קח את הקריירה שלך לשלב הבא עם תואר MBA מנהלים (EMBA)

תכנית ה- MBBA (EMBA) של טוליין מפגישה מנהלים ואנשי מקצוע עם ניסיון של שבע שנים ויותר בעבודה. תוכנית MBA חלופית זו בסוף השבוע המיועדת למנהלים מציעה את הידע העסקי המתקדם וכישורי הניהול הדרושים בכדי להתמודד עם אתגרים גדולים יותר, לשפר את הזדמנויות הקריירה ולהניע את צמיחת התאגידים.

התוכנית בת 17 חודשים מחברת אותך עם הפקולטה המוכרת ברחבי העולם של פרימן ורשת של אנשי מקצוע מנוסים בסביבה ייחודית ואינטראקטיבית בכיתה. תוכלו לפתח טכניקות פתרונות לבעיות יצירתיות וכלים לקבלת החלטות אסטרטגיות, וכל זאת עם פרספקטיבה גלובלית.

התנסות בלימוד MBA בכיר בפרימן

ה- EMBA של פרימן כולל תכנית לימודים חזקה, רחבה, המכסה נושאים מתקדמים בניהול, דוגמנות החלטות, מימון, שיווק, יזמות, משא ומתן, אסטרטגיה ומנהיגות.

ריכוזי MBA מנהלים בפיננסים וניהול ובחירות בחירה בתחומים שנעים בין אסטרטגיה ארגונית ועד שיווק עולמי ותיאוריית תיקים, פירושם שתוכל להתאים אישית את חווית ה- EMBA של פרימן לאינטרסים המקצועיים שלך.

אנחנו יודעים שאתה עסוק. לכן אנו מנהלים עבורך את כל הפרטים הניהוליים - הכל החל מהרשמה, ספרים וארוחות ועד לוגיסטיקה והסמינר הבינלאומי. תכנית EMBA שלנו מיועדת לאנשי מקצוע עובדים עסוקים, כמוך.122434_emba-infographic.jpg

תוכנית לימודי תואר שני במנהל עסקים (EMBA)

תכנית קדם

בחודשים שמיד לפני תחילת תכנית הלימודים ב- EMBA, קורסי הכנה בחשבונאות וכישורים כמותיים מסייעים להתאמת מיומנויות התלמידים לדרישות הקורסים המוקדמים בתוכנית הלימודים. ההתמצאות שלאחר מכן ובניית צוותים יכירו סטודנטים חדשים מדיניות ונהלים ויציגו אנשי סגל, חברי כיתה וצוותי לימודים.

שבועות אינטנסיביים

תכנית EMBA מתחילה בינואר עם מפגש בן שבוע, שבוע אינטנסיבי. התלמידים משלימים שני קורסים, כולל בחינות, באינטנסיבית זו בת 8 ימים. כאן התלמידים מוכרים לחיים האקדמיים ומתחילים לתרגל ניהול זמן, איזון בין תחומי העבודה, הבית ובית הספר.

שבוע אינטנסיבי רב-תרבותי מתקיים בקמפוס ניו אורלינס בינואר השנה השנייה. במהלך שבוע אינטנסיבי זה, סטודנטים מקימים צוותי לימוד עולמיים חדשים ומשתפים פעולה ומשתפים כיתה עם עמיתיהם ב- EMBA מהאוניברסיטאות השותפות של טוליין באסיה, אירופה ואמריקה הלטינית.

סופי שבוע חלופיים

לאחר שבוע אינטנסיבי I, שיעורים עוברים למבנה חלופי של סוף שבוע, בו התלמידים לומדים בשיעורים בימי שישי ושבת של סופי שבוע חלופיים. כל קבוצה של שני קורסים הושלמה בדרך כלל תוך 7 שבועות.

בחירות

במחצית השנייה של תכנית הלימודים מוצגים קורסי בחירה. סטודנטים יכולים להרוויח ריכוזי מימון או ניהול על ידי בחירת מסלולי הקורס האלקטיביים באותם תחומים.

סמינר בינלאומי

יום עיון זה בחו"ל מביא עומק גלובלי לתוכנית, ומעניק לתלמידים ידע ממקור ראשון בנושאי עסקים וניהול גלובליים. אנו מטפלים בכל ההזמנות, ההסעות, הלינות והלוגיסטיקה לקראת הסמינר.

הסמינר העסקי הבינלאומי מתמקד בסוגיות אסטרטגיות ותפעוליות של עשיית עסקים בחו"ל.

השווקים של ימינו והתלות ההדדית שלהם כלכלית דורשים מהמנהלים להבין את הציווי האסטרטגי העולמי. ידע ניהולי חיוני זה הופך את החוויה העסקית הבינלאומית הזו למרכיב קריטי ונדרש בתכנית הלימודים ב- EMBA.

במהלך הסמינר הבינלאומי:

 • התלמידים חוקרים את הסביבות הכלכליות, הטכנולוגיות והפוליטיות המשפיעות על יוזמות עסקיות גלובליות ומגלים הזדמנויות עסקיות גלובליות ספציפיות למדינה המארחת.
 • התלמידים מפתחים הבנה נוקבת של אתגרים עסקיים גלובליים ואסטרטגיות ניהול כדי לעמוד באתגרים הללו.
 • התלמידים רוכשים ידע ממקור ראשון בתרבות העסקית הגלובלית ובתרגול באמצעות אינטראקציה פנים אל פנים עם מנהיגים עסקיים בינלאומיים.
 • התלמידים לומדים את האתגרים הספציפיים העומדים בפני חברות אלו ואת האסטרטגיות בהן נעשה שימוש בכדי לעמוד באתגרים אלו.
 • סטודנטים עובדים לרוב ישירות עם חברות גלובליות אלה כדי לפתור בעיות עסקיות אמיתיות.

לקראת יום העיון אנו מטפלים בכל תכנון אקדמי ולוגיסטי, כולל טיסות הובלה, הובלה יבשתית, לוגיסטיקה, אירוח, ארוחות קבוצתיות וביקורי חברות. עלויות סמינריון אלה כלולות בעלות התוכנית הכוללת. העלויות הנוספות היחידות יכללו ארוחות בודדות מחוץ ללוח הזמנים המובנה והוצאות אישיות.

יעד הסמינר נקבע בדרך כלל שמונה עד שתים עשרה חודשים מראש. בשנים האחרונות נערכו סמינרים בבייג'ינג, קייפטאון ופריס, כאשר כל אחד מהם מציג בפני התלמידים סביבה עסקית ייחודית וייחודית מבחינה תרבותית.

מטרות:

 • להבין את הצווים האסטרטגיים הגלובליים למאה ה -21 ואילך,
 • לפתוח דיון בסביבות הכלכליות, הטכנולוגיות והפוליטיות המשפיעות על יוזמות עסקיות גלובליות,
 • לספק מידע על הזדמנויות עסקיות גלובליות הספציפיות למדינה המארחת,
 • להבין טוב יותר את האתגרים העומדים בפני עסקים במדינה המארחת,
 • ללמוד על האסטרטגיות המשמשות כדי לעמוד באתגרים ישירות מאותם מנהלים.

עֲלוּת

עלות הסמינר, כולל טיסה, לינה וכמה ארוחות, כלולה בעלות תכנית ה- MBA.

הרוויח הון קריירה עם תואר שני במנהל עסקים

לאחר סיום לימודיך לתואר שני במנהל עסקים MBA, תהיה לך תואר MBA יוקרתי ובעל ערך מתוכנית המופיעה ברציפות בין הטובים בעולם על ידי פרסומים עסקיים מובילים. תלמידי EMBA של פרימן מפתחים הבנה הוליסטית של קבלת החלטות עסקיות ואת הון הידע הדרוש כדי להיות מנהיגים עסקיים פרואקטיביים ויעילים לאורך הקריירה שלהם.

גלה עסקים בחו"ל עם תוכנית EMBA שלנו

כל שנה, סטודנטים למנהל עסקים במנהל עסקים נוסעים לחו"ל כדי להשיג פרספקטיבה גלובלית ממקור ראשון על עסקים. התלמידים שלנו מפתחים הבנה עמוקה יותר של השווקים הבינלאומיים ואת היתרונות התחרותיים שלהם. היעדים כוללים מדינות באמריקה הלטינית, אסיה ואירופה.

לאורך הסמינר הבינלאומי תוכלו לחקור את הצומת בין טכנולוגיה, כלכלה, פוליטיקה ותרבות כאשר הם מעצבים יוזמות עסקיות גלובליות. התלמידים לומדים על הזדמנויות עסקיות הייחודיות למדינה המארחת ומתקשרים עם מקבלי ההחלטות העולמיים. הסמינר הוא חלק בלתי נפרד מתוכנית ה- EMBA וכלול בעלות התוכנית.

כישורי מועמד

ועדת הקבלה למנהל עסקים במנהל עסקים מעריכה כל מועמד לתכנית MBA מנהלת במינהל עסקים על בסיס קריטריוני קבלה אלה.

 • ניסיון מקצועי ופוטנציאל מנהיגות: על מועמדים להיות לפחות שבע שנות ניסיון בעבודה מלאה לתארים מתקדמים, כאשר חמש מאותן שנים נמצאות בתפקיד של אחריות ניהולית משמעותית. הוועדה תשקול חריגים על בסיס התקדמות הקריירה, עומק ורוחב הניסיון ורמת אחריות ניהולית.
 • יכולת מופגנת: בהערכת יכולתו האקדמית של המועמד, הוועדה רואה בהיסטוריה המקצועית של המועמד ובביצועיו האקדמיים עדות על ידי קורות חיים ותמלילים.

דרישות יישום

 • דרישות תואר ותמלילים: חובה תואר ראשון; עם זאת, לא תואר עסקי ולא קורסים עסקיים ספציפיים נדרשים להתקבל. על המועמד לבקש תמלילים רשמיים מרשם כל המכללות והאוניברסיטאות שנשלחו ישירות למשרד הקבלה הרלוונטי באוניברסיטת טוליין. בתחתית עמוד זה מופיעות כתובות דוא"ל ודואר דואר. ניתן להתקבל לתוכנית מספר מצומצם של מועמדים לא מושכלים כחריג למדיניות הקבלה. תהליך הקבלה למועמדים שאינם מושבעים הוא תחרותי, סלקטיבי ביותר ורק מועמדים מצטיינים ייחשבו להתקבל. ה- GMAT נדרש לכל המועמדים הלא מושכלים.
 • קורות חיים: קורות חיים המפרטים את היסטוריית התעסוקה ואת הרקע האקדמי שלך. רשימת הבחנות, שיוך ופעילויות מקצועיות.
 • GMAT: אנו מציעים ויתורי GMAT - אנא שלחו את קורות החיים שלכם אל lrabon@tulane.edu לצורך הערכה מוקדמת. לאחר קבלת השיחה שלך, ניצור איתך קשר עם משוב על הכישורים שלך או שאלות להמשך הדיון.
 • מאמרים תשובה קצרה: שתי חיבורים נדרשים ואינם צריכים לכלול יותר מ -350 מילים כל אחד. המאמרים הם הדרך הטובה ביותר להציג את עצמך בפני ועדת הקבלה.
 • ראיון אישי: הראיון מסייע לוועדה בהערכת חוזקותיו של המועמד, המוטיבציות, המחויבות האישית והיכולת לעמוד בדרישות התוכנית. הראיון מציע גם למועמד הזדמנות לשאול שאלות ולדון בשיקולים פרטניים עם מנהל התוכנית. צרו קשר עם משרד התוכנית הרלוונטי כדי לתאם ראיון. מעודדים ראיונות מוקדמים.
 • המלצות: נדרשות שתי המלצות המעידות על יכולותיו האקדמיות והמקצועיות של המועמד. המלצה אחת צריכה להיות מקצין בכיר מארגון המועמד. שנייה צריכה להיות מממונה מיידי (או עבור מועמדים עצמאים, מקורב לעסקים) שיש לו ידע אישי על עבודת המועמד.
 • דמי בקשה: יש צורך בתשלום אגרת בקשה בסך $ 125 בהגשת טופס הבקשה. ניתן לשלם אגרה זו באופן מקוון באמצעות כרטיס אשראי. ניתן לשלוח צ'קים או הזמנות כסף בדואר לכתובת שלהלן. עמלה זו מוותרת על מועמדים המשתתפים בישיבת מידע במהלך השנה האחרונה.
שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי Tulane A B Freeman School of Business »

עדכון אחרון: אוקטובר 8, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ינו 2020
Duration
17 חודשים
תכנית חלקית
Price
98,900 USD
שכר הלימוד כולל דמי רישום וקורס, שיעורי הכנה, כל ספרי הלימוד וחומרי הקורס הנדרשים, מעבדות לימוד, ארוחות בוקר וצהריים בימי השיעור, טיסות, בתי מלון וארוחות קבוצתיות לסמינר הבינלאומי בחו"ל.
Deadline
נוב 1, 2019
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ינו 2020
End Date
May 2021
מועד אחרון להגשת בקשה
נוב 1, 2019

ינו 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
נוב 1, 2019
End Date
May 2021