MBA במשרה מלאה

כללי

תיאור התכנית

השנה ה- Trinity MBA היא יותר מתוכנית לימודים - זה מחליף משחק. בין אם ברצונך לעקוב אחר מסלול הקריירה הנוכחי שלך במהירות, או להסתובב בכיוון חדש לחלוטין, ה- MBA של טריניטי קובע מסע למידה המסייע לתלמידים להגיע לפוטנציאל שלהם. התכנית לשנה היא שנת לימודים אינטנסיבית ומתגמלת.

שלושת תחומי המצוינות העיקריים שלנו הם:

 • למידת-פעולה חיה
 • מנהיגות
 • מיקוד בינלאומי

קהילת הסטודנטים הגלובלית שלנו לומדת טכניקות ניהול מתקדמות בעולם האמיתי הן מחוקרים מובילים והן מצד מנהלים עסקיים בעלי ביצועים גבוהים. טווח ההגעה הגלובלי שלנו ניכר בכיתה; התלמידים שלנו מגוונים להפליא, וצוות ההוראה שלנו תואם את רמת המגוון הזה.

הַאֲמָנָה

בית הספר לעסקים טריניטי מוכר על ידי גופי ההסמכה הבינלאומיים היוקרתיים הבאים: איגוד MBAs (AMBA) ו- EQUIS (מערכת שיפור האיכות האירופית). זה מציב אותנו בין 1% המובילים בבתי הספר לעסקים ברחבי העולם.

 • למידת-פעולה חיה

ה- MBA של טריניטי מתנתק מהגישה המסורתית. אנו מתמקדים בלמידה של Live Action - להכנס לחברות אמיתיות עם סוגיות אמיתיות. אם אתה לוקח אותך מחוץ לאזור הנוחות שלך, אתה תבנה על מה שלמדת בכיתה ותיישם אותו לבעיות עסקיות אמיתיות.

תוכלו לבצע שלושה פרויקטים של חברות במגוון תעשיות לאורך כל התוכנית; כל אחד מתמודד עם סוגיות עסקיות אסטרטגיות ספציפיות. בעבודה בקבוצות תערוך ניתוח בעיות, תיצור אסטרטגיה ותספק פתרונות ישירות לבעלי העניין הבכירים של כל חברה. בכל שלב יתמכו על ידי מורה, אימון אישי וצוות וסדנאות מיומנויות שונות.

 • פיתוח מנהיגות

מנהיגות ופיתוח מקצועי הוא דבר אינטגרלי ל- MBA של טריניטי. אימון אישי וצוות, סדנאות והרצאות אורחים בתעשייה פועלים ללא הרף לאורך כל התוכנית. שלושה מודולי לימוד מנהיגות מובחנים מספקים את הכלים לפיתוח סגנון המנהיגות האישי שלך, המודעות העצמית והידע שלך. ה- MBA של טריניטי מתחיל עם שבוע אינדוקציה ייחודי במחוז מאיו, אירלנד. חוויה סוחפת לחלוטין, כפרית ולא מקוונת, תתחיל במסע המנהיגות והפיתוח המקצועי ותזייף קשרים עם חבריך לכיתה.

 • מיקוד בינלאומי

הסטודנטים והפקולטה לתואר שני במנהל עסקים הם קהילה בינלאומית ומגוונת במיוחד. לחברי כיתתך יהיה רקורד של הצלחה והם יגיעו מכל קצוות תבל. אנו מטמיעים פוקוס עולמי בכל מה שאנחנו עושים, מהמודולים שאנו מספקים לחוויות הגלובליות הקיימות. ישנם שלושה אמצעי בחירה לתושבות בינלאומיות בת שבוע שבועות בדרום אפריקה, ברזיל ובלגיה שמביאים לחיים למידה בכיתה.

מקום

בית הספר לעסקים טריניטי יושב בלב מכללת טריניטי קולג 'בדבלין, האוניברסיטה העתיקה והיוקרתית ביותר באירלנד, במרכז דבלין; מוקד תוסס לעסקים גלובליים. מבנה האמנות החדש שלנו הוא בית למתקנים ברמה עולמית ופקולטה בינלאומית המתמקדת בערכי הליבה שלנו של ניהול מודרני, קיימות ומנהיגות אתית.

סטטיסטיקות מפתח

 • העלאת שכר בסיסי של 48% לאחר תואר שני במנהל עסקים
 • החזר השקעה של 2.5 שנים
 • 48% מהבוגרים שינו את ארץ העבודה
 • 88% עובדים 3 חודשים לאחר סיום הלימודים

תהליך הגשת הבקשה

אנו נוקטים בגישה הוליסטית בהערכת יישומים. יחד עם הניסיון המקצועי ותעודות האקדמיות שלך, אנו רוצים ללמוד יותר אודותייך ומטרותיך בתהליך היישום.

דרישות כניסה

 • תואר ראשון או שווה ערך
 • מינימום 3 שנות ניסיון בעבודה מקצועית או ניהולית
 • ציון GMAT מינימלי מועדף של 550, או ציון GRE שווה ערך *
 • עדות למיומנות באנגלית, אם אנגלית אינה שפת האם שלך

129157_business-792113_960_720.jpgkaboompics / Pixabay

איך ליישם:

מלא את טופס הבקשה המקוון , צרף את התיעוד התומך שלך (קורות חיים, תמלילים, GMAT) וענה על שלוש שאלות מאמר.

מילגה

מומלץ למועמדים למימון עצמי להגיש בקשה למלגה על ידי הורדת הטופס ממדור העמלות ומלגות באתר ה- MBA של טריניטי ולהעלות את הטופס שהושלם לטופס הבקשה המקוון שלך. tcd.ie/business/mba

אנא צרו קשר לקבלת פרטים נוספים או שלחו אלינו את קורות החיים לבדיקת היישום מראש.

דוא"ל: TheTrinityMBA@tcd.ie טלפון: 353-1-896-4867

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top ... קרא יותר

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top global universities. קרא פחות