חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

תואר שני במנהל עסקים הוא תואר בוגר, המתמקד לעתים קרובות בגישות מדעיות לניהול עסקים. MBA העולמי לוקח גישה בינלאומית ללמידה. בממוצע, תוכנית זו לוקח שנתיים כדי לסיים. מהו תואר שני במנהל עסקים בינלאומי בתחום התיירות? זו תוכני… קרא יותר

תואר שני במנהל עסקים הוא תואר בוגר, המתמקד לעתים קרובות בגישות מדעיות לניהול עסקים. MBA העולמי לוקח גישה בינלאומית ללמידה. בממוצע, תוכנית זו לוקח שנתיים כדי לסיים.

מהו תואר שני במנהל עסקים בינלאומי בתחום התיירות? זו תוכנית ברמה בוגר נותן לתלמידים הבנה טובה יותר של המורכבויות העומדות בפני תעשיית התיירות. לדוגמה, קורסים עשויים להסתכל על שינוי מתמיד הטכנולוגיה המשפיעה על התיירות. תוכניות מסוימות עשויות לבחון את הערך הכלכלי ואת התלות של התיירות גם כן. לכל תוכנית יהיו קורסי חובה ייחודיים. ניתן לצפות מהתלמידים לקחת קורסים הדומים לניהול בין תרבותי, שיווק תיירותי, ניהול פיננסי בינלאומי, נושאים עכשוויים בתיירות, ופוליטיקה בינלאומית ויחסים בתיירות.

המשתתפים מקבלים רגישות כלפי הסביבה התיירותית, אשר יכולה לעזור להם להבין טוב יותר כיצד זה שדה משתנה צריך להסתגל לטכנולוגיות חדשות. מיומנויות ניהול הפרויקט מקלות על אנשי מקצוע לפקח על מגוון רחב של משימות היומיום ומיזמים מיוחדים. המודעות הבין-תרבותית המסופקת על-ידי התוכנית הופכת את המלומדים מוכנים יותר לעבודה בסביבה בינלאומית.

העלות של סוג זה של MBA יכול להשתנות מבית הספר לבית הספר משנה לשנה. אם המבקש רוצה לקבל הערכה מדויקת, הוא או היא חייבים ליצור קשר עם בתי הספר ישירות.

בוגרי תואר שני במנהל עסקים בינלאומי בתכנית ניהול התיירות מוכנים לקחת על עצמם תפקידי מנהיגות בתעשייה. התיירות יכולה לכלול עבודה בחברות תעופה, בתי מלון, קווי שיוט או מדריך טיולים. התלמידים יכולים להמשיך להיות תמחור אנליסטים עבור חברת תעופה, מנהלי חדרים עבור קו שיוט, מנהלי כללי עבור מלון או מנהלי היעד עבור מדריך מדריך טיולים. ההזדמנויות המדויקות הזמינות עשויות להיות תלויים בעבודה הקודמת של האדם ובחינוך החינוכי. כמה חוקרים בוחרים להמשיך את השכלתם במקום להצטרף לכוח העבודה.

אוניברסיטאות ברחבי העולם מציעות תואר שני במנהל עסקים בינלאומי. בתי ספר מסוימים עשויים אפילו יש קורסים מקוונים. כדי ללמוד עוד או להחיל, לחפש את התוכנית שלך למטה לפנות ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה: 
UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)
Milan , Italy

תואר שני במינהל עסקים או MBA (גלובל אירוח ותיירות) טוב לבוגרים המבקשים לקדם את המחקר שלהם, אלה שרוצים להיות יזמים ולהתחיל את האירוח שלהם עסקים תיירות, אלה לעבור מענפים אחרים, ... +

תואר שני במינהל עסקים או MBA (גלובל אירוח ותיירות) טוב לבוגרים המבקשים לקדם את המחקר שלהם, אלה שרוצים להיות יזמים ולהתחיל את האירוח שלהם עסקים תיירות, אלה לעבור מענפים אחרים, לבין אלה המעוניינים לקדם את הקריירה שלהם ולבצע תפקידים בכירים יותר או להצטרף לארגונים גלובליים. -
Global MBA
תכנית מלאה
12 חודשים
אנגלית
אוקטובר 2020
בקמפוס