MBA בניהול אירועים

כללי

תיאור התכנית

מגיסטר לאמנות באמנויות

התוכנית לתואר שני באומנויות בניהול מאפשרת לתלמיד לרכוש ידע מעמיק בתהליכים עסקיים ולהצטיין באופן אישי ומקצועי בשוק של ימינו. בוגרים יוכלו לתקשר ולשתף פעולה עם אחרים באופן יעיל; ליישם תיאוריות כלכליות, פיננסיות וניהוליות בכדי לעמוד ביעדים העסקיים שלהם ולפתח כישורי מנהיגות ליישום במגזרים שונים בהם יעסקו.

MBA בניהול אירועים

התוכנית ללימודי תואר שני במנהל עסקים בניהול אירועים מספקת סקירה של סוגים שונים של אירועים והדרישות הספציפיות שלהם מבחינת תכנון מבצעי. קורס זה ינתח את המוטיבציות והציפיות של הלקוחות כיום וסביבת האירועים המתפתחת. התלמידים ילמדו מושגים והמסגרות הנוגעות לתהליכים, קבלת החלטות ונהלים תפעוליים לבחירת מקומות, לוגיסטיקה, תקצוב, תכנון משאבי אנוש, ונותני שירותים. הקורס מפרק את מושג האירוע ומספק את המסגרת והכלים ליצירת ערך ולהעביר חווית אירוע מוצלחת. בסוף התוכנית התלמידים נדרשים לסיים התמחות, שתעניק להם ניסיון מעשי ולעצב את הידע התיאורטי שלהם בענף.

דוגמאות של הזדמנויות קריירה

 • צוותי ספורט מקצוענים
 • גופים בינלאומיים של ספורט: IOC, FIS, אופ"א, פיפ"א
 • פסטיבלי מוזיקה ואמנות (Tomorrowland, Burning Man, Glastonbury)
 • מותגים וחסויות (רד בול, אומגה, רולקס)
 • Arenas (O2, אליאנץ ארנה)
 • פארקי שעשועים (דיסני, ארבעה דגלים, פארק יורו)
 • סרטים
 • הפקת טלוויזיה

 • שפה אנגלית
 • משך הלימודים: 3 סמסטרים (1.5 שנים): 2 סמסטרים תואר שני / התמחות
 • תאריכי התחלה: אוקטובר ופברואר
 • קרדיטים: 90 ECTS
 • תואר ראשון: מוסמך במנהל עסקים

קורסים

קורסים ללימודי תואר שני במנהל עסקים מחולקים לשלוש קטגוריות עיקריות: קורסי ליבה (42 ECTS / 11 קורסים) שהם קורסים חובה וקורסי התמחות (12 ECTS / 3 קורסים) המוצגים במהלך הסמסטר השני של התכנית וסמינרים וסדנאות (6 ECTS) . בסיום הלימודים, על התלמיד להכין עבודת גמר (30 ECTS) או להשלים התמחות (30 ECTS).

דוגמאות לקורסים

MACOR109 - יחסי ציבור וניהול מדיה

הקורס מיועד להכשרת סטודנטים לניהול יחסי ציבור ומדיה. התוכן כולל את העקרונות והפרקטיקות של יחסי ציבור, תכנון וארגון תקשורתי, ומכין סטודנטים להזדמנויות תעסוקתיות עם איגודים מקצועיים ומקצועיים, ייעוץ לחברות, עמותות ותאגידים. המשולב במהלך הקורס הם סטנדרטים להכנת הקריירה, הכוללים מיומנויות אקדמיות בסיסיות, תקשורת, מיומנויות בין-אישיות, פתרון בעיות, בטיחות במקום העבודה, טכנולוגיה ואוריינות תעסוקתית.

MACOR113 - ניהול קשרי לקוחות

מטרת הקורס היא להכין את התלמיד להבנת חשיבות קשרי הלקוחות והשירות בשיווק. המפתח מתמקד בחוויית הלקוח הכוללת, בין אם אתה מנהל חנות פיזית או אתר מסחר אלקטרוני. עם התחרות מקבל קשה יותר ואת הכלכלה מקבל חלש, עסקים חייבים להסתכל על איך הם יכולים להבדיל את הפעילות שלהם מעסקים אחרים. קורס זה עוסק בשאלה כיצד וכיצד ארגונים חייבים להושיט יד ולגעת בלקוחות ואת היתרונות שניתן להפיק דרך פעולה זו. זה על סיפוק הלקוחות, הגדלת ההכנסות ושיפור הרווחיות.

MACOR111 - ניהול פיננסי

הקורס מציג תיאוריות חשבונאיות מרכזיות ועקרונות פיננסיים עיקריים המשמשים בקבלת החלטות כספיות. הקורס מלמד כיצד להכין ולנתח דוחות כספיים ולהעריך את מצבה הכספי של החברה. התלמידים ילמדו גם על טכנולוגיות חשבונאיות מודרניות שניתן ליישם לצורך הכנת מידע פיננסי.

MAEVM101 - ניהול אירועים מתקדם

קורס זה מציג בפני התלמידים את יסודות תכנון האירוע וניהולו ומטרתו לקדם את הבנת הניהול של הפרויקט ואת יישומו למספר רב של אירועים בהקשר הגלובלי. התלמידים יוכלו להבין ולהחיל ניהול פרויקטים לאירועים, להבין את ההשפעות הכלכליות, החברתיות והפוליטיות של האירועים וליצור פתרונות להתגבר על אתגרים בתעשיית האירוע.

MAEVM102 - תכנון וניהול פיננסי לאירועים

קורס זה יכסה את תפקיד האירועים בעולם של היום, תקציבים ויעדים, ניהול זרימת עבודה, בחירת מקום ומשא ומתן, פריסות חדר ותבניות ישיבה, אוכל ומשקאות, בידור ורמקולים, עיצוב ועיצוב, תחבורה ולוגיסטיקה, ב, פגישות היברידיות, יישומים וטכנולוגיה, תאורה בסיסית ואורקולי, ועוד. המטרה היא גם לתת לתלמידים את כלי הניהול הפיננסי הקשורים לארגון ותכנון האירוע הכולל ניהול משאבים באופן מעשי ותיאורטי.

MAEVM103 - ניהול אירוח מתקדם

הקורס בוחן אסטרטגיות שיווק תחרותיות, אסטרטגיות צמיחה ומושגי ניהול מעמיקים. קורס זה נועד לתת לכל תלמיד יתרון תחרותי לכניסת תעשיות האירוח והתיירות. אנחנו לא רק להתמקד על יסודות המפתח הדרושים לניהול הקמת האירוח, אלא גם לחקור "העולם האמיתי" מקרים כפי שהם נוגעים לתעשייה שלנו. קורס זה משלב מושגי ניהול בסיסיים עם מידע חיוני שוטף הנוגע לתעשיית האירוח / תיירות. מנהלי אירוח חייבים להיות מוכנים לחשוב "מחוץ לקופסה" וליצור פתרונות שיאפשרו להם לנהל בהצלחה בביטחון.

MASEM104 - סדנאות תעשייתיות

סדנאות תעשייתיות יש חשיבות משלה בקריירה של סטודנט אשר רודף תואר מקצועי. זה נחשב כחלק של הלימודים בקולג ', בעיקר לראות הנדסה / קורסים MBA.

מטרת הסדנא התעשייתית היא לספק לתלמידים תובנה לגבי העבודה הפנימית של החברות. הוא מספק לתלמידים הזדמנות ללמוד כמעט באמצעות אינטראקציה, שיטות עבודה, שיטות עבודה.

תהליך הקבלה ודרישות

 1. שלחו את טופס הבקשה.
 2. קבלת משוב מצוות SSHE.
 3. שלח מסמכים נדרשים נוספים (תעודות קודמות ו cv, אם ישים).
 4. קבל את אישור ההרשמה.

אנו ניצור איתך קשר ברגע שתשלח אלינו את הבקשה המלאה ואת המסמכים הדרושים.

לחץ על

דרישות

 • תעודות וסיגומים קודמים (אם יש)
 • סריקה של הזיהוי הנוכחי שלך
 • TOELF / IELTS (80/7) תעודת מיומנות באנגלית או שווה ערך

שאלות?

להגיע אלינו! ניתן לעשות זאת באמצעות הטופס כאן, או ישירות באמצעות דוא"ל: info@sshe.ch

עדכון אחרון: ספטמבר 2019

אודות בית הספר

SSHE is a private university based in Switzerland – the heart of Europe’s luxury, finance and hospitality. University has a Swiss Labeled Accreditation EduQua and part of EFMD and ECBE organisations. ... קרא יותר

SSHE is a private university based in Switzerland – the heart of Europe’s luxury, finance and hospitality. University has a Swiss Labeled Accreditation EduQua and part of EFMD and ECBE organisations. קרא פחות