Executive MBA הבינלאומי

כללי

תיאור התכנית

נוצר בשנת 1992 כדי ליצור מנהיגים עסקיים, כמובן החלוצי הזה יש הכרה חזקה ברמה הלאומית והבינלאומית. זהו כמובן הסופי למי עשה MBA אחרת או להגדיל את הידע והכישורים שלהם לקריירה בינלאומית ומבקש חילופיים אינטנסיבית של ידע מן התלמידים מנוסים יותר מברזיל.

FIA Executive MBA

ה- MBA Executive הבינלאומי השיג תוצאות דומות לאלה של המוסדות המפורסמים ביותר בעולם שביעות רצון סטודנטים, על פי הערכות של ארה"ב מועצת Executive MBA. בשנת 2004, הוא הפך את הראשון ואת "הנהלת MBA" רק 100% ברזילאים להיות בין מנהלי 100 MBAs גג העולם, על פי הפייננשל טיימס של לונדון. מאז, MBA Executive הוא עסק MBAs רגיל או "להכשרת מנהלים" מאז 2003, תואר שני במנהל עסקים Executive הבינלאומי הפך MBA ​​הברזילאי הראשון להיות מוכר על ידי AMBA - איגוד MBAs שבסיסה בבריטניה, בעקבות ביותר סטנדרטים בינלאומיים מחמירים של חינוך וניהול. AMBA הוא accrediting הספר המובילים ישות ב- 80 מדינות בעולם, כולל בית הספר לעסקים בלונדון, INSEAD, IMD בין היתר. בברזיל, ה- FIA יש שיא MEC - משרד החינוך, כמוסד להשכלה גבוהה, והוא מוכר על ידי ANAMBA - האגודה הלאומית של MBAs, הישות מפגישה לתוכניות ה- MBA 10 העליון בברזיל עם תקן בינלאומי.

מאז הקמתה בשנת 1992, ה- FIA מזוהה למועצת Executive MBA בארה"ב, המוסד הברזילאי הראשון שעקב אחר סטנדרטים בינלאומיים עבור מנהלי MBAs. ה- FIA הוא גם חתומים על PRME - עקרונות חינוך לניהול אחראי ארגון מובנה על ידי האו"ם כדי להפיץ מושגים של אחריות חברתית תאגידית, תחום שבו יש לנו דגש רב, הפצה מומלצת ליותר מ -17 מדינות באירופה, באסיה ובאמריקה.

לחץ כאן לקבלת מידע נוסף ו / או להשתתף בתהליך הבחירה לעשות בראיון ולקבל משוב מאחד הרכזים שלנו

לחץ כאן כדי לראות את תוכן התכנית שלנו

מטרות

ה- MBA Executive הבינלאומי נועד לעדכן ולאפשר המבצע לפתח חשיבה ביקורתית, חזון אסטראטגי העולמי ואת היכולת להוביל תהליכי שינוי בחברות בסביבה תחרותית בינלאומית.

מתודולוגיה

הקורס מוצע בסביבה דינמית מתאימה ללימוד, שילוב תיאוריה מקרים מעשיים. הם משמשים במקרים לאומיים ובינלאומיים, על פי הסכם עם הרווארד, בהתמודדות עם בעיות אמיתיות העומדות בפני חברות בשווקים תחרותיים יותר ויותר.

התוצאות של תכנית זו הן דומה במוסדות החינוך היוקרתיים ביותר בעולם, על פי הערכות של ארה"ב מועצת Executive MBA.

בנוסף המומחיות של הסגל שלה, התוצאות באיכות גבוהה שלה משימוש מתודולוגיה הוראה אשר מכסה מכשירים וטכניקות דידקטיות פדגוגיות מפורסמות כגון:

 • שיטות השתתפותית, סימולציות וחילוף חוויות מתאימות כ 50% של הכיתות
 • הסכם עם הרווארד לשימוש חומר לימוד, מאמרים, סימולציות מקרים.
 • עבודה בקבוצה ומרחק בכיתה.
 • השלמת פיתוח הפרויקט מיושם על המציאות העסקית.

את התוכנית

הקורס נמשך 20 חודשים, עם עומס עבודה כוללת של כיתת 500 שעות ו 100 שעות של השלמת העבודה. פעילויות בכיתה מופצות כדלקמן:

 • במהלך 20 חודשים, שיעורים ביום שישי אחר הצהריים במשרה מלאה בשבתות, אחת לשבועיים.
 • עד שבועיים אינטנסיביים של כיתות בחו"ל, באזורים נבחרים.
 • תכנית קפדנית, המאפשרת לך לשלב לימודי תקן בינלאומיים עם עבודתם.
 • הרצאות בינלאומיות וסמינרים תחרותיים בינלאומיים.
 • רצף חדשני: כיוון חברה, ארגון ויישום תקן בינלאומי.
 • ה- MBA הסופי, המהווה והופך את המקצועי, אזרח חברה, קבלת חזון הוליסטי ובינלאומי
 • השלמת פרויקט: תכנית עסקית מיושמת.
 • להשתמש את האפשרות של אשראי בהיקף של עד 4 קורסי בחירה לתלמידי שלימים להצטרף Master Professional במנהל עסקים.

ההערכה היא מחויבות ממוצע של 10 שעות שבועיות של מחקרים בודדים.

ותובנות חדשות באמצעות תוכנית חדשנית!

EMBA_Diagrama
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Launched in 1980, the Future Studies Program supports both public and private organizations in improving their planning processes to better forecast and deal with changes in their business environment ... קרא יותר

Launched in 1980, the Future Studies Program supports both public and private organizations in improving their planning processes to better forecast and deal with changes in their business environment and implement opportunities for the construction of their desired future. PROFUTURO is responsible for the premium international MBA programs in Brazil. Our team works with the highest international standard in providing MBAs and short duration programs, as well as in-company courses, designed to meet each individual company’s needs. The extensive background in research, contributes significantly to companies with consulting knowledge backed by advanced prospective methodologies adequate to the specific characteristics and conditions they face. קרא פחות
סאו פאולו , סאו פאולו + 1 יותר פחות

אקרדיטציות