Executive MBA

כללי

תיאור התכנית

האם הגיע הזמן שתשתנה?

החיים המודרניים לעתים רחוקות נותן לנו זמן לנשום, צעד אחורה באמת לשקול מה שאנחנו רוצים להשיג. ההחלטה ללמוד למנהל עסקים מספק את הזמן והמרחב לשינוי.

The LECanne לוס אנג 'לס מנהלים מסייעת באמצע החיים אנשי מקצוע לשנות את הקריירה שלהם, לתפוס הזדמנויות חדשות ולהרהר על האישיות שלהם, הביצועים ואת הפרספקטיבות. עם זאת, אנו עושים הרבה יותר מאשר לשפר את סיכויי העבודה שלך. שֶׁלָנוּ 16 חודשים התוכנית מסייע לאנשים להשתנות באופן יסודי. המשתתפים בהשראת להיות סוכנים של שינוי בחברות שלהם, קהילות, בתעשייה ... ולפעמים, את העולם. מוכר על ידי Equis ו - AMBA, התוכנית כבר מדורגת בעקביות בין הטובים ביותר 100 מנהלים MBA ברחבי העולם על ידי הפייננשל טיימס. בנוסף לאיכות ההוראה הגבוהה ולעושר של קהילת לוזאן, אנו מכירים בגישה החלוצית שלנו פיתוח אישי ומקצועי. עיצבנו את תוכנית הלימודים שלנו כדי להוסיף את הממד החזק הזה למודולי קונספט עסקיים מרכזיים, ולכן ללוות את המשתתפים שלנו בשינוי שלהם.

אם אתם מחפשים משהו אחר, אולי עכשיו זה הזמן.

54265_Network

ההבדל שלנו

HEC לוזאן הוא אחד המוסדות המכובדים ביותר בעולם. MBA MBA שלנו בעקביות מדורגת בין התוכניות המובילות מסוגה, ברחבי העולם.

שוויץ יש מגוון רחב של תוכניות MBA מעולה המשתתפים שלנו יכלו לבחור, כך מדוע לבחור בנו?

מצוינות בהוראה

התוכנית שלנו מבוססת על הוראה איכותית וחומרים, וכן מוניטין מצטיינים, גלובלי. אנו למנף את המחקר העדכני ביותר מתודולוגיות ספציפיות כדי לספק קורסים שפותחו כדי להתאים את הצרכים והצפיות של מנהלים הפועלים בסביבות תובעניות ודינאמיות.

מעשיר את הרשת

תהליך הבחירה הוא אינטנסיבי, מסיבה. על ידי ערבוב עם המשתתפים בגיל הביניים הבינלאומי מרקע מגוונים, תוכלו במהירות ללמוד מן העמיתים שלך, תפקידים שלהם ואת החברות שהם עובדים. למידה, במיוחד בהקשר של MBA MBA, היא תהליך חברתי, ואת חברי הכיתה שלך, כמו גם הפרופסורים שלך יתרום ההתקדמות שלך. רשת הבוגרים היא קהילה עשירה ותוססת זה חי מעבר לסיום הלימודים.

פיתוח אישי ומקצועי

אנו מאמינים כי MBA צריך להביא לך יותר מאשר ההסמכה המבצעת. זה צריך להיות הזדמנות ייחודית לקחת זמן מהחיים העסק שלך Reframe המיקוד שלך ו - סקור את המטרות שלך. אתה צפוי סוף סוף לאתר את המשמעות האמיתית ואת המטרה המקצועית שאתה כבר מחפש. מאמנים ומנהלים אקטיביים ילוו אותך לאורך התוכנית כדי לקדם את הפיתוח האישי שלך, יעילות צוות שיפור מיומנות.

נהדר מתאים לסגנון החיים שלך

אנחנו יודעים שהמנהלים שבוחרים בתוכנית שלנו עסוקים בחיי משפחה ומשפחה: תוכנית הלימודים שלנו בנויה לתת לך מאזן עבודה אופטימלי ו - למקסם את האפקטיביות. פורמט זה מאפשר לך להמשיך לעבוד תוך השתתפות בשיעורים כל שבוע אחר. השלם שלנו MBA MBA ו אתה תהפוך באופן מהותי, מקצועי, באופן אישי. המשתתפים שלנו מתמלאים בחזון חדש ורענן של האפשרויות הפתוחות בפניהם, ומצוידים בכישורים להגשמת הפוטנציאל הגבוה ביותר שלהם.

54267_Network

התכנית

תוכנית ה- MBA ב- Hautes Etudes Commerciales (HEC) בלוזאן פועלת כבר למעלה מ -35 שנה, ותוכנית MBA MBA פועלת מזה למעלה מעשור. זה הבינלאומי מוכר MBA MBA מציע מקצוע את ההזדמנות לשנות את הקריירה שלהם ואת השאיפות, תוך התמחות בניהול בריאות או מימון חברות.

כמוסד ציבורי, 90% מקרב סגל ההוראה שלנו מועמדים לפקולטה, והם מוקדשים לצמיתות לתכנית MBA ולאוניברסיטה.

תוכנית הלימודים שלנו מתבססת על המחקר הנוכחי בתחום, שמרביתו נעשית על ידי הפקולטה למנהלים לתואר שני במנהל עסקים. המשתתפים בוחרים להתמקד במיוחד ניהול שירותי בריאות או מימון חברות - שני תעשיות דינמיות ביותר של שוויץ.

בהיותה ממוקמת בשוויץ הצרפתית, שווייץ, ביתו של המטה של ​​תאגידים בינלאומיים רבים, האו"ם בז'נבה, ענף פיננסי חזק ומרכז מדעי חיים מסיבי, משמעה שאנו מושכים עשיר וייחודי של המשתתפים עובדת כיום בתאגידים גלובליים, ומי, כמוך, הם בעלי מוטיבציה גבוהה ללמוד ולהביא את כישוריהם לכיתה.

טוב לדעת:

ב HEC, הליבה הליבה תוכנית הלימודים MBA הוא השלים על ידי קורסים מומחים בשני תחומים עיקריים. לבחור בין:

  • MBA MBA עם דגש על ניהול בריאות
  • MBA במנהל עסקים עם התמחות בניהול ומימון חברות
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

HEC Lausanne, also called the Faculty of Business and Economics of the University of Lausanne, is the affiliated business school of the University of Lausanne. For over 100 years HEC Lausanne has been ... קרא יותר

HEC Lausanne, also called the Faculty of Business and Economics of the University of Lausanne, is the affiliated business school of the University of Lausanne. For over 100 years HEC Lausanne has been developing teaching and research in the field of business and economics. HEC Lausanne offers Bachelor, Master, and PhD degrees, as well as executive education, including a part-time Executive MBA, short, open courses, and tailor-made programs for organizations. קרא פחות