MBA במשרה מלאה

כללי

תיאור התכנית

הַאֲמָנָה

תואר שני במשרה מלאה ב- MSM מוסמך על ידי AMBA, ACBSP, IACBE ו- NVAO. Maastricht School of Management מוסמך על ידי ATHEA. MSM מוכר כבית ספר לעסקים Tier One במגזין המנכ"ל 2020. בנוסף, היא מדורגת במקום השני בהולנד ומספר 10 באירופה, על פי דירוג המאסטרים הטובים ביותר של אדוניברסאל לשנת 2019 ומסתמך על הניסיון של MSM 68 שנים בניהול וחינוך עסקי.

הצטרפות לתכנית MBA במשרה מלאה פירושה שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של לימודים במשרה מלאה בקמפוס MSM במאסטריכט. מלבד השיעורים והפעילויות הרגילות, אנו מציעים לכם מסלול קריירה ופיתוח אישי אופציונלי (CPDT) שיסייע לכם להשיג את המטרות שלכם, ואת שבוע החדשנות ופעילויות חוצות שונות.

התחל את מסע MBA במשרה מלאה בקמפוס * בינואר 2021 או בספטמבר 2021
* בכוונתנו להציע גרסה היברידית, "סטרימינג בשידור חי" לאלו המתעכבים, בגלל בעיות ספציפיות של covid-19 (עיכוב בוויזה / איסורי נסיעה / בידוד עצמי וכו ').

מסלול קריירה ופיתוח אישי

יצרנו מסלול קריירה ופיתוח אישי אופציונלי (CPDT) שיסייע לכם להשיג את יעדיכם. CPDT שואף לספק לך את הכלים הדרושים כדי לעזור לך למצוא עבודה עם סיום תואר ה- MBA שלך ב- MSM . לאורך כל השנה, תאמן את כישוריך הרכים ותכין את עצמך לקריירה מצליחה. הכשרה לפיתוח אישי משולבת גם בחלק מהקורסים של תכנית הלימודים. למה לצפות ב- CPDT:

 • אירועים ברשת
 • מנהלי משאבי אנוש שבאים לדבר איתך
 • שיתוף פעולה עם שותפים ארגוניים אזוריים המחפשים סטודנטים בינלאומיים
 • ספר קורות חיים שפורסם על ידי MSM עבור השותפים הארגוניים שלנו בכדי להקל על גיוס התלמידים שלנו
 • אתגרים עסקיים, ביקורי חברות ודוברי אורחים
 • סדנאות בנושא קורות חיים וכתיבת מכתבים מוטיבציוניים, מיומנויות מצגת, לינקדאין ווידאו, מגרש מעליות
 • מודעות אישית ואימון אישי להתפתחות
 • אימוני איזון חיים הוליסטיים

לאחר סיום הלימודים בתכנית MBA במשרה מלאה ב- MSM , יתכן שאתה זכאי להיתר לשנת אוריינטציה. המשמעות היא שתוכלו להישאר בהולנד שנה אחת על מנת לחפש עבודה כמהגר מיומן מאוד. אם אתה מוצא עבודה בהולנד, תהליך אישור העבודה נועד להיות קל בהרבה עבור בוגרי התוכנית במשרה מלאה של MSM .

פיתוח כישורי המנהיגות העולמיים שלך

הצטרפות לשיעור MBA במשרה מלאה תאתגר אתכם לפתח את כישורי הניהול שלכם בסביבה מגוונת, בינלאומית ורב תרבותית. יותר משני תריסר לאומים המיוצגים בכיתה הלא טיפוסית במתכונת המגורים במשרה מלאה של ה- MBA, יוצרים סביבת למידה מעוררת בתוך הכיתה ומחוצה לה. זה יעזור לך לפתח את כישורי המנהיגות הגלובלית והתרבותית שלך ולהרחיב את הרשת הגלובלית שלך.

שבוע החדשנות

שבוע החדשנות נערך במאסטריכט ומשלב פעילות אינטראקטיבית בסדנאות, משולב בהרצאות של מרצים אורחים המובילים ניהול חדשנות וחדשנות על פני מגזרים עסקיים שונים. הקורס מורכב משני מודולים: תכנון פרויקטים זריז ועיצוב שירות.

התאם אישית את ה- MBA שלך

כדי לאפשר לך להתאים אישית את ה- MBA שלך בהתאם לצרכי הלימוד והפרספקטיבות הקריירה שלך, MSM מציעה מספר התמחויות:

 • יזמות
 • עסקים בינלאומיים ופיתוח בר קיימא
 • חשבונאות וכספים
 • הכלכלה הדיגיטלית
 • ניהול שרשרת הספקה
 • ניהול בריאות
 • ניהול המגזר הציבורי
עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personal ... קרא יותר

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personally oriented business school offering internationally accredited MBA (full-time MBA, Executive MBA, Online MBA) and Master in Management programs, and short executive courses. Studying in one of MSM’s programs means you will share your study experience with participants from many countries and professional backgrounds. Being part of such a diverse community offers you the opportunity to expand your international network and to learn from fellow participants by exchanging knowledge and experience. קרא פחות

אקרדיטציות