Executive MBA

כללי

3 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

המטרה גבוהה יותר. להשיג יותר.

לטבול את עצמך בחוויה למידה אינטראקטיבית מגרה, שבו אתה חילופי רעיונות עם 40-50 מנוסים עמיתים בבית הספר מייקל ג 'פוסטר לעסקים של אוניברסיטת וושינגטון תוכנית MBA בכיר.

סקירה כללית על תכנית

תוכנית ארצית מדורגת באוניברסיטה מחקר עם מוניטין בינלאומי, אוניברסיטת וושינגטון MBA MBA התוכנית (EMBA) מספק חינוך עסקי קפדני למנהלים אמצע בכיר ומנהלים בכירים. אנשי מקצוע מנוסים מרחבי צפון אמריקה לבחור את תוכנית MBA MBA UW כי זה מאפשר להם לעבוד במשרה מלאה ולהרוויח MBA רק 21 חודשים.

בית ספר עסקים ברמה העליונה
מייקל ג 'פוסטר בית הספר לעסקים של אוניברסיטת וושינגטון כולל מומחים חברי סגל הוא אחד מארבע בתי הספר לעסקים בארה"ב להחזיק הסמכה בינלאומית EQUIS מהקרן האירופית לפיתוח ניהול. בית הספר פוסטר של העסק הוא מוכר על ידי AACSB הבינלאומי - האגודה לקידום בתי ספר קולגייט של עסקים.

מנוסים וחדשניים
נהנים מ 20 שנות ידע הכנת מנהלים מוכשרים ומנהלים למנהיגות יוצאת דופן. UW EMBA מספקת כלים עסקיים מתקדמים ומחקר ומחבר תלמידים עם רשת ענפה של מנהיגים עסקיים בעלי השפעה ו בוגרים. השתתפו בחינוך כללי משולב ומקיף, המדגיש מנהיגות וחשיבה אסטרטגית. קח את הידע, כלים ומיומנויות עבודת צוות ליישם מיד במקום העבודה שלך.

לדעת המנכ"ל
למד לחשוב כמו מנהלים בכירים עם דגש על הכוחות המעצבים ארגונים, שווקים וכלכלות עולמיות. למד לתכנן מראש, להעריך מצבים, להוביל צוותים, לקבל החלטות מושכלות ולהעריך תוצאות.

מעוצב כדי להתאים את החיים שלך
המשך הקריירה שלך בזמן שאתה מרוויח MBA ב 21 חודשים (ספטמבר - יוני עם קיץ). בחר לוח זמנים אזורי שבועי או לוח זמנים חודשי בצפון אמריקה כדי לאזן את הלימודים עם מחויבויות בעבודה ובני משפחה.

מתקנים ותמיכה מצטיינים
התמקדות בלמידה בעזרת צוות EMBA. ספרים, חומרים, רישום הקורסים לינה (עבור חודשי) מסופקים, יחד עם חניה חינם וארוחות רבות.

תכנית לימודים

תוכנית הלימודים של 21 חודשים בונה בסיס מוצק של יסודות עסקיים. מחקרים לדוגמה ופרויקטים קבוצתיים מקשרים תיאוריה עם תרגול עסקי שוטף. נושאים המבוססים על המגמות הנוכחיות בעסקים, כולל השפעת הטכנולוגיה והגלובליזציה, משורשרים לאורך כל תוכנית הלימודים.

תלמידים משתמשים לעיתים קרובות בארגונים שלהם כמעבדות, מרכיבים לקחים בכיתה ומביאים את התוצאות לכיתה לדיון נוסף.

סמינר מחקר בינלאומי

בשוק העולמי מנהלים צריכים ידע ממקור ראשון על חידושים תפעוליים, שיטות עסקיות חדשות, בעיות כלכליות קריטיים המשפיעים על עסקים במדינות אחרות. כדי להדגיש את התחזית הגלובלית הזו, תוכנית MBA למנהלים מציעה סמינר בינלאומי לשיאה. קשרים יקרי ערך, תובנות מידע פנימי התלמידים להחזיר מן הסיור המחקר עושה את התכונה הזו השקעה החזר גבוה עבורם וארגונים חסות שלהם.

הסמינר הבינלאומי הוא אופציונלי. זה מתרחש בדרך כלל בין חורף ורבעי האביב של השנה השנייה. עלות הסטודנטים כ -3,000 דולר בתוספת כרטיסי טיסה.

קהל יעד


מיועד למנהלים בכירים בינוניים עד בכירים ובעלי ניסיון של עשר שנות עבודה או יותר, תוכנית MBA MBA מתמקדת ביסודות העסקיים מנקודת המבט של המנהיג.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,00 ... קרא יותר

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,000 alumni. Each year about 2,500 students enroll in our undergraduate and graduate programs, and over 1,000 participate in Executive Education. Mission Statement We are an entrepreneurial learning community dedicated to the creation, application, and sharing of knowledge that places special emphasis on dynamic and global business environments. קרא פחות
סיאטל , סיאול , סן פרנסיסקו + 2 יותר פחות