MBA - במשרה חלקית

כללי

תיאור התכנית

ה- MBA בולטימור - חזק, גמיש שעיצב לך.

אוניברסיטת בולטימור MBA נועד איתך (המעסיק שלך) בראש. יש לך את האפשרות לקחת שיעורים בכיתה מסורתית, באינטרנט או שניהם-זה הבחירה שלך. לא משנה מה תחליט, אתה תלמד לצד תלמידים אחרים אשר מחפשים לגדול מבחינה מקצועית, בדיוק כמוך.

הסמכה הבינלאומית AACSB מבטיח כי אנחנו מציעים לך תכנית איכות שעשויה לעזור לך היום-אבל בסופו של דבר לספק לך את הידע וכישורים למחר.

אנו גמישים כשמדובר תחילת תכנית MBA.

להרצאה בקמפוס או מקוון יש לך שש הזדמנויות כדי להיכנס לתוכנית-בתחילת כל מפגש-כמצוין לעיל.

תואר שני במנהל עסקים גמיש המאפשר לך ליצור את העתיד שלך.

הזמן שלך - הזמן שלך.

אתה עובד במשרה מלאה. אתה נוסע כמה פעמים בחודש. אתה לאמן בליגה קטנה. מה אם היה לך את הגמישות להמשיך MBA ​​שלך ועדיין יכול לעשות את כל הדברים האלה?

אוניברסיטת בולטימור יש היסטוריה ארוכה של שיש תוכניות עסקיות המאפשרות מקצוע עסוקים גם לקדם מטרות חינוכיות שלהם בזמן שהם חיים את חיי היומיום שלהם.

מצטרף לתוכנית UB MBA מאפשר לך לבחור:

  • כמה מהר אתה רוצה להשלים את התואר שלך;
  • איך אתה רוצה לקחת את הכיתות שלך (בכיתות מסורתיות, באינטרנט או שניהם);
  • כמה כיתות בכל הפעלה או סמסטר אתה רוצה לקחת;
  • ההתמחות שלך או שאתה יכול לבנות אחד מותאם אישית שיתאים ליעדי הקריירה שלך.

מהו גמיש MBA?

תואר שני במנהל עסקים גמיש יתרונות מקצועיים עובד. תכנית MBA UB נועדה כדי שתוכל מצטלב הוא בחיים האישיים שלך עם החיים האקדמיים שלך.

תוכניות MBA רבות במשרה מלאה ו עוקבה המבוססת, אשר לא תמיד קל עבור עובדים מקצועיים. תכנית MBA UB היא גמישה. תלמידים יכולים לבחור להקדיש את כל זמנם כדי להרוויח את התואר שלהם על ידי הולך במשרה מלאה - או שהם יכולים לבחור לעבוד ולקחת שיעורים, במשרה חלקית.

מה הופך UB MBA-'flexible '?

כל המעמדות MBA UB לומדים בערב (החל מהשעה 6 בערב) אז זה עושה את זה קל לך להגיע לכיתה בקמפוס אם אתם מעדיפים כמובן פנים אל פנים.

UB MBA מציע 50 אחוזי הקורסים שלנו באינטרנט (כל דרישות תכנית הליבה הנדרשות במצב מקוונים). הקורסים המקוונים שלנו לומדים במתכונת אסינכרוני, ולכן גם אם אתה נמצא באזור זמן שונה אתה יכול להשלים משימות שלך או לקחת את בחינות.

אתה יכול להחליט אם אתה רוצה לקחת קורסים במשרה חלקית או במשרה מלאה - זה הכל תלוי בך. אתה לא צריך להודיע ​​למישהו. בחר התמחות או אישית הבחירה שלך כדי לשפר את הקריירה שלך ולעזור לך להשיג את המטרות האישיות שלך.

יש לנו משהו שאנחנו אוהבים לקרוא דרישות "הגמיש Core" עבור אותם סטודנטים אשר נוטים להישען אל-לוואי תאגיד או להיות בעל חשיבה יזמית. ניתן להתאים קורסי ליבה הגמישים אלה כדי להתאים מטרות הקריירה שלך.

מספר הקורסים מוצעים 7 שבועות "בגודל נגיסה" פורמטים. אלו סוגים של קורסים למעשה מקדמות למידה, במיוחד באינטרנט, ולאפשר לך לקבל את הידע הדרוש לך כדי לעבור לשלב הבא בתוכנית.

מה הם היתרונות?

אתה נמצא בשליטה של ​​היום שלך ויש להם את הגמישות להחליט איזה סוג של סביבה לימודית עובדת בשבילך.

יהיה לך סגל במשרה מלאה שיודע ללמד מקצוע עובדים, ולספק ניסיון מעשי תרחישים עסקיים. בנוסף אנו שוכרים אנשי עסקים ללמד קורסים להביא את המומחיות שלהם בקורסים מיוחדים.

הנה כל מה שאתה רוצה לדעת על אוניברסיטת בולטימור MBA:

הוא נכתב בהשראת אתגרים עסקיים בעולם האמיתי.

כל עוד MBA הוצעה באוניברסיטת בולטימור, הצלחנו לשמור על הצרכים של העסק, וכו '. התכנית שלנו נבנתה עם העצה ומומחיות של הקהילה העסקית בולטימור, הבוגרים המוערכים שלנו, וסטודנטים קיימים ועתידיים ואנשי הסגל.

המטרה הייתה פשוטה וישירה: עשה את זה אמיתי. תעשה את זה רלוונטי. תעשה את זה שימושי לסטודנטים שלנו, במשך שנים רבות.

בהשכלה גבוהה, לפעמים כמובן לימודים נוצרו בדלתיים-תאוריה סגורה לא תמיד הולכים יד ביד עם תרגול. הגישה שלנו שונה. אנחנו להתייעץ עם אנשי עסקים מובילים חלק מהחברות הבולטות באיזור. סורקים לסטודנטים ולבוגרים. אנחנו מחזיקים קבוצות מיקוד. אנו עורכים מחקר משנית. זה חיוני כי MBA UB לענות על הצרכים של התלמידים אנו משרתים את הקהילה העסקית, כי שוכר אותם.

אנו מכירים בכך יש ביקוש חזק עבור MBA. כל תואר למנהל עסקים של המאה ה -21, עם זאת, חייב לחול על סביבה עסקית מהירה, גלובלי לשנותם. זה חייב להגיע אוכלוסיית סטודנטים אשר מחוברת באמצעות טכנולוגיה דומה לשום דור אחר בהיסטוריה. אנו מעודדים את תלמידינו לפלס את דרכן בעסקים והקהילה בכללותה-וזה דורש תואר שני במנהל עסקים כי הוא גמיש כפי שהוא החלים.

זה מונע על ידי הנושאים הרלוונטיים ביותר בעולם העסקים כיום.

MBA שלנו בנוי סביב שישה נושאים עיקריים:

  • ניהול חדשנות ואסטרטגיה
  • מוביל וניהול אנשים
  • התממשקות עם מחזיקי עניין חיצוניים
  • ניהול שרשרת הערך
  • ביצועים לתחום ניהול סיכונים
  • טכנולוגית מינוף בינה עסקית.

כל קורס בתכנית ה- MBA של UB משתלב לפחות אחד או יותר מהנושאים האלה.

לדוגמה, את היצירתיות שלנו ואת כמובן Mindset יזם מכין את התלמידים להיות חדשנים, תוך Business Analytics מספק ידע על השימושים החשובים יותר ויותר של נתונים גדולים.

זה מקנה לך לבנות MBA משלך.

זה נתון להחלטתך. אנו יודעים כי אתם מחפשים לגדול-ומקצועיים "הליבה הגמישה" שלנו מאפשרת לך ליצור נתיב יזמי או ארגוני, או קצת מזה וקצת מזה.

אמנם יש קבוצה של קורסי ליבה הנדרשים שכל התלמידים חייבים לקחת, את "הליבה הגמישה" של MBA מאפשרת לתלמידים לבחור בין יזמת או מוקד ארגוני.

לדוגמא, רצף הליבה בתחום פיננסים יש תלמידים לקחת ניהול פיננסי עבור ניקוד של 1.5 נקודות-אז יש להם את האפשרות לבחור בין אוצר יזמי או מימון חברות, כל אחד עבור ניקוד של 1.5 נקודות. גישה זו מאפשרת לתלמידים את הבסיס המשותף של למידה מה המעסיקים מצפה, תוך עידוד כדי לבחור מוקד שמתאים שאיפות הצרכימים ואת קריירה שלהם.

אתה גם יכול לבחור מתוך מגוון של קורסי בחירה למלא אחד 10 התמחויות.

הוא מציע "בגודל נגיסה" פורמטים בכיתה.

רוב קורסי MBA הם מחלקות 1.5-אשראי, למדו בפגישות של שבעה שבועות. המחקר שלנו הראה כי לא רק לעשות תלמידים רוצים מהר, יותר קורסים "לעיכול" נמסרו בפורמטים שונים-אך כי סוגים אלה של קורסים למעשה מקדמות למידה, במיוחד באינטרנט.

חוגים שמתאימים לתוך לוח הזמנים העמוס שלך.

ה- MBA מועבר בשישה מפגשים במהלך השנה. השילוב של כיתות 1.5 האשראים, הפעלות שבעה שבועות קצרים משמר את איכותה של תוכנית ומקלה כדי להתאים כיתות לתוך לוח הזמנים העמוס שלך. כמו כן, יש פוטנציאל להאיץ את הזמן שלך כדי להשלים את התוכנית.

15 שבועות מסורתיים סמסטרים עם קורסי 3-אשראי זמינים גם כן. אם לא שמת לב כבר-you're בשליטה ואת הבחירה היא שלך.

זה AACSB הבינלאומי מוכר.

האגודה לקידום קולגייט בתי ספר למינהל עסקים הוא תקן הזהב של בית הספר למנהל עסקים ההסמכה-ברחבי העולם, פחות מ -5 אחוזים מכלל בתי ספר למינהל עסקים בעולם כבר העניק ההיכר זו של מצוינות. אנו ממשיכים לשמור על הסטנדרטים של הסמכה זו גאים לומר כי שינויי MBA שלנו לשמר-ואף לחזק-שלנו הסמכת AACSB הבינלאומית.

האם ידעת? רק שליש מבתי הספר למנהל עסקים בארצות הברית יכול לטעון הבחנת הסמכה הבינלאומית AACSB.

זה זמין בקמפוס ומקוון.

ה- MBA נותן לסטודנטי ההזדמנות לקחת שיעורים בקמפוס מקוון בסביבת אינטרנט ומרתקת. ואנחנו יודעים איך ללמד ולספק תוכנית MBA מקוונים אחרי הכל היינו בית הספר הראשון בעולם להציע AACSB מקוון הוסמך תוכנית MBA.

1999 השינה השקנו את MBA באינטרנט.

זוהי הזדמנות מדהימה.

ה- MBA נשאר תואר יקר חכם, מאוד. למעשה, סביר להניח יותר הכרחי עכשיו יותר מאי פעם. אבל כמו כל מוצר או שירות, הוא חייב להיות מותאם על פי דרישה מתנודות השוק. יש לנו MBA שמכינה אותך עולם מחובר אינטנסיבי, באופן גלובלי. זהו MBA של עתיד מזהיר, מתגמלת שלך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. קרא פחות

אקרדיטציות

AACSB Accredited