכל החברה היא עצמאית של קבוצות הכלכלי הנוכחי, פוליטיות, דתיות או ממשלתיים. ונצ ... קרא יותר

IESA - Instituto de Estudios Superiores דה המינהל IESA בית הספר לניהול הוא ארגון פרטי ללא מטרות רווח המספק שירות ציבורי לכל החברה היא עצמאית של קבוצות הכלכלי הנוכחי, פוליטיות, דתיות או ממשלתיים. ונצואלה מבקש להציע בית ספר בינלאומי יוקרה, והשאר של אמריקה הלטינית, ייצור האקדמי והאינטלקטואלי שמבין את האתגרים ואת המציאות של ניהול. זהו אחד מארבעת בתי הספר של ניהול עסקים באמריקה הלטינית 34 בעולם יש שלוש accreditations הבינלאומי החשוב ביותר, המהווה את איכות הביצועים האקדמיים, ההוראה שלה ואת הייצור רוחני, על פי התובעניים ביותר תקני איכות. בין היעדים האסטרטגיים שלה עבור התקופה 2009-2015, כוללות: מספר גדל והולך של המשתתפים בחינוך לתואר שני והמבצעת. רווחי דור דגמים חדשים, יצירה והפצה של ידע. העמקת המשתתף שיטת הוראה למידה ממורכז. הפיתוח של הוראה ומחקר הייחודי ברלוונטיות מקומיים ובינלאומיים, במיוחד בתחום של יזמות. יש לו נוכחות בשלוש הערים הגדולות של ונצואלה (קראקס, Maracaibo וולנסיה), כדי לענות על צורכי השוק המקומי. בנוסף, באמצעות קרן ללימודים מתקדמים בניהול (EGF), הממוקם בעיר הדעת (פנמה), מחזק את הושטת שלה שירות באמריקה הלטינית. קרא פחות
קראקס , העיר פנמה , שנחאי , בוגוטה , פריז , בואנויסטה , ניו אורלינס + 6 יותר פחות