Executive MBA גמיש הנלי באסיה

כללי

תיאור התכנית

הגמיש Executive MBA הנלי באסיה

הנלי הגמיש Executive MBA הוא תכנית חלקית 2 בשנה שמיועדת למנהלים מנוסים ומנהלים עסוקים מחפשים לפתח מיומנויות הניהול הבינלאומיות שלהם. עם תערובת של למידה אישית וקבוצתית, למידה מקוונת וסדנאות הפנים אל פנים, הוא אידיאלי למנהלים עם לוחות זמנים קדחתניים נסיעות, אפשרויות העתקה ומחויבויות משפחתיות מכל רחבי האזור, בגלל הגמישות הרבה לגבי איך, איפה ומתי תכנית חברים להשיג הסמכת MBA שלהם. יש קהילה עולמית של כמעט 3000 משתתפים הנוכחיים בתכנית זו, כמו גם מעל 56,000 בוגרים ב150 מדינות.

גמישות

התכנית משתלבת בסביבת המשפחה שלך, החיים חברתיים, קריירה והתחייבויות אחרות, ומאפשרת לך לעבוד במשרה מלאה כפי שאתה להתקדם דרך התכנית. זה מועבר באמצעות תערובת של למידה מקוונת, סדנת המתחילים למגורים בבריטניה, פנים אל פן סדנאות סוף השבוע בהונג קונג שנערכו שלושה עד ארבע פעמים בשנה, כמו גם פעילויות צוות למידה בקבוצת עמיתים, באופן מקוון או לא מקוון. אז אתם מוזמנים לנצל את מגוון הרחב של משאבים אקדמיים ומקורות מידע זמינים בפורטל למידה המקוון של הנלי, לקחת את היתרון של תמיכה המוצעת על ידי רשת של מורים המבוססים על הנלי ולאזן קבוצה נוספת ולימוד אישי עם התחייבויות חיים אחרות. התאמה ללוח הזמנים העמוסים שלך, כל סדנאות סוף השבוע תושלם בתוך 24 חודשים עם התקופה גמישה כדי להשלים את אתגר הניהול שלך.

גישה מעשית

תכנית הנלי היא על כל יישום מעשי. מה שמבדיל את התכנית שלנו מאחרים הוא היכולת שלנו לעזור למנהלים לראות את הצד הוליסטית של עסק תוך בחינת חברות שלהם ולפתור אתגרים בחיים אמיתיים. למידה מהתכנית מתמקדת ביישום ישיר למקום העבודה, מה שמבטיח רמה גבוהה של רלוונטי ומעשיות לחברי תכנית ולמעסיקים כאחד. כל המטלות מבוססות סביב פתרון אתגרים הקשורים לעסקים מעשיים בתוך הארגון שלך. אתה יכול ליישם את הידע החדש שלך ולשים את מה שאתה לומד הלכה למעשה במקום העבודה שלך על בסיס יום יומי מבית היוצר הראשון.

ניסיון בינלאומי

אנו מספקים תכנית ה- MBA בינלאומית באמת באחת מהערים הגלובליות הגדולות בעולם. חברי התכנית, כל האמצע למנהלים בכירים, יש לי הזדמנות לעבוד עם מנהלים מנוסים אחרים מתעשיות רבות ורקע תרבותי שונה. בסביבות 60% מחברי תכנית הנלי בהונג קונג אינם מקומיים להונג קונג, אבל הם ממדינות כמו קנדה, גרמניה, דנמרק, דרום אפריקה, הפיליפינים וכמובן בריטניה. כפי שאנו מתמקדים במיוחד אינטראקציה איכותית ולמידה בקבוצת עמיתים, תוכל גם ללמוד שיטות עסקיות שונות מאחת הקבוצות המגוונות ביותר מהבחינה התרבותית באסיה. עם הנוכחות הגלובלית של הנלי ב -17 מדינות, יש גם הזדמנויות ייחודיות להשתתף בסדנות במקומות בינלאומיים כולל בריטניה, פינלנד, גרמניה, אירלנד, מלטה, סקנדינביה והדרום אפריקה. הפקולטה שלנו היא בינלאומית, הן על ידי דרכון ועל ידי ניסיון. לכולם יש מומחיות מסחרית נרחבת, ורבים מהם ממשיכים עם ייעוץ עסקי פרטי כדי לשמור אותם בחוד החנית. זה מצייד את חברי תכנית עם הבנה טובה יותר של סביבות עבודה שונות ותרבויות, הרחבת היקף לימודיהם על ידי הכנתן עבור עסק הגלובלי באמצעות בורסה בינלאומית.

פיתוח אישי

בהנלי, התפתחות אישית שזורה במארג של התכנית ונבחנת בכל שלב כמדריך לקריירה שלך ואת החיים כמהלך שלך לאורך המסע שני במנהל עסקים שלך. אנו נוקטים בגישת האדם כולו, מה שאומר שאנחנו מתחילים על ידי הכרה במורכבותו של איזון בין עבודה, בית, לימודים וקריירה, כמו גם תכנון לאתגר לעסוק עם העולם שיבוא עם תפקיד ניהול בכיר. השתקפות, דיאלוג וקביעת מטרות הם לב ליבה של התפתחות אישית ומשלים סדנאות אינטראקטיביות בכל שלב של התכנית.

עדכון אחרון: אפר 2015

אודות בית הספר

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school to be established in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. Henley is among an elite group of the t ... קרא יותר

Founded in 1945, Henley Business School was the first business school to be established in the UK and is one of the oldest and most respected schools in Europe. Henley is among an elite group of the top 1% business schools in the world to hold triple-accredited status from the major UK, European and US awarding bodies (AMBA, EQUIS, AACSB). קרא פחות