MBA הגלובלי בכיר (gemba)

כללי

3 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

חוגגת את יום השנה העשירי שלה, MBA Global MBA (GEMBA) התוכנית היא קורס 18 חודשים של מחקר שהוצע מאז 1997 באמצעות שותפות בין אוניברסיטת וושינגטון עסקים הספר ואת מכון Sangnam של ניהול בבית הספר Yonsei עסקים. GEMBA מציע למנהלים מנוסים חינוך מצטיינים MBA וחשיפה בינלאומית חיונית. תוכנית זו פתוחה לכל אחד, ברחבי העולם, אשר עומד בדרישות הקבלה ומי יש את היכולת ללמוד בקוריאה וארצות הברית.

סקירה כללית על תכנית

כל 35 ינואר 40 מנהלים מתחילים את 18 חודשים גלובל MBA MBA תוכנית באוניברסיטת Yonsei בסיאול. מנהלים בעלי פוטנציאל מנהיגות והוכיחו כישורי שפה אנגלית, מבלים שישה חודשים אינטנסיביים בלימוד עקרונות ומנהגים עסקיים במכון סנגנאם לניהול לפני שהגיעו לסיאטל בתחילת יולי.

במהלך רבע הקיץ באוניברסיטה של ​​וושינגטון, התלמידים הם הציגו את קהילת סיאטל והם נרשמים שיעורים בשפה האנגלית וקורס תקשורת עסקית למנהלים בינלאומיים. החל בסוף ספטמבר, מנהלים לבלות תשעה חודשים לומדים סדרה של קורסים הליבה קורסים בחירה על אסטרטגיות ניהול גלובלית.

בחודש יוני, עם סיום מוצלח של דרישות התוכנית, סטודנטים Global MBA MBA להשתתף בטקס הסיום באוניברסיטת וושינגטון. הם זכו תואר שני במנהל עסקים של אוניברסיטת וושינגטון ותעודה משותפת מאוניברסיטת יונסי ואוניברסיטת וושינגטון.

יתרונות ארגוניים

תוכנית גלובל MBA MBA עושה יותר מאשר לספק השכלה גבוהה ליחידים. GEMBA מספק מנהיגים חזקים, מנהלים טובים יותר ברשת וגישה למחקר ניהול מתקדם. חברות שעובדיהן בתכנית GEMBA נהנות מכך שהן מרוויחות את הכלים והמושגים הדרושים כדי לקחת את הארגונים שלהם לשלב הבא, והם מפתחים ומנסים פרספקטיבה גלובלית לעסקים ולתרבות.

בתמיכה בחינוך העובד, המעסיקים מקבלים החלטה עסקית נבונה. השקעה זו תניב תשואות בצורה של החלטות טובות יותר, רעיונות חדשניים ותהליכים חדשים, שילוב של מחקר חדשני בפעילות החברה. ערך החינוך, תחולתו המיידית והרשת המקצועית המתקבלת הם יתרונות ברורים הן למשתתפים והן למעסיקים. מעסיקים מקבלים החזר מהיר על ההשקעה שלהם כמו מושגים חדשים מובאים לפעולה.

חברות נותני חסות גם מגלות שתמיכה השתתפותית בתכנית MBA MBA גלובלית מסייעת למשוך ולשמר עובדים מוכשרים ולהכין אותם לתפקידי מנהיגות עתידיים בחברה.

תכנית לימודים

אוניברסיטת יונסי


הלימוד בוחן את היסודות של ניהול עסקים. התלמידים מקבלים הדרכה ראשונית בניתוח כלכלי ופיננסי, תפקידם של אנשים בארגון, ניהול שיווק, מימון חברות, וחשבונאות ניהולית. הם גם לומדים שיווק צרכנים, ניהול תפעול וכיצד אנשים מתנהגים במערכות עבודה. הם גם לומדים שיטות של ניתוח נתונים, מרוויחים מיומנויות מעשיות באמצעות מחשבים ואינטרנט, ולחקור את טכנולוגיית המידע. הקורסים באוניברסיטת Yonsei מופרדים לשלוש קטגוריות: מחקר MBA-MBA, קורסי קרן וקורסים תפקודיים.

אוניברסיטת וושינגטון


הלימודים באוניברסיטה של ​​וושינגטון יכללו שלושה מרכיבים אקדמיים עיקריים: אנגלית עסקית, קורסי ליבה של GEMBA ותואר ראשון במנהל עסקים. בנוסף, תלמידי GEMBA נדרשים להשתתף ב -16 שעות של שירות קהילתי וסדרה מתמשכת של שיחות בין-תרבותיות בשעות הצהריים בנושאים עכשוויים.

במהלך הרבעון הראשון, התלמידים נרשמים בקורס אינטנסיבי בשפה האנגלית וקורסים עסקיים או שניים. במהלך סתיו, חורף, ואביב הרובע, התלמידים להירשם שילוב של קורסים הליבה הקורסים. קורסים הליבה מותאמים במיוחד לתלמידי GEMBA ולבנות על הלמידה שהתרחשה באוניברסיטת Yonsei. קורסי בחירה פתוחים לתלמידי GEMBA לקחת עם סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת וושינגטון. התלמידים מעודדים לחשוב באופן נרחב על תכנון הלימודים שלהם באוניברסיטת וושינגטון, על סמך ניסיון חינוכי או מקצועי קודם, ולהסתעף לתחומים המעניקים להם רמה גבוהה יותר של גמישות ומיומנות.

לימוד השירותים הוא מרכיב חשוב בחוויה החינוכית. על כל תלמיד להתנדב בקהילה במשך 16 שעות. מטרת דרישה זו היא לספק לכל תלמיד GEMBA ניסיון עם האמריקאים מחוץ להקשר האוניברסיטה. חוויית "לימוד השירות" תוסיף ליכולתם לשוחח באנגלית, והיא גם תספק להם הערכה טובה יותר של חיי היומיום בארצות הברית.


עדכון אחרון: ספט 2017

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,00 ... קרא יותר

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,000 alumni. Each year about 2,500 students enroll in our undergraduate and graduate programs, and over 1,000 participate in Executive Education. Mission Statement We are an entrepreneurial learning community dedicated to the creation, application, and sharing of knowledge that places special emphasis on dynamic and global business environments. קרא פחות
סיאטל , סיאול , סן פרנסיסקו + 2 יותר פחות