MBA הבינלאומי

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

MBA בינלאומי

דורג את מספר תוכנית MBA 1 עבור עסקים בינלאומיים באוניברסיטה ציבורית, דרלה מור בית הספר למנהל עסקים בינלאומי מאסטר של מנהל עסקים (IMBA) הוא מוכר באופן נרחב כחלוץ בחינוך העסקי הבינלאומי כאחד כאחת תוכניות MBA העליון בעולם. כתוכנית המוביל שבו תאגידים ברחבי העולם לגייס את כישרון העליון שלהם, IMBA יש יותר מ -40 שנים ההיסטוריה של הפקת מנהיגים עסקיים גלובליים.

ה- IMBA מאחדת מועמדים הנחשבים הטובים ביותר בתחומם, בתעשייה, בדיסציפלינות אקדמיות, בקהילות ובמדינות, ואז דורשים מהם לדחוף את גבולות הידע, התפיסה והמגבלות שלהם. הספר מור הוא המקום שבו הטוב ביותר להיות טוב יותר. מנהיגים טובים יותר, אסטרטגנים טובים יותר, אזרחים גלובליים טובים יותר - מועמדי MBA שלנו מונעים, נחושים וממושמעים. הבוגרים שלנו לא רק משפיעים - הם פשוט משנים את העולם.

להפוך את הטוב ביותר

ככל שהכלכלה הגלובלית הפכה להיות יותר תלויים זה בזה, תאגידים ברחבי העולם מחפשים מנהיגים אסטרטגיים שיכולים למנף את הטוב ביותר בכל מדינה ואזור ברחבי העולם בצורה חלקה לתוך חזון ייחודי אחד. תוכנית Moore School IMBA מאתגרת אותך להיות סוג של מנהיג עסקי - מקצוען רב-לשוני, מוכווני תוצאות, שמבין מידע מנקודת מבט גלובלית, אשר הופך את שיטות העבודה העסקיות מהטוב אל הטוב והטוב לטובה. בוגרי לצאת עם מיומנויות וידע לשחק תפקידים מובילים בעיצוב העתיד של החברות שלהם. הם מובילים צוותים בחברות בנות מרוחקות ומנהלים פעילויות ברמה האזורית והעולמית. הם מיומנים כמו טיפול רשתות של ייצור חוצה גבולות כפי שהם עם מסעות שיווק ספציפיים למדינה.

מור הבינלאומי של הספר מור היא תוכנית קפדנית ומייחדת המשלבת את האקדמאים אינטנסיבי של MBA ראש הממשלה עם רכישת שפה נוספת באמצעות טבילה 4 עד 12 חודשים בחו"ל. בנוסף, המועמדים שלנו להשלים פרויקט ייעוץ של 6 חודשים בחו"ל, המדגים את היכולת להפוך את התיאוריה ליישום מוצלח להציג את הזריזות שלהם במדינות מחוץ משלהם. כתוצאה מתוכניות אלו, בוגרי IMBA מוכנים טוב יותר לעמוד בכל האתגרים של סביבה עסקית גלובלית מורכבת ומתפתחת.

בקשת הקבלה מבקשת מידע אישי אישי ליצירת קשר, מידע אקדמי ותעסוקתי, וכן מידע הקשור להשתתפות של המבקש בארגונים מסוימים (כלומר, צבא ארה"ב). למרות שלא נדרש כל מידע, אנו מעודדים אותך לספק מידע רב ככל האפשר, שכן חלק מהנתונים רלוונטיים להזדמנויות מסוימות של עמיתים (כלומר, עמיתים לחיל השלום).

ניסיון מקצועי בעבודה

ניסיון העבודה של המועמד מוערך ביסודיות, שכן הוא לעתים קרובות מנבא תקף לא רק להצלחה אקדמית של המועמד בתוכנית, אלא גם להצלחתו מנקודת מבט מקצועית. לכן, נדרש כי המועמדים יהיו לפחות שנתיים או יותר של עבודה במשרה מלאה, לאחר רווק, ניסיון מקצועי בעבודה עד שהם מתחילים את התוכנית. על המבקש לכלול קורות חיים כחלק מהבקשה המקוונת.

מסות

היישום גם מבקש הצהרה של מטרה (מקסימום של 500 מילים), כי צריך מתאר מדוע אתה רוצה להרוויח את תואר IMBA. בנוסף, יש שאלות חיבור קצר לענות. ניתן גם להוסיף חיבור אישי אם תרצה לשתף מידע נוסף עבור ועדת הקבלה לסקירה.

מסמכים תומכים

סטודנט לתואר ראשון בביצוע (תמלילי)

יש לקבל תואר ראשון ממוסד מוכר על מנת להתקבל לתוכנית IMBA. אין צורך בתואר במינהל עסקים. המבקשים מכל הגדולות מעודדים ליישם כפי שאנו מעריכים גיוון בתוך קבוצות שלנו.

תמלילים מכל המוסדות הנלמדים יוגשו לבית הספר לעסקים של דארלה מור כחלק מתהליך הקבלה. מסמכים אלה חייבים להישלח למחלקה למוסמכים של בית הספר של מור במעטפה סגורה מהמוסד המתאים. הספר מור יש גישה תמלילי בוגרי USC; לא נדרשת פעולה נוספת אם אוניברסיטת דרום קרולינה היתה בית הספר האחרון שבו השתתפת.

טווח ממוצע GPA טווח בוגר מוסד בארה"ב הוא מ 3.0 ל 4.0.

מבחן קבלה לתואר שני (GMAT או GRE)

על המועמדים לספק מבחן קבלה חוקי (חמש שנים או פחות). המבקש רשאי לספק אחת מהאפשרויות הבאות:

  • בחינות קבלה לתארים מתקדמים (GMAT) : ה- GMAT מורכב ממקטעים מילוליים, כמותיים, כתובים ואנליטיים. ממוצע GMAT הצפוי עבור תוכנית IMBA הוא 660-700 (הציון המרבי האפשרי הוא 800).
  • מבחן GRE כללי (GRE) : ה- GRE מורכב מקטעים מילוליים, כמותיים ואנליטיים. הממוצע הצפוי של GRE לתכנית IMBA הוא 315 עד 325 (ציון מרבי אפשרי הוא 340) לבדיקות שבוצעו לאחר 1 באוגוסט 2011 ובין 1350 ל -1400 (הציון המרבי האפשרי הוא 1600) לבדיקות שבוצעו לפני 1 באוגוסט 2011.

מכתבי המלצה (2 חובה)

מכתבי המלצה נדרשים לבדיקת הקבלה. מקובל לקבל מכתבי המלצה מקצועיים או אקדמיים; עם זאת, אנו מעודדים את המועמדים להגיש מכתבי המלצה מקצועיים אחרונים ככל האפשר.

אנו מעודדים את הממליצים לשלוח את מכתביהם באמצעות מערכת היישומים המקוונת. המבקש יוכל לשלוח בקשה אלקטרונית לממליץ המיועד. הממליץ יוכל להשלים את הבדיקה בתוך המערכת המקוונת או להעלות מסמך שנשמר.

אנגלית מבחן בקיאות (TOEFL או IELTS)

מועמדים בינלאומיים שאינם מחזיקים בתואר ממוסד אמריקאי חייבים גם להגיש ציון תקף (בן שנתיים או פחות) הממחיש את שליטתם בשפה האנגלית. המבקש עשוי לספק אחת מאפשרויות הבדיקה הבאות:

  • בחינת אנגלית כשפה זרה (TOEFL) : ה- TOEFL מורכב מקטעי קריאה, קריאה, דיבור וכתיבה. הציון המינימלי הוא 95 בפורמט iBT (מבוסס אינטרנט).
  • מערכת אנגלית לבדיקת אנגלית (IELTS) : ה- IELTS מורכב מקשב, קריאה, דיבור וכתיבה. הציון המינימלי הוא 7.0 בפורמט האקדמי.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Since its founding in 1919 as the School of Commerce, the Darla Moore School of Business has grown into a thriving center of academic excellence, with an enrollment of nearly 4,000 undergraduate stude ... קרא יותר

Since its founding in 1919 as the School of Commerce, the Darla Moore School of Business has grown into a thriving center of academic excellence, with an enrollment of nearly 4,000 undergraduate students and over 800 graduate students. קרא פחות
קולומביה , קולומביה + 1 יותר פחות