Filter
EMBA
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

תוכניות ה-MBA עסקים בינלאומיים, חפש את התוכניות הטובות ביותר EMBA כאן! - EMBA

EMBA מייצג מנהל בכיר של מנהל עסקים, וזה תואר בוגר תואר התמקד בעסקים. בדרך כלל, סטודנטים הרודפים תואר בכיר זה יש רמה גבוהה יותר של ניסיון בעבודה לעומת סטודנטים במנהל עסקים.

מהי EMBA בעסקים בינלאומיים? זה תואר ראשון, כי בדרך כלל מכסה נושאים הקשורים לעסקים, כגון כספים, שיווק ומשאבי אנוש ברמה הבינלאומית. רוב התוכניות נועדו להכין סטודנטים לקריירה בעסקים שניתן לנהל בקנה מידה עולמי. תלמידים יכולים להיות מוצגים למגמות ואסטרטגיות עסקיות גלובאליות. בדרך כלל, שיעורים עסקיים בינלאומיים כוללים מתמטיקה וסטטיסטיקה עבור עסקים, התנהגות אנושית בארגונים, אסטרטגיות שוק רב לאומיות, סביבה ארגונית רב לאומית וסחר בינלאומי ותחרותיות.

סטודנטים עסקיים בינלאומיים נוטים לפתח מיומנויות מתקדמות באסטרטגיה מחקרית. מיומנויות בין-אישיות נרכשות עשויות לחדד את יכולתן להתחבר לאנשים עם פרספקטיבות שונות ותרבויות שונות, הן בהגדרות המקצועיות והן באישיות האישית. תלמידים יכולים אפילו להיות מיומנים ברשת. זה יכול לעזור להם להתחבר עם אנשים שיכולים לעזור לקדם את הקריירה שלהם, כמו גם לעזור להם להתחבר עם חברים חדשים.

שכר לימוד ועמלות יכול להשתנות הרבה בהתאם לבית הספר שתבחר להשתתף. במקרים רבים, העלות של תוכנית עסקית בינלאומית של EMBA עשויה להיות מעט גבוהה יותר מאשר תוכנית MBA מסורתית. הדרך הטובה ביותר לדעת למה לצפות היא לפנות לאוניברסיטה אתה רוצה להשתתף.

EMBA ב- Business Business עשוי להציע לסטודנטים מגוון הזדמנויות עבודה משתלמות, בשל היקפה הרחב. בוגרי עשוי להיות מוסמך עבור קריירה רבים הדורשים מומחיות בינלאומית. לדוגמה, הם יכולים להפוך כספים בינלאומיים או אנליסטים מלאי לייבא או לייצא חברות. אנשים בעלי EMBA ב עסקים בינלאומיים עשויים למצוא שהם ביקוש גבוה בתעשיות ברחבי העולם כמו מדע וטכנולוגיה, בריאות, שירותים פיננסיים, או סחר וייצור.

סטודנטים שרוצים להרוויח EMBA ב עסקים בינלאומיים יכולים לבחור ללמוד באוניברסיטאות בכל רחבי העולם, בין אם בקמפוס המכללה או באינטרנט. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה:

5 תוצאות ב MBA עסקים בינלאומיים

International Institute of Business, Business School (IIB)

MBA בינלאומי הוא תוכנית תואר כפול עם הצעה ערך ייחודי באוקראינה. זה מיושם על ידי בית הספר עסקים אוקראינית "המכון הבינלאומי לעסקים" בשותפות עם המוביל עסקים אוסטרי עסקים MCI ... [+]

למי:

מנהלים של רמת ברמת ובעלי חברות עושה עסקים הן באוקראינה והן בחו"ל.

מצב משלוח:

מודול למידה (פנים אל פנים): 5 ימים (פעם בחודש - מיום רביעי עד יום ראשון, 9:30 - 16:45).

במהלך זמן intermodular: שיעורים מקוונים ושיעורי בית.

משך התכנית:

התחלה - 20 בנובמבר 2019

השלמה - דצמבר 2021

מסמכים על השלמת התוכנית:

MBA MBA דיפלומה שהונפקו על ידי בית הספר למנהל עסקים «המכון הבינלאומי של עסקים»

דיפלומורקונדה (מרכז הניהול אינסברוק)... [-]

אוקראינה Kyiv
November 2019
תכנית חלקית
25 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
UOC Universitat Oberta de Catalunya

... [+]

[-]
ספרד Spain Online
March 2020
תכנית מלאה
2 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Kellogg School of Management at Northwestern University

תוכניות צפון אמריקה הם חלופי סוף שבוע תוכניות MBA MBA שנועד לשרת תלמידים למרחקים ארוכים. איכות זמן בכיתה עבור כל תוכנית זהה. לוחות הזמנים השונים מספקים גמישות לצרכים של ה ... [+]

תוכניות צפון אמריקה הם חלופי סוף שבוע תוכניות MBA MBA שנועד לשרת תלמידים למרחקים ארוכים. איכות זמן בכיתה עבור כל תוכנית זהה. לוחות הזמנים השונים מספקים גמישות לצרכים של המשתתפים המגוונים שלנו.

תוכנית צפון אמריקה

תוכנית ינואר צפון אמריקה היא גם תוכנית חלופית בסוף השבוע המשרתים תלמידים למרחקים ארוכים, כמו גם תלמידים מקומיים שנוסעים לעתים קרובות לעבודה.

המשתתפים נוסעים לאוונסטון ביום שישי בבוקר, השיעורים מתקיימים ביום שישי אחר הצהריים וכל יום שבת. יחידות האירוח מסופקות במרכז אלן בלילות שישי, עם אפשרות לשהות בערב שבת. הדרכות וקבוצות הלימוד מתקיימות במהלך סוף השבוע.... [-]

ארצות הברית Evanston Midland
January 2020
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Kellogg School of Management at Northwestern University

תוכניות צפון אמריקה הם חלופי סוף שבוע תוכניות MBA MBA שנועד לשרת תלמידים למרחקים ארוכים. איכות זמן בכיתה עבור כל תוכנית זהה. לוחות הזמנים השונים מספקים גמישות לצרכים של ה ... [+]

תוכניות צפון אמריקה תוכניות צפון אמריקה הם חלופי סוף שבוע תוכניות MBA MBA שנועד לשרת תלמידים למרחקים ארוכים. איכות זמן בכיתה עבור כל תוכנית זהה. לוחות הזמנים השונים מספקים גמישות לצרכים של המשתתפים המגוונים שלנו ספטמבר תוכנית צפון אמריקה תוכנית ספטמבר צפון אמריקה היא תוכנית סוף שבוע חלופית המשרתים בעיקר תלמידים למרחקים ארוכים. הכיתות מתקיימות בסופי שבוע לסירוגין ולא פעם בשבוע. סטודנטים נוסעים לאוונסטון ביום שישי בבוקר, השיעורים מתקיימים ביום שישי אחר הצהריים, כל יום שבת, וביום ראשון בבוקר.... [-]

ארצות הברית Evanston Midland
September 2019
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Mantissa College

תואר שני במנהל עסקים בינלאומי (IEMBA) בשיתוף עם בית הספר לניהול בפריז (PGSM), צרפת. שיתוף הפעולה שלנו עם בית הספר ללימודים מתקדמים בפריז, צרפת (PGSM) נותן לך יתרון נוסף ש ... [+]

רקע תוכנית

תואר שני במנהל עסקים בינלאומי (IEMBA) בשיתוף עם בית הספר לניהול בפריז (PGSM), צרפת. שיתוף הפעולה שלנו עם בית הספר ללימודים מתקדמים בפריז, צרפת (PGSM) נותן לך יתרון נוסף של ההסמכה מאחת 35 העליון מדורגת האוניברסיטה בצרפת.

סיכום התוכנית

שם התוכנית

תואר שני במנהל עסקים (IEMBA)

גוף מעניק

פריז בוגר בית הספר לניהול (PGSM) / Ecole Superalt = "ieure דה Gestion (ESG)

משך המחקר

15 חודשים (1 שנה)... [-]

מלזיה Kuala Lumpur ארצות הברית Fullerton
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
תכנית חלקית
13 - 15 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית