Executive MBA

כללי

תיאור התכנית

1

תיאור

ההנהלה MBA בבית הספר לעסקים של Northampton מתוכנן היטב על מנת להציע הבנה מעמיקה של כל תחומי פונקציות עסקיות קריטיות. כדי להצליח בעסקים, אתה דורש יותר מאשר רק מיומנויות עסקיות. ריבונו של הנהלה במנהל עסקים הוא תכונה הנדרש לתואר שני זכה להכרה בינלאומית לבוגרים שאפתנים, מוטיבציה.

Executive MBA הייחודי זה יתאים אלה שואפים אנשי עסקים ללא ניסיון עסקי או הנהלה קודם אבל יש אינטרס ברור ותשוקת עסקים, חברות ויזמות.

קבלת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת נורת 'האמפטון יתמוך התקדמות הקריירה שלך על ידי פיתוח מיומנויות חשיבה ומחקר קריטיים אשר ישפר העסק הידע וההבנה שלך. MBA ילמד אותך את התאוריה של פרקטיקת ניהול יעילה ולצייד עם כישורים חיוניים, ביטחון ויכולתך לסייע לך כאשר אתה מיזם לתוך התעשייה שבחרת. אתה תלמד לחשוב פתרונות מבוססים ידע רוחבי, כנס אתגר והצעה לנושאים עסקיים. אתה יהיה מסוגל לחשוב ולפעול באופן שונה לעמיתיך שהוא חיוני בזירה העסקית הגלובלית של ימינו.

תוכן קורס

התכנית תוכננה כדי לתת לך הבנה מעמיקה של תהליכים עסקיים וניהול. ההקצאות שלך תתמקדנה מצבים עסקיים וניהול חיים אמיתיים תפתחנה החשיבה האסטרטגית שלך ואת כישורי יזמות.

שיטת MBA ההוראה היא השתתפותית, מה שמאפשר למשתתפים לדון בסוגיות בארגון רחב או בהקשר עסקי במשק. מיומנויות בניתוח בעיות עסקיות וארגוניות מודגשות, כמו גם היכולת לזהות ולנצל הזדמנויות. פיתוח אסטרטגיות ותוכניות עבור עסק או שיפור מחלקתי הוא נושא מרכזי. כפי שניתן לצפות מן התואר שני, תכנית זו דורשת במונחי קלט, הקפדת עומס עבודה תדרוש מחויבות ומסירות ממשתתפים.

מודולים טיפוסיים:

תכנית Executive MBA כוללת שמונה מודולים ספציפיים של מחקר (שבע למדו, ומודול מחקר עצמאי אחד) שדרכו תוכל להתקדם לפי סדר:

  • בעיות קריטיות בעסקים: מה הם הנושאים הקריטיים ובעיות נפוצות בעסקים של היום?
  • ניהול ארגוני התנהגות: מה הם התהליכים הארגוניים וניהול שאני צריך להבין כדי להיות מנהיג אפקטיבי?
  • מנהיגות בהקשר שינוי: מה כישורי מנהיגות נדרשות בתרבויות עסקיות שונות והקשרים?
  • שיווק אסטרטגי: כיצד עסקים יכולים להשיג יתרון תחרותי בשוק דינמי ומורכב?
  • ניהול תפעול ושרשרת האספקה: מה הם הגורמים הקריטיים בפעילות, שרשרת אספקה ​​וניהול פרויקטים?
  • אסטרטגיה וחדשנות תחרותיות: מה אני צריך לדעת כדי להיות מסוגל adaptably לפתח ולפרש אסטרטגיה?
  • קבלת החלטות פיננסית: איזה ידע אסטראטגי אני צריך המאזני, שיטות כמותיות מידע וניהול?
  • עסקי פרויקט מחקר: מה חדש הזדמנויות או שינויים אסטרטגיים אפשריים בעסק / הארגון שלי?

דרישות כניסה:

מועמדים יהיו בדרך כלל צפוי להחזיק תואר בהצטיינות במחלקה ראשונה או שנייה של אוניברסיטה בריטית או שווה ערך ותמיד חייב להיות מינימום של שנתיים ניסיון ניהולי רלוונטי. אוניברסיטת נהלי הודאת נורת'המפטון לאפשר קבלת תלמידים עם אשראי קודם או למידה חווייתית. מאחר שההסמכה שלאחר התואר הזה תמשוך מתרגלים מקצועיים ומנהלים, תלמידים יוכלו להתקבל על בסיס הערכה של ידע קודם משמעותי ובר-מדידה או ניסיון מקצועי. מועמדים שהשפה אינו אנגלים חייבים לספק ראיות של היכולת שלהם בשפה האנגליה ברמה שאושרה על ידי האוניברסיטה. הרמה הנדרשת היא IELTS 6.5 או שווה ערך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

DEI College has been founded in 2009. However, it was operating as a liberal studies school from 1990 to 2009. It is also a part of a greater educational organization that was founded in 1967. Its gr ... קרא יותר

DEI College has been founded in 2009. However, it was operating as a liberal studies school from 1990 to 2009. It is also a part of a greater educational organization that was founded in 1967. Its graduates are routinely employed by large Greek and International Companies. קרא פחות