MBA, אוניברסיטת הוואי, קמפוס וייטנאם

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

אוניברסיטת הוואי, מכללת שידלר לעסקים מספקת את התוכנית הראשונה לתואר MBA MBA שתכשיר, תנחה ותכין את המנהלים הבכירים של וייטנאם שרוצים להעלות את כישורי המנהיגות והניהול שלהם. זה נקרא VEMBA (וייטנאם Executive MBA). VEMBA האנוי החלה את המחזור הראשון בשנת 2001 והורחבה ל- HCMC ב -2007.

אתר אינטרנט: http://shidler.hawaii.edu/vemba

זה 21 חודשים, תוכנית הפורמט המבצעת מאפשרת למשתתפים החיים בהאנוי או הו צ'י מין סיטי, וייטנאם כדי לשמור על משרה מלאה במשרות בזמן להרוויח את התואר. הסטודנטים ילמדו מתוכנית לימודים משולבת ומודרנית, אשר משלבת תחומי עיסוק עסקיים עיקריים, כולל חדשנות ויזמות, ניהול טכנולוגיות מידע ועסקים אלקטרוניים, ניהול שרשרת אספקה, ניהול עושר ומיתוג. כל השיעורים מתקיימים בווייטנאם עם מחקר קיץ אופציונלי באוניברסיטת הוואי במנואה בהונולולו, הוואי, ארה"ב. מאפיין מרכזי של התוכנית הוא פרויקט Business Practicum המאפשר לסטודנטים לעסוק בייעוץ בחיים האמיתיים.

MBA למנהלים בתוכנית וייטנאם כבר הוכיח להיות מאוד מוצלח בקידום הקריירה של בוגרי רבים במשך 18 השנים האחרונות בווייטנאם. עם יותר מ -700 בוגרים מחזיקים עמדות מפתח עסקים בכל המגזרים הכלכליים בווייטנאם ובעולם, MBA עבור מנהלים בווייטנאם מציעה אחת הרשתות העסקיות החשובות ביותר.

לכן, עם התואר שלהם מאוניברסיטת הוואי, MBA עבור מנהלים בכירים וייטנאם יוכלו להוכיח שיש להם את הביטחון ואת הכישורים להתחרות על תפקידים בכירים, לא רק בווייטנאם אלא בכל מקום בעולם.

כמה עובדות:

 • זוהי התוכנית היחידה AACSB מוכר המוצע בווייטנאם. AACSB נוסדה בשנת 1916 בארה"ב כדי לספק הסמכה לבתי ספר של עסקים. חבריו המייסדים כוללים את אוניברסיטת קולומביה, אוניברסיטת קורנל, אוניברסיטת הרווארד, אוניברסיטת שיקגו, אוניברסיטת אילינוי, אוניברסיטת פנסילבניה, אוניברסיטת ייל ואוניברסיטאות יוקרתיות אחרות בארה"ב. זה ידוע כי פחות מ -5% של בתי ספר עסקיים ברחבי העולם להחזיק זה הסמכה האליטה. לא כל חברי העמותה מוכרים.
 • בשנת 2018, חדשות ארה"ב
 • בדירוג האקדמי הגדול ביותר של האוניברסיטאות העולמי שיושם על ידי המרכז העולמי דירוג האוניברסיטה עבור 2018-2019 תקופה, אוניברסיטת הוואי ב Manoa היה מדורגת 306 מתוך 18,000 אוניברסיטאות ברחבי העולם. זה דירוג נפלא במקומות UH-Manoa ב 1.7% העליון של אוניברסיטאות ברחבי העולם. אוניברסיטת הרווארד מדורגת במקום הראשון בעולם, ואחריו אוניברסיטת סטנפורד מס '2 ואת המכון הטכנולוגי מסצ' וסטס מס '3.

שני אתרי הדרכה בווייטנאם הם האנוי והו צ'י מין סיטי. אתה יכול גם לבחור ללמוד שני קורסים הקיץ הונולולו, הוואי, ארה"ב.

כיתה כתובת: Suite 312, קומה 3, Office Center, Tower C, N04 - קומפלקס UDIC, Hoang דאו תואי רחוב, Thanh Xuan המחוזי, האנוי, וייטנאם

דוא"ל: embaha@hawaii.edu טלפון: 84 24 7304 2688 | נייד: 84 (0) 947 552 688

למידה מטרות עבור MBA

 • להפגין וליישם את הידע של תחומי תפקודית של העסק (שיטות העבודה העסקיות הטובות ביותר)
 • לתקשר ביעילות בכתב מצגות בעל פה ועבודת צוות
 • להבין וליישם מיומנויות ניהול לסביבה העסקית של אסיה-פסיפיק
 • לזהות ולנתח נושאים אתיים ומשפטיים מורכבים
 • להפגין הבנה של ההשפעות של הטכנולוגיה על העסק

תכונות התוכנית

 • גבוה מדורגת - אוניברסיטת הוואי Shidler מכללת עסקים ידועה המומחיות שלה בניהול בינלאומי מדורגת בין 25 בתי הספר המובילים בארה"ב בארה"ב עבור עסקים בינלאומיים על ידי חדשות ארה"ב
 • AACSB מוכר - רק AACSB- מוסמך MBA ​​תוכנית בווייטנאם אשר מבטיח איכותיים, רלוונטיים, ומובחנת בינלאומית MBA.
 • סגל בכיר - כל השיעורים נלמדים בווייטנאם על ידי אוניברסיטת הוואי, סגל אשר נוסע לוייטנאם כדי להעביר את ההוראה שלהם חומר הקורס פנים אל פנים. הפקולטה משתמשת במגוון פורמטים ושיטות הוראה אינטראקטיביים המיועדים לעסוק באתגרי מנהיגים עסקיים מנוסים.
 • אסיה פסיפיק פוקוס - חלוצה בקרב בתי הספר לעסקים בארה"ב בעסקים בינלאומיים, אוניברסיטת הוואי מבדיל את עצמו באמצעות המיקוד שלו באזור אסיה פסיפיק בית הספר של שידלר של סגל עסקים יש מחקר להתמקד בידע מעמיק של אסיה פסיפיק בעיות ו שיטות.
 • רשת בוגרים נרחבת - יש כמעט 30,000 אוניברסיטת הוואי עסקים בוגרי בית הספר החיים ב -40 מדינות ברחבי העולם. תוכנית ה- MBA במנהל עסקים של וייטנאם פועלת בהאנוי מאז 2001, בהו צ'י מין סיטי מאז 2007 ופיתחה רשת בוגרי בכירים בוייטנאם.
 • גמיש בתוספת - שיעורי MBA MBA מתוכננים בנוחות בלילה ובסופי שבוע כדי לאפשר מקצוענים עסוקים להשתתף בכיתה, ולהמשיך לעבוד במשרה מלאה, תוך השגת תואר MBA 21 חודשים.
 • מיקום נוח - החוגים מתקיימים במתקנים מודרניים בהו צ'י מין סיטי והאנוי, מרכזי מסחר גדולים, כספים, תרבות ותיירות בווייטנאם.
 • תוכנית הלימודים הקפדנית - הפקולטה ותוכנית הלימודים המאתגרת את התלמידים לפתרון בעיות עסקיות מורכבות בסביבה גלובלית, מיישמת חשיבה אנליטית ואסטרטגית חזקה לנושאים עסקיים רב-תכליתיים, ולפתח מיומנויות ניהול מתוחכמות.
 • סטודנטים מנוסים שונים - אזרחי וייטנאם או אזרחים זרים החיים בווייטנאם מוזמנים להגיש בקשה לשיעורים המורכבים מ-35-40 תלמידים מרחבי העולם עם ממוצע של 5 עד 10 שנות ניסיון בעבודה.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר