MBA במנהיגות

כללי

תיאור התכנית

MBA MBA - תכנית משולבת

הערכת DSM

MBA שלנו מותאמת לך ואת הצרכים האישיים שלך הפיתוח, על מנת להבטיח כי אתה בוגר עם הכישורים והאמון להיות מנהיג עסקי גמיש ו גמיש של העתיד. הדגש מושם על הכלים והידע בעולם האמיתי המשמשים להתגברות על האתגרים האסטרטגיים והתפעוליים המורכבים הניצבים בפני הכלכלה הגלובלית שלנו. זה מוקד העולם האמיתי נותן לך את היכולת והביטחון כדי ליצור פתרונות חדשניים האתגרים תוכל להתמודד עכשיו ובעתיד. גישת הלמידה שלנו מתמקדת אפוא ביישום התיאוריה לתרגול.

כל הנציגים נדרשים לפתח את כישורי המנהיגות שלהם באמצעות יישום של עקרונות אלה לאתגרים העסקיים האמיתיים ובעיות

11 היתרונות של MBA MBA - תוכנית משולבת

פוטנציאל שכר גבוה יותר - בוגרי תואר ראשון במנהל עסקים משכורות גבוהות יותר.

הרחבת הקריירה לקוחות פוטנציאליים - MBA מאפשר לך לגשת יותר הזדמנויות עבודה משופרת קידום מכירות לקוחות פוטנציאליים.

הכרה עולמית - תואר שני במנהל עסקים מוכר היטב ברחבי העולם כהבחנה בחינוך העסקי וכנקודת כניסה לתפקידים בכירים.

פיתוח מומחיות - ה- MBA יבנה את המומחיות המקצועית שלך

פיתוח מקצועי - MBA מייצג השקעה גדולה בפיתוח מקצועי שלך, שיפור המנהיגות שלך ואת כישורי העסק.

פיתוח יזמות - עם תואר שני במנהל עסקים, אתה יכול לרכוש את הידע הנדרש ואת הנוהגים הדרושים כדי לפתח ולהפעיל את העסק שלך.

הזדמנויות עבודה ברשת - תוכנית MBA שלנו סוללת את הדרך עבורך לקיים אינטראקציה עם מנהלי עסקים עתידיים ומנהלים, בכל רחבי העולם.

גמישות - MBA שלנו הוא גמיש מאוד אתה יכול לבחור ללמוד באופן מקוון לחלוטין או להשתתף בסדנאות אינטנסיבי קצר כל סמסטר. זה אומר שאתה יכול ללמוד את המחויבויות הנוכחיות שלך.

אמינות - בוגר תואר שני במנהל עסקים מדגים שותפים פוטנציאליים / עמיתים / מעסיקים כי אתה מוכשר מאוד המוקדש לתעשייה שלך.

חברות במכון למנהיגות וניהול, והשגת תעודת המינהל

השגת ATHE רמה 7 מנהיגות אסטרטגית דיפלומה, מתן שילוב מצוין של הכשרה מקצועית אקדמית רק 18 חודשים

מבנה הקורס

MBA MBA - תוכנית משולבת משלבת מרכיבי מפתח המאפשרים גמישות רבה . הנציגים מקבלים גישה לפלטפורמת הלמידה המקוונת שלנו כדי לגשת לכל משאבי הקורס, לספריה הנרחבת, לדיונים בפורום ולתמיכה בחונכים. לכל הנציגים מוקצה מורה שיתמוך בהם לאורך כל זמנם בתוכנית, תוך מתן משוב, ייעוץ והדרכה. לצירים יש גם גישה לפורום מקצועי שבו הם יכולים להחליף רעיונות, וסינרגיה, עם נציגים אחרים.

פרופיל משתתף

MBA MBA שלנו - תוכנית משולבת מושך מגוון של משתתפים שנלקחו ממגזרים שונים ומדינות רבות. זה אומר שאתה תלמד לצד מנהלים בכירים, מנהיגים, מנהלים עם ניסיון עסקי, אתגרים ופרקטיקות מגוונים מאוד. זה משפר את סביבת הלמידה, ומספק הזדמנות מצוינת לרשת ולבנות קשרים מקצועיים. יהיו הזדמנויות באמצעות פורומים דיון, סדנאות הכשרה ופרוייקטים משותפים ליהנות ידע משותף חוויות.

דרישות כניסה

המועמדים צריכים להיות בעלי תואר ראשון או שווה ערך או יש ניסיון או הכשרה מקבילה, בדרך כלל מתוך סביבת העבודה. עבור אלה שיש להם אנגלית כשפה שנייה, הם צריכים להיות IELTS 6.0 ללא כישורים מתחת 5.5, או הכשרה מקבילה. אנא צרו איתנו קשר אם ברצונכם לדון על הניסיון שלכם ועל הרקע החינוכי שלכם להעריך אם תוכנית זו מתאימה לכם.

חלק 1: - ILM רמה 7 תעודה במנהיגות וניהול

תעודת ה- ILM רמה 7 במנהיגות וניהול כוללת יחידת חובה אחת המחייבת את הלומד לנקוט בגישה המבוססת על נתונים, המבוססת על חקירה, על פיתוח הניהול שלהם. אתה תעבוד עם המורה שלך כדי לבחון את כישורי המנהיגות שלך ואת הכישורים, השלמת הערכת פרופיל מנהיגות והשלמת סקירה של הכישורים שלך בתחומים לפיתוח. כמו כן, תקבל את חברות ILM כחלק מתוכנית זו.

חלק 2 רמה 7 דיפלומה לתואר שני בניהול עסקי אסטרטגי

רמה 7 דיפלומה לתואר ראשון בניהול עסקי אסטרטגי היא תוכנית מקיפה למנהלים בכירים ומנהיגים בתעשייה מכל מגזר. ההסמכה הזו מדגישה לכל מעסיק או עסק שיש ללומד מיומנויות ברמה גבוהה החלות על מה שנדרש למנהלים בכירים בארגון כלשהו. עסקים מחייבים את המנהיגים והמנהלים שלהם לקבל הבנה נבונה של תכנון אסטרטגי, אסטרטגיות להנעת עובדים, מיומנויות מנהיגות מעודנות, והבנה טובה של הגורמים המאפשרים לארגונים להישאר תחרותיים ולקדם צמיחה עסקית. תוכלו לכסות יחידות למשוך 120 נקודות זכות ברמה תואר שני. תוכנית זו מאפשרת ללומדים לפתח מיומנויות כאלה, כאשר הלומדים עובדים באמצעות יחידות על תוכנית זו הם יפתחו את ההבנה שלהם מיומנויות ניהול.

חלק 3: תואר שני במינהל עסקים (מנהלים)

לאחר שתשלים בהצלחה חלק 1

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

We work with a range of experienced and highly qualified Consultants, Coaches, and Well Being Practitioners, who deliver our customised solutions to individuals and organisations designed to promote w ... קרא יותר

We work with a range of experienced and highly qualified Consultants, Coaches, and Well Being Practitioners, who deliver our customised solutions to individuals and organisations designed to promote well being, engaged staff, and productive workforce. קרא פחות