תואר שני במנהל עסקים במשרה חלקית

כללי

3 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

מודאגת מתוכניות הלימוד שלך לסתיו הקרוב? התאמנו את התוכניות והתהליכים שלנו כדי לוודא שלא משנה מה תוכלו להתקדם עם השכלתם. אתה יכול למצוא את כל הפרטים בהבטחה ללימודי בוגרים של Hult .

Hult של גמישה במשרה חלקית 18- ל 24 חודשים Executive Master של תוכנית למינהל עסקים מיועדת לאנשי מקצוע עובדים שרוצים לקדם את הקריירה שלהם, חסין לעתיד כישוריהם, או לעשות שינוי קריירה.

למדו מעל סופי שבוע של ארבעה ימים פעם בחודש, והאיצו את התקדמות התואר על ידי בחירת עיבוי הלימודים בקיץ הראשון, כלומר תוכלו להרוויח את ה- EMBA תוך 18 חודשים בלבד.

תוכנית הלימודים

Hult , אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר ללמוד עסקים ומנהיגות היא על ידי עשייה. לכן תוכנית הלימודים לתואר שני במנהל עסקים של Hult מדגישה יישום מעשי בכל שלב. כשתלמדו ידע ותיאוריה עסקית טכנית, תוכלו גם להחיל אותו ללא הרף, לחזק את כישוריכם הרכים ולהרחיב את יכולת ההובלה.

התוכניות לתואר שני במנהל עסקים של Hult עוקבות אחר תכנית הלימודים בה זוכה הפרסים בתואר שני במנהל עסקים גלובל לשנה, ובוגריו זוכים בתואר שני במנהל עסקים בארה"ב ובבריטניה.

123005_JPEG-Campbell_Hult_Dubai-7596rt3_RT_CMYK.jpg

מנהל עסקים במטרופוליטן

המנהל המטרופוליטי של Hult של מנהל עסקים, מיועד לאנשי מקצוע עסוקים העובדים באמריקה הלטינית המעוניינים להוכיח את מערך המיומנות שלהם ואת הקריירה שלהם. תכנית גמישה זו מועברת על ידי הסגל האמריקני מחוץ לקמפוס בוסטון ונגישה דרך למידה מרחוק לסטודנטים בבוגוטה ובמקסיקו סיטי. כך שתוכלו לשנות את הקריירה שלכם ולהגדיל את הרשת הגלובלית שלכם בזמן מינימלי הרחק ממקום העבודה שלכם ומעיר הבית שלכם.

הַאֲמָנָה

Hult מוכר על ידי שלושת גופי ההסמכה הבינלאומית היוקרתיים ביותר של השכלה עסקית: האגודה לקידום בתי ספר לעסקים קולגייטיים (AACSB אינטרנשיונל), איגוד MBAs (AMBA) ו- EQUIS (מערכת שיפור האיכות האירופית). אנו בית הספר לעסקים הראשון בארה"ב שהשיג הסמכה משולשת זו, המוחזקת על ידי רק 1% מבתי הספר לעסקים ברחבי העולם.

דרישות קבלה

אנו מעריכים מועמדים באופן אינדיבידואלי על בסיס חוזק הפרופיל השלם שלהם. הכונן שלך והלך הרוח שלך הם אינדיקטורים חשובים להצלחתך כאן ואנחנו מעריכים אותם ככל ההישגים המוכחים שלך.

דרישות זכאות:

 • תואר ראשון או שווה ערך בכל נושא שהוא
 • ניסיון עבודה רלוונטי של שלוש שנים או יותר

מועמדים מתאימים חייבים לספק:

 • קורות חיים נוכחיים / קורות חיים
 • הצהרה אישית כמאמר של 400-500 מילים
 • התייחסות אקדמית או מקצועית אחת
 • עותק של התואר הראשון שלך או שווה ערך
 • השתתפו תמלילים (באנגלית) מכל האוניברסיטאות
 • ציוני מבחן הקבלה *
 • עדות למיומנות באנגלית *
 • עמלת בקשה בסך 150 דולר

יועץ ההרשמה שלך יודיע לך אם אתה נדרש להגיש את אלה.

מימון

קיימות מספר הזדמנויות למלגה העומדות לרשות הפונים החזקים ביותר שלנו, או על בסיס צורך. מלגות מוענקות על בסיס יכולות התלמידים להופיע בסביבה כיתתית דינאמית וכאלה המראים פוטנציאל למנהיגות עסקית.

שכר הלימוד לשנים 2020-21

 • בוסטון: 85,000 $
 • לונדון: 56,000 ליש"ט
 • דובאי: 304,000 AED
 • EMBA מטרופוליטן: 85,000 $ (עמלה גלובלית)

Hult International Business School שומר לעצמו את הזכות לבצע שינויים בקורסים המוצעים, דרישות ללימודים, מיקומים, דמי תכנית, ולינה בכל עת ללא הודעה מראש. אנא וודא שקראת והבנת את התנאים וההגבלות שלנו, אותם תתבקש לקבל בשלב הגשת בקשתך.

עדכון אחרון: May 2020

אודות בית הספר

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mi ... קרא יותר

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mindset needed to thrive in a time of change, and lifelong learning opportunities so that they can stay on the cutting edge long past graduation. קרא פחות
לונדון , קיימברידג ' , סן פרנסיסקו , דובאי , שנחאי , לונדון , ניו יורק + 6 יותר פחות