MBA בניהול קיים משולב - quar

כללי

תיאור התכנית

משולב MBA

ניהול קיים - QUAR

תכנית MBA המוכרת

"ניהול והקיים משולב - QUAR" הוא ביטוי של מדיניות של ציטאו / Görlitz, כדי ליצור שוק חדש ותוכניות מוכוונת יישומים.

התכנית להציב בוגרים בעמדה כדי להיות מסוגל לענות על הצרכים במקום העבודה היום, אשר מסומנות על ידי גלובליזציה, מחסור במשאבים ואת התחרות קשה יותר ויותר. ניהול קיים הוא נושא מאתגר צולבות גזירה הדורש תהליכים שיטתיים, מבנים אדפטיבית תקשורת פנימית וחיצונית יעילה. הארבעה השמות-נותנים כדי להמחיש את הנושאים, הכולל ניהול וקיימות ארגוני לדעתנו:

  • ש uality
  • U mweltmanagement
  • rbeitsschutzmanagement
  • הנהלת ISK R

ארבעת התחומים מהווים את מודולי הליבה של תוכנית התואר שלנו. הם משלימים מועילים ידי כישורי מנהיגות חברתית המורכבים מודול כמו גם מודולים אלקטיבי מאזור הכלכלה.

סטודנטים עבודה

ההצעה שלנו מיועדת אנשי מקצוע שרוצים יותר מאשר רק הכשרה טכנית. עבורנו, זה מתחיל להיות להתמודד עם בעיות דינמיות ומורכבות של זמננו, המסומן על ידי גלובליזציה, מחסור במשאבים ואת התחרות קשה יותר ויותר. הנה, הקורס הוא מעשי אוריינטציה עסקית. את היסודות התיאורטיים הנדרשים להעניק למרצים שלנו. הייצור המעשי מומחים ופרופסורים מנוסים. המשתתפים, החוויות והשאלות שלהם הם תמיד במרכז. אנו שואפים תהליך למידה פעיל נפוץ, לא מרצה לחינוך תיאורטיים פסיבי על לומדים.

הפיתוח והבדיקות של התכנית הוא פרויקט של הפקולטה למתמטיקה ומדעית / Natural באונ' ציטאו / Görlitz ומומן על ידי הקרן החברתית האירופית לבין המדינה חינם של סקסוניה.

משך תכנית מאסטר כולל חמישה סמסטרים כלל. תזת מאסטר. הסטודנטים ירכשו 90 ECTS זיכויים בתשלום, TÜV-תעודות:

  • ניהול איכות נציג,
  • קצין סביבת ניהול
  • קצין בטיחות וניהול.

ישנם שכר לימוד המוטלים על סך 2250 יורו לכל סמסטר. אודות הזדמנויות מימון פרט, אנו רוצים ליידע אותך!

תשומות מחקר רלוונטיות יכולות להתקבל על פי דרישה.

תנאי קבלה

בנוסף תואר אקדמי מקצועי לפחות שנה אחת של ניסיון במקצוע רלוונטי נדרשה.

התאמת ועל פי נסיבות אישיות של המועמדים ייקבעו בראיון קבלה אישי.

לגבי מועמדים זרים גם עדויות של מיומנות בגרמנית ברמה אוניברסיטאית (GSH) נדרשת.

מטרת המחקר

חילופי ידע ייחודי ההתפתחויות האחרונות, ואת הגישה הרב תחומית של מערכות ניהול שונות תאפשר לבוגרי בעמדה לזהות בעיות כלכליות, לנתח ולפתח את הפתרונות הדרושים. המודולים משלים להכין את מנהיגי העתיד לקראת יישום הפתרונות לפועל.

סיום

MBA - תואר שני במנהל עסקים

מידת MBA המוסמכת עומדת בדרישות עבור גישה לשירות גבוה במנהל ציבורי מוסמכת עבור המשימות של מנהלים בחברות.

אפשרויות קריירה

ההנהלה והאחריות באמצע אבטחת איכות סביבה, בריאות ובטיחות וניהול סיכונים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

ישנם מקומות רבים בהם ניתן למד היטב. אבל יש רק אחד Zittau / Görlitz. בהשפעת השילוב האזורי הנופים היפים משולש הגבול בין גרמניה, פולין וצ'כיה מצפה תלמידים מוסד חינוכי יוצא דופן, ייחודי ברמה עולמית. אין ... קרא יותר

ישנם מקומות רבים בהם ניתן למד היטב. אבל יש רק אחד Zittau / Görlitz. בהשפעת השילוב האזורי הנופים היפים משולש הגבול בין גרמניה, פולין וצ'כיה מצפה תלמידים מוסד חינוכי יוצא דופן, ייחודי ברמה עולמית. אין שכר הלימוד, עלות נמוכה של החיים, אווירה משפחתית, טיפול נמרץ. Plus Ultra-המודרניים מתקני וקשרים רבים עם חברות אזוריות, ארציות ובינלאומיות - כל אלה הם תנאים אידיאליים לתואר יעיל ומעשי. וייתכן בהחלט הסיבות מדוע רוב התלמידים שלנו להשלים את לימודיהם תוך תקופה שנקבעה. אחר כך הם מצפים הסיכויים קריירה גדולה.שיעור ההשמה הגבוה של הבוגרים שלנו - ולא פחות מכך על איכות מעולה של ההוראה והמחקר שלנו. בנוסף, מציעים מעבדות מודרניות ואולמות הרצאות, הקמפוס החדש Zittau ואת הקמפוס של Görlitz ממש על תנאי לימוד נייסה, התלמידים לחפש במקום אחר לשווא. מחקר שנערך בבית הספר הגבוה Zittau / Görlitz. זה אומר ללמוד בתנאים הטובים ביותר עבור הוראה ומחקר, עם יותר מ 3,800 תלמידים, 130 מרצים ומעל 100 אנשי מחקר. אנשי הקשר שלנו. הבינלאומי ברחבי העולם. Zittau Hochschule / Görlitz הוא מוסד חינוכי בינלאומי באמת.בין סכום כולל של 115 אוניברסיטאות ב 38 מדינות, יש תיכון שותפויות. מדרום אפריקה לארצות הברית, מברזיל בריטניה לרוסיה. זה מקבל את המילה "קרש קפיצה אל העולם " ממד מוחשי. כמו כן, אנו יכולים להצביע על שורה של שיתופי פעולה בינלאומיים עם שותפים עסקיים, בדרגות להכרה בינלאומית הרשת הבינלאומית שלנו של האוניברסיטה נייסה. ללמוד בבית הספר הגבוה Zittau / Görlitz - זה אומר ללמוד בעקבות הגלובליזציה. קרא פחות