MBA בשיווק וניהול

כללי

18 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

סקירה כללית

בשוק של היום, מחלקת השיווק ממלאת תפקיד מרכזי בניהול מוצרים ומותגים ומגיעה ללקוחות, מלבד סיוע לצוות המחקר או לצוות המוצרים בעיצוב מוצרים עתידניים. ניהול שיווק הוא תהליך של פיתוח אסטרטגיות ותכנון עבור מוצרים או שירותים, פרסום, קידום מכירות, מכירות להגיע פלח הלקוחות הרצוי. מנהל שיווק אחראי על ביקורת מותגים, אסטרטגיה שיווקית, יישום ותכנון, ניהול פרויקטים שיווקיים, שיווק בינלאומי וניהול קשרי לקוחות. התמחות ניהול השיווק (MM) מכסה את המודולים בשיווק בינלאומי, פילוח לקוחות, ניהול קשרי לקוחות, ניהול מותגים, השקת מוצר, פיתוח תוכנית שיווק, תקשורת שיווקית, השקת מוצר וניהול, אסטרטגיות כניסה לשוק והפצה. התוכנית גם לכסות את המודולים על אסטרטגיות המוצר ואת התמחור.

שנה אחת MBA (תואר שני במנהל עסקים) בשיווק וניהול היא תוכנית מקיפה המיועדת לאנשי מקצוע שיווק שמחפשים קריירה גדולה בתחום השיווק. לאחר השלמת התוכנית, הלומדים יוענקו עם דיפלומה לתואר שני בשיווק וניהול של קיימברידג 'הבינלאומי כישורים, בריטניה ו MBA ב שיווק ניהול Universidad Catolica דה מורסיה, UCAM.

התלמידים להרשם עם MBA בניהול שיווק יתחייב את מודולי הליבה על משאבי אנוש בינלאומיים, ניהול שינוי אסטרטגי, ניהול אסטרטגי ומנהיגות ותפעול ניהול מודולים מיוחדים על ניהול שיווק בינלאומי, ניהול שיווק 21 הגלובליזציה st Century ב חלק ראשון בעוד חלק שני התלמידים ייקחו את המודול על הסביבה החברתית-כלכלית-משפטית ועבודת תזה.

UCAM - תוכנית הסמכה כפולה CIQ

תוכנית הסמכה כפולה MBA בתפעול וניהול פרויקטים ב ESBF יהיה להקל על ידי סגל בעל שם עם עשרות שנות ניסיון בתחום. במהלך התוכנית, התלמידים יהיו חשופים למקרים ספציפיים לתעשייה, סימולציות עסקיות ואקסטמפור. כל התלמידים להירשם לתוכנית MBA תהיה גישה לספריה של Exeed School of Business and Finance , גישה Ebrary עם 1000s של כתבי עת וספרים, מבקרים מובילים בתעשייה קבוע ירידי קריירה

במהלך התכנית יוכל הסטודנט להצטרף למועדון הספורט, למועדון היזמות ולמועדון הפיתוח המקצועי. כחלק מהתוכנית, התלמידים יבקרו במרכזים חדשניים, ארגונים גדולים, מאיצים ומפעילי סטארט-אפ מבטיחים ברחבי אזור איחוד האמירויות הערביות. לסטודנט יש גם אופציה של השתתפות בקריירה של החברה בקריירה בהשתתפות החברות הטובות ביותר של איחוד האמירויות הערביות. לאחר השלמת התוכנית, לסטודנט יש אפשרות להשתתף בשימוע באוניברסיטה בקמפוס של UCAM, מורסיה, ספרד.

סדנת מנהיגות בלונדון

כל התלמידים אשר סיימו את החלק הראשון של התוכנית ייסעו לעיר לונדון, בריטניה כדי לקחת סדנת מנהיגות אינטנסיבית וסיור תעשייתי.

על UCAM (Universidad Catolica de Murcia) - האוניברסיטה הקתולית של מורסיה

UCAM היא אוניברסיטה עם מצוינות מבוסס על מורסיה, ספרד. בשנת 1995, UCAM יש בסיס סטודנטים פעיל של 21,000 לומדים ויש לו צוות אקדמי של יותר מ 1000. תוכנית MBA ב UCAM, מורסיה, ספרד מוכר על ידי ANECA והאוניברסיטה היא חברה של ENQA, אוניברסיטת, ו EUA. UCAM יש רשת שותפות אסטרטגית של יותר מ -300 אוניברסיטאות כולל סטנפורד, האוניברסיטה הלאומית של סינגפור הלאומי האוניברסיטה הטכנולוגית. ל- UCAM יש שותפות אסטרטגית אסטרטגית עם מובילי התעשייה, כולל קוקה קולה, מיקרוסופט, סופט ו- SAP. שקול כמו אוניברסיטת ספורט, UCAM יש יותר מ 20 אולימפיאדות כמו הבוגרים שלה.

אודות CIQ

קיימברידג 'הבינלאומי כישורים הוא גוף בינלאומי הפרס מבוסס על בריטניה. CIQ פרסים אנשי מקצוע ברחבי העולם על ניהול וטכנולוגיה יש שותפות התקדמות עם אוניברסיטאות בולטות ברחבי העולם. CIQ היא חברה באיגוד האירופאי לאבטחת איכות בחינוך הגבוה ותוכניות CIQ מאושרות על ידי TQUK ו- NCFE. CIQ היא גם שותפה ללמידה ארגונית של יותר מ -100 ארגונים ברחבי העולם.

תכנית מתאר - חלק א '

החלק א מורכב משש מודולים מתוכם ארבעה מודולים הם הליבה בעוד שני מודולים מיוחדים. שישה המודולים יימסרו על פני תקופה של שישה חודשים. כל הלומדים אשר להשלים את החלק א 'יהיה להשיג 40 ECTS אשר שווה ל 120 נקודות בבריטניה.

  • ניהול משאבי אנוש בינלאומי
  • ניהול שינוי אסטרטגי
  • ניהול אסטרטגי ומנהיגות
  • ניהול תפעול
  • ניהול שיווק בינלאומי
  • גלובליזציה 21 של המאה ה

תכנית מתאר - חלק ב '

חלק ב מורכב מודול חובה עבודת תזה. החלק ב 'יימשך שישה חודשים וכל הלומדים ישלימו את החלק א' וחלק ב 'יקבלו תואר MBA במנהל הבריאות מ UCAM ספרד ויהיה להשיג 60 ECTS (אירופה אשראי מערכת העברה) אשר שווה ל 180 זיכויים בבריטניה.

  • סביבה חברתית - כלכלית - משפטית
  • עבודת תזה

משלוח - באינטרנט:

התוכנית תועבר באמצעות מערכת למידה מקוונת של אמנות וכל הלומדים יקבלו גישה לכתבי עת בינלאומיים ולספרים. כל התוכניות יועברו על ידי סגל בינלאומי וסטודנט יוכל להשתתף בשיעורים חיים מפקולטות בינלאומיות בכירות על ידי כניסה למערכת. כל המפגשים יתועדו והתלמידים יוכלו להאזין להרצאות בשעות הפנאי. LMS יש אופציה להבהרת המפגש ספק ופעילות בכיתה באינטרנט. השיעורים יתקיימו פעמיים בשבוע (ראשון ושלישי) במשך שלוש שעות כל אחד.

משלוח - כיתת לימוד:

עבור הלומדים המעוניינים להשתתף בפגישה בכיתה, Exeed School of Business and Finance תאפשר הפגישות בכיתה בכל יום שישי בקמפוס שלה ב Sharjah, איחוד האמירויות הערביות. כל המפגשים יועברו על ידי פקולטות בכירות. כל הלומדים יקבלו גם גישה למצב של מערכת למידה אמנותית שיש לה אופציה להעלאת מטלות וחומרי עזר וכתבי עת.

הקצאה והערכה:

UCAM - ESBF עוקב אחרי הגישה הערכה הערכה מבוסס התלמיד יש להגיש הקצאה לאחר כל מודול.

מילגה:

כדי לעודד למידה מתמשכת ולתמוך בחינוך לכל, UCAM - ESBF להציע מלגה עבור אנשי מקצוע עובדים. סטודנטים יכולים להפיק מלגה של עד 20% על סמך הישגים אקדמיים ופרופיל עבודה.

מסמכים להערכה:

כל התלמידים המעוניינים להצטרף לתוכנית UCAM - ESBF יכולים לקבל מועמדותם מוערכים על ידי הגשת המסמכים שלהם כולל עותק תעודת ההשכלה האחרונה, לחדש עותק דרכון info@esbfedu.com

הַכנָסָה:

UCAM - ESBF בצע מודולרי / סיבוב הכנסה ללומדים יכולים לקחת את הכניסה בתחילת כל מודול. לקבלת תמיכה הודאה הדואר הפניות שלך info@esbfedu.com

עדכון אחרון: ינואר 2019

אודות בית הספר

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher ... קרא יותר

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher learning. Located in Sharjah, Exeed facilitates executive education, higher education and professional certifications to the professionals from various parts of the world through classroom sessions and also through its state of the art virtual learning campus known as EXEEDx School. קרא פחות
שארג'ה , שארג'ה , עומאן אונליין , ערב הסעודית ברשת , סינגפור און ליין , בחריין און ליין , הודו און ליין , דובאי , קנדה און ליין , ניגריה און ליין , מומבאי , בנגלור , אבו דאבי , מלזיה און ליין , לונדון , ריאד , ג'דה , דמם + 17 יותר פחות