מגיסטר לאמנות באמנויות

התוכנית של יחידת אומנויות בניהול מאפשר לתלמיד לרכוש ידע מעמיק של תהליכים עסקיים להצטיין אישית ומקצועית בשוק של היום. הבוגרים יוכלו לתקשר ולשתף פעולה עם אחרים בצורה יעילה; ליישם תיאוריות כלכליות, פיננסיות וניהוליות כדי לעמוד ביעדים העסקיים שלהם ולפתח מיומנויות מנהיגות ליישם במגזרים שונים הם יהיו עוסקים.

MBA בניהול אירועים

תכנית הלימודים לתואר שני במנהל עסקים ראשי בניהול אירועים מספקת סקירה כללית של סוגי אירועים שונים ודרישות ספציפיות שלהם במונחים של תכנון תפעולי. קורס זה ינתח את המניעים ואת הציפיות של לקוחות היום ואת הסביבה המתרחשת האירוע. התלמידים ילמדו מושגים ומסגרות הנוגעות לתכנון, קבלת החלטות ותהליכים תפעוליים לבחירת מקומות, לוגיסטיקה, תקצוב, תכנון משאבי אנוש וספקי שירותים. הקורס מפרק את הרעיון של האירוע ומספק את המסגרת והכלים ליצירת ערך ולספק חוויית אירוע מוצלחת. בסיום התכנית נדרשים הסטודנטים להשלים התמחות, שתעניק להם ניסיון מעשי ומעצבת את הידע התיאורטי שלהם בתעשייה.

דוגמאות של הזדמנויות קריירה

 • Pro ספורט צוותים
 • גופים בינלאומיים של ספורט: IOC, FIS, אופ"א, פיפ"א
 • מוסיקה ואמנות פסטיבלים (מחר, אדם בוער, גלסטונבורי)
 • מותגים וחסויות (רד בול, אומגה, רולקס)
 • Arenas (O2, אליאנץ ארנה)
 • פארקי שעשועים (דיסני, ארבעה דגלים, פארק יורו)
 • סרטים
 • הפקת טלוויזיה

שפה אנגלית

משך הלימודים: 3 סמסטרים (1.5 שנים): 2 סמסטרים תואר שני / התמחות

תאריכי התחלה: אוקטובר ופברואר

קרדיטים: 90 ECTS

תואר ראשון: מוסמך במנהל עסקים

קורסים

קורסים ללימודי תואר שני במנהל עסקים מחולקים לשלוש קטגוריות עיקריות: קורסי ליבה (42 ECTS / 11 קורסים) שהם קורסים חובה וקורסי התמחות (12 ECTS / 3 קורסים) המוצגים במהלך הסמסטר השני של התכנית וסמינרים וסדנאות (6 ECTS) . בסיום הלימודים, על התלמיד להכין עבודת גמר (30 ECTS) או להשלים התמחות (30 ECTS).

דוגמאות לקורסים

MACOR109 - יחסי ציבור וניהול מדיה

הקורס מיועד להכשרת סטודנטים לניהול יחסי ציבור ומדיה. התוכן כולל את העקרונות והפרקטיקות של יחסי ציבור, תכנון וארגון תקשורתי, ומכין סטודנטים להזדמנויות תעסוקתיות עם איגודים מקצועיים ומקצועיים, ייעוץ לחברות, עמותות ותאגידים. המשולב במהלך הקורס הם סטנדרטים להכנת הקריירה, הכוללים מיומנויות אקדמיות בסיסיות, תקשורת, מיומנויות בין-אישיות, פתרון בעיות, בטיחות במקום העבודה, טכנולוגיה ואוריינות תעסוקתית.

MACOR113 - ניהול קשרי לקוחות

מטרת הקורס היא להכין את התלמיד להבנת חשיבות קשרי הלקוחות והשירות בשיווק. המפתח מתמקד בחוויית הלקוח הכוללת, בין אם אתה מנהל חנות פיזית או אתר מסחר אלקטרוני. עם התחרות מקבל קשה יותר ואת הכלכלה מקבל חלש, עסקים חייבים להסתכל על איך הם יכולים להבדיל את הפעילות שלהם מעסקים אחרים. קורס זה עוסק בשאלה כיצד וכיצד ארגונים חייבים להושיט יד ולגעת בלקוחות ואת היתרונות שניתן להפיק דרך פעולה זו. זה על סיפוק הלקוחות, הגדלת ההכנסות ושיפור הרווחיות.

MACOR111 - ניהול פיננסי

הקורס מציג תיאוריות חשבונאיות מרכזיות ועקרונות פיננסיים עיקריים המשמשים בקבלת החלטות כספיות. הקורס מלמד כיצד להכין ולנתח דוחות כספיים ולהעריך את מצבה הכספי של החברה. התלמידים ילמדו גם על טכנולוגיות חשבונאיות מודרניות שניתן ליישם לצורך הכנת מידע פיננסי.

MAEVM101 - ניהול אירועים מתקדם

קורס זה מציג בפני התלמידים את יסודות תכנון האירוע וניהולו ומטרתו לקדם את הבנת הניהול של הפרויקט ואת יישומו למספר רב של אירועים בהקשר הגלובלי. התלמידים יוכלו להבין ולהחיל ניהול פרויקטים לאירועים, להבין את ההשפעות הכלכליות, החברתיות והפוליטיות של האירועים וליצור פתרונות להתגבר על אתגרים בתעשיית האירוע.

MAEVM102 - תכנון וניהול פיננסי לאירועים

קורס זה יכסה את תפקיד האירועים בעולם של היום, תקציבים ויעדים, ניהול זרימת עבודה, בחירת מקום ומשא ומתן, פריסות חדר ותבניות ישיבה, אוכל ומשקאות, בידור ורמקולים, עיצוב ועיצוב, תחבורה ולוגיסטיקה, ב, פגישות היברידיות, יישומים וטכנולוגיה, תאורה בסיסית ואורקולי, ועוד. המטרה היא גם לתת לתלמידים את כלי הניהול הפיננסי הקשורים לארגון ותכנון האירוע הכולל ניהול משאבים באופן מעשי ותיאורטי.

MAEVM103 - ניהול אירוח מתקדם

הקורס בוחן אסטרטגיות שיווק תחרותיות, אסטרטגיות צמיחה ומושגי ניהול מעמיקים. קורס זה נועד לתת לכל תלמיד יתרון תחרותי לכניסת תעשיות האירוח והתיירות. אנחנו לא רק להתמקד על יסודות המפתח הדרושים לניהול הקמת האירוח, אלא גם לחקור "העולם האמיתי" מקרים כפי שהם נוגעים לתעשייה שלנו. קורס זה משלב מושגי ניהול בסיסיים עם מידע חיוני שוטף הנוגע לתעשיית האירוח / תיירות. מנהלי אירוח חייבים להיות מוכנים לחשוב "מחוץ לקופסה" וליצור פתרונות שיאפשרו להם לנהל בהצלחה בביטחון.

MASEM104 - סדנאות תעשייתיות

סדנאות תעשייתיות יש חשיבות משלה בקריירה של סטודנט אשר רודף תואר מקצועי. זה נחשב כחלק של הלימודים בקולג ', בעיקר לראות הנדסה / קורסים MBA.

מטרת הסדנא התעשייתית היא לספק לתלמידים תובנה לגבי העבודה הפנימית של החברות. הוא מספק לתלמידים הזדמנות ללמוד כמעט באמצעות אינטראקציה, שיטות עבודה, שיטות עבודה.

תהליך הקבלה ודרישות

1) שלח את טופס הבקשה

2) לקבל משוב של צוות SSHA

3) לשלוח מסמכים נדרשים נוספים (תעודות קודמות cv, אם רלוונטי)

4) לקבל את אישור ההרשמה

אנו ניצור איתך קשר ברגע שתשלח אלינו את הבקשה המלאה ואת המסמכים הדרושים.

לחץ על

דרישות

 • תעודות קודמות cv (אם רלוונטי)
 • סריקה של מזהה הנוכחי שלך
 • TOELF / IELTS (80/7) תעודת מיומנות באנגלית או שווה ערך

שאלות?

להגיע אלינו! ניתן לעשות זאת באמצעות הטופס כאן, או ישירות באמצעות דוא"ל: info@sshe.ch

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית
Swiss School of Higher Education

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי Swiss School of Higher Education »

עדכון אחרון: June 10, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
אוק 2019
פבר 2020
Duration
3 סמסטרים
תכנית מלאה
Price
32,000 CHF
לשנה
Deadline
בקשת מידע
נוב 29, 2019
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוק 2019
End Date
June 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
פבר 2020
End Date
ינו 2021
מועד אחרון להגשת בקשה
נוב 29, 2019

אוק 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
June 2020

פבר 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
נוב 29, 2019
End Date
ינו 2021