Filter
EMBA
Study type: הכול Pace: הכול

תוכניות ה-MBA ניהול האנרגיה, חפש את התוכניות הטובות ביותר EMBA כאן! - EMBA

מנהל בכיר של מינהל עסקים מיועד לאנשי מקצוע המעוניינים לקחת את הקריירה שלהם לשלב הבא. על ידי תכנון הקורסים ופרויקטים המבטאים את הניסיון הקיים בעולם האמיתי, התלמידים עשויים לצפות לקבל ידע וניסיון נוספים כדי לדחוף אותם להצליח.

מהי EMBA בניהול אנרגיה? תואר זה מתמקד בהרחבת הידע כי עובדים ברמה גבוהה יותר, כגון מנהלים ומנהלים, כבר לקחו מזמנם במקום העבודה. הקורסים ועבודת הקבוצה מתמקדים בסיוע לתלמידים ביעילות ובאופן יעיל לנהל את האנרגיה של החברות שלהם ביעילות. התוכנית שואפת לסייע לתלמידים ליצור ולבצע תוכנית בניהול אנרגיה.

אלה המנסים EMBA ב ניהול אנרגיה יכולים לצפות ללמוד רכיבים פיננסיים שונים, כגון הבנה תזרים מזומנים והכנסות הצהרות, אשר יכול להיות נחוץ בעת ההפעלה ברמה המבצעת. יתר על כן, הם עשויים ללמוד כיצד לעבוד טוב על צוות כמו עבודה קבוצתית היא לעתים קרובות חלק מתוכניות הלימוד. לבסוף, הם יכולים ללמוד מיומנויות מנהיגות מפתח, אשר יכול לתרגם היטב לעמדה ברמה גבוהה יותר.

עלויות ישתנו, תלוי איזה מוסד אחד בוחר להשתתף. התואר בדרך כלל לוקח שנתיים אם תלמיד עובד שלו או שלה המיקום הנוכחי באותו זמן.

ניהול אנרגיה הוא נושא חם ביום זה גיל. שינוי בקצב מהיר, אנשי מקצוע חייבים לשמור את האצבעות שלהם על הדופק של השוק על מנת לקבל החלטות עסקיות אשר יכולים להשפיע באופן חיובי על הארגון שלהם. סטודנטים המסיימים בהצלחה תואר זה עשויים להיחשב למועמדים תחרותיים עבור תפקידים מבוקשים, ניהוליים ופיננסיים בארגונים. בגלל הנושא הזה הוא כל כך דינמי, מי השלים את זה EMBA עשוי להיות בעל ערך במיוחד בשוק העבודה.

אם אתה מעוניין לעבוד לקראת EMBA בניהול אנרגיה, מגוון של מוסדות מציעים את התואר הזה. התחל על ידי המבקשים את בתי הספר ברמה המקומית או הווירטואלית. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

 

קרא יותר קרא פחות

2 Results in MBA ניהול האנרגיה

Structuralia

הבינלאומי MBA מספק את המומחיות הדרושה כדי לבצע פונקציות אלה, והוא מסוגל ליצור את המקצוע הטוב ביותר לניהול פרויקטים כאלה בהצלחה. ... [+]

אם אתה מזדהה עם כל המקרים האלה, זה התוכנית שלך!

אתה רוצה כדי לקדם המגזר שלך ולהתפתח מקצועית בביצועים הנוכחיים שלך ברצוני כדי לכוון מחלקה בחברה הנוכחית שלך או חברה בתעשיה שלך ואת המקצוע יש לך את האשליה להתחייב לעמוד באתגר של יצירת חברה או כמה יוזמה בעצמם אתה רוצה כדי להתמחות בניהול עסק בתחום האנרגיה אתה חושב על האפשרות לפתח באמריקה הלטינית או ספרד ואתה יכול לחלוק חוויות עם אנשי מקצוע אחרים כמוך בעיר קוסמופוליטית כמו מדריד ... [-]
ספרד Alcobendas
October 2019
תכנית מלאה
650 שעות
לימודים משולבים, מקוונים ובקמפוס
למידע נוסף באנגלית
German Business School

השדה העיקרי של EMBA שלנו בניהול אנרגית כתובות לעובדים שעובדים ארגונים ציבוריים או (ייצור עתיר אנרגיה) חברות עם ההתמחות בניהול פסולת, צריכת אנרגיה, רכש, חיסכון במים וחיסכו ... [+]

EMBA במנהל אנרגיה

פועל GBS MBA (תואר שני במנהל עסקים) תכנית נועדה מנהלי תאגידים, מנהלים נוכחיים ועתידיים, המאפשר להם להשיג את התואר היוקרתי הזה תוך שמירת החזיק העבודות במשרה מלאה הקיימות שלהם.

תכנית EMBA מתמקדת בשיפור החשיבה והניהול האסטראטגי של המשתתפים אשר תאפשר להם לבצע ניתוח ביקורתי של כל מצב עסקי ליישם תאוריות ניהוליות שונות כדי לפתור בעיות עסקיות. עוד היבט חיוני של התכנית הוא פיתוח כישורי מנהיגות ותקשורת ורשתות בניין מקצועיים באמצעות פעילויות גיבוש ועבודה קבוצתית. בנוסף, המשתתפים לומדים להשתמש בכלים הדרושים למחקר עסקים עד סוף התוכנית יכולה לשלב וליישם את הידע קיבל לאזור של specialism שלהם.... [-]

תוניסיה Tunis
September 2019
תכנית חלקית
2 שנים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית