Executive MBA

כללי

4 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

בשיקגו, הכל קשור לרעיון. תתמקד ביצירת, ניתוח, השוואה ושיפור רעיונות. מה שהופך אותם טוב יותר. וטוב עוד יותר. למה? כי אין תשובות פט או כללים פשוטים לצייר על העסק.

תוכל לשגשג בכל נתיב הקריירה תבחר כי תלמד איך:

- לבחון את כל הרעיון. אם הציגו ידי חבר לכיתה או פרופסור. תוכל להביע את תמיכתך, את התנגדותך, את הצעותיך. כאן, אין שאלות לא נכונות מלבד אלה שלא נענו.


- להעריך בעיות והזדמנויות. דרך עדשות החשבונאות, הכלכלה, הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה והסטטיסטיקות. עם מגוון של כלים ושיטות אנליטיות, אתה חושב בדרכים חדשות.


- לפתח את הביטחון להוביל. למד לבנות מערכות יחסים. להניע אנשים. השפעת התוצאות. על ידי בדיקת עצמך בדיונים בכיתה, בקבוצות סטודנטים בתחרויות. בנוסף 125 שעות של תכנות המוקדש למנהיגות. תוכלו לפתח את המיומנויות בהצלחה לקחת על כל האתגר העסקי.


הניסיון בשיקגו ייקח אותך עמוק יותר לתוך הנושא, להרחיב את הפרספקטיבה שלך לאלץ אותך לשאול הנחות - כולל שלך. תלמד להרגיש בנוח כאשר אין נוסחה להדריך אותך. אין דרך לעקוב אחריה. כי זה רעיונות לא מגמות המעצבים את עולם העסקים.

חווית שיקגו יכין אותך לקחת את הקריירה שלך לרמה חדשה. בבית שיקגו בות ', תמצאו תוכנית אקדמית הכוללת :

- דגש על ניתוח בעיות, יצירת תובנות מפתח ויישום פתרונות יצירתיים - אנו מדגישים את החשיבות של הצגת שאלות ובחינת רעיונות. איך לעשות דברים יותר טוב. להיות מוכנים לכל האפשרויות. כי אין תשובות ברורות. אתה תקבל מסגרת חזקה לקבלת החלטות לאורך הקריירה שלך, בכל מצב עסקי, בכל ענף.


- תוכנית הלימודים ניתן להשתמש כעת - פרופסורים בות להביא את הניסיון בעולם האמיתי שלהם כיועצים, עדים מומחים, חברי מועצת המנהלים או אפילו מנהלי קרן ההשקעות בכיתה. תלמד כיצד להעריך סיכונים, להתקרב ללקוחות, לחשוב אסטרטגית יותר ולקבל החלטות טובות יותר בטווח של תוצאות. הכלים הדרושים לך כיום ובעתיד.


- שיתוף פעולה - עסקים הוא על כל האנשים עם הכישרון שלהם ואת היכולות להתאחד כדי לפתור בעיה, כדי לשפר את המצב. תמצא את אותה גישה בכיתה. בקבוצות לימוד. פקולטה החולקים תובנות, מעודדים ויכוח, מבקשים מכם לשאול שאלות לגבי ההנחות שלכם. עמיתים משלושה קמפוסים, תעשיות רבות פונקציות עבודה רבות אשר יוצרים נקודת מבט רחבה יותר. הכל מונע על מנת למקסם את חווית הלמידה.


- קהילה על פני יבשות, תרבויות ומנהגים - עם תלמידים מ 51 מדינות וכיתות בשלושה מקומות בינלאומיים, אין באמת גבולות. תוכלו לפגוש אדם שמכיר ספק חומרים בבוליביה; שעבד במונגוליה או בסיביר; מי יראה אותך סביב טורינו על הנסיעה העסקית הבאה שלך.


- דיון בכיתה - ההרצאה היא רק חלק מתהליך הלמידה. בבית שיקגו בות, אתה תהיה דחף לשאול שאלות - הרבה מהם - על ידי חברי סגל בכיתה שלך. "למה את חושבת שזה כך? ""איך זה משפיע על התקציב?" "מה עושה את זה החלטה טובה? ""מה הן החלופות שלך?" ויכוח חסר חשש וחופש ייתן לך את הביטחון להצטיין בכל מצב, בכל מקום, עם כל אחד.

הפורמט של התוכנית זהה עבור כל שלושת הקמפוסים. במהלך 21 חודשים, אתה לוקח 15 מתוך 17 קורסים יחד עם עמיתיך. לאחר מכן כל תלמיד בוחר שני בחורים כדי להשלים את הלימודים.

במהלך ארבעה מפגשים בינלאומיים של שבוע, נפגשים תלמידים מכל שלושת הקמפוסים, לוקחים שיעורים, עובדים בקבוצות לימוד, בוחנים את הנושאים האזוריים הנוכחיים, משתתפים בטיולים לעסקים ולאתרי תרבות מקומיים. יש שני מפגשים בשיקגו ואחד מהם בלונדון ובסינגפור.

עדכון אחרון: ספטמבר 2017

אודות בית הספר

מאז 1898, באוניברסיטת שיקגו בות הספר לעסקים של הפיק רעיונות מנהיגים המעצבים את עולם העסקים. , גישה קפדנית שלנו מבוסס משמעת לחינוך העסק הופך התלמידים שלנו לתוך בטוחים, מנהיגים יעילים עסקים מכובדים מוכנ ... קרא יותר

מאז 1898, באוניברסיטת שיקגו בות הספר לעסקים של הפיק רעיונות מנהיגים המעצבים את עולם העסקים. , גישה קפדנית שלנו מבוסס משמעת לחינוך העסק הופך התלמידים שלנו לתוך בטוחים, מנהיגים יעילים עסקים מכובדים מוכנים להתמודד עם האתגרים הקשים ביותר. אנו גאים טוענים: סגל התואר ללא תחרות, תוכניות ההרשמה פתוחה המוצעים על שלוש יבשות, גוף גלובלי של כמעט 42,000 בוגרים מוכשר, חזק וצומח יחסים של חברות המספקות שפע של הזדמנויות קריירה לכל החיים. במסגרת האוניברסיטה בעלת שם עולמי של שיקגו, אנו חולקים את ערכי הליבה של האוניברסיטה כי הצורה התרבות הרוחני הייחודי שלנו. בשיקגו בות, אנחנו כל הזמן השאלה, רעיונות הבדיקה, ומבקשים הוכחה. גישה זו יעילה במיוחד כדי עסקי מוביל לרעיונות חדשים ופתרונות חדשניים. ששת חברי סגל שלנו זכו בפרסי נובל על רעיונות אלה - שיא כל הספר לעסקים אחרים יש מתאימים. זו אותה תרבות הופך הבוגרים שלנו לתוך הוגים עסקים מאובזר להפליא לנתח ולפתור את האתגרים העסקיים הגדולים ביותר. קרא פחות
שיקגו , פילדלפיה , לונדון , מדריד + 3 יותר פחות